'Andreas Pereira heeft droomtransfer beet'

150 stemmen
'Andreas Pereira heeft droomtransfer beet'

Andreas Pereira werd de voorbije jaren door Manchester United van de ene naar de andere club gestuurd. De Braziliaanse Belg werd verhuurd aan Granada, Valencia en Lazio, kreeg tussendoor ook een paar keer zijn kans op Old Trafford, maar koos in de zomer voor een opmerkelijk avontuur. De in Duffel geboren middenvelder koos voor een transfer naar het land van zijn vader, gewezen Antwerp- en STVV-spits Marcos Pereira.


Flamengo gaf de 26-jarige het voorbije halfjaar als huurling een kans. Dat bleek een goede zet te zijn, want Pereira dwong er een basisplaats af en was in 25 wedstrijden goed voor vijf doelpunten en één assist. Beide partijen waren dan ook bijzonder tevreden over de samenwerking en dachten nu al aan een verdere samenwerking, ondanks dat het huurcontract nog zes maanden doorloopt.

Flamengo beschikte ook over een aankoopoptie van 25 miljoen euro, maar dat bedrag bleek voor de Brazilianen toch wat te gortig. Pereira moet echter niet wanhopen, want transfergoeroe Fabrizio Romano stelt dat hij nu alsnog zijn zin zal krijgen. Flamengo en Man Utd zouden immers alsnog een akkoord gevonden hebben over een definitieve transfer. Met de overgang zou een bedrag van 10,5 miljoen euro gemoeid zijn, terwijl United ook nog 25 procent krijgt bij een eventuele doorverkoop.

FIAT
Pereira zou zelf ook al zijn akkoord gegeven hebben voor de transfer en zal dus snel zijn handtekening zetten onder een langdurig contract bij Flamengo. We zien de middenvelder dus voorlopig niet terug in België, nadat hij in het verleden nog naar de topclubs uit ons land lonkte. Pereira speelde in de jeugd ook voor Lommel, PSV en de Belgische nationale elftallen, maar koos uiteindelijk voor Brazilië. Hij heeft één A-cap achter zijn naam voor de Seleção.


Mooie transfer voor hem?

Meest recent

"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

17
17
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

55
55
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

126
126
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

167
167
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

40
40
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

32
32
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

171
171
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

150
150
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

81
81
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

95
95
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

79
79
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

45
45
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

169
169
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

65
65
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

273
273
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

113
113
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

250
250
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

37
37
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

330
330
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

196
196
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

998
998
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1309
1309
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

439
439
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

199
199
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

264
264

Meer sportnieuws