'Andreas Pereira heeft droomtransfer beet'

stemmen
'Andreas Pereira heeft droomtransfer beet'

Andreas Pereira werd de voorbije jaren door Manchester United van de ene naar de andere club gestuurd. De Braziliaanse Belg werd verhuurd aan Granada, Valencia en Lazio, kreeg tussendoor ook een paar keer zijn kans op Old Trafford, maar koos in de zomer voor een opmerkelijk avontuur. De in Duffel geboren middenvelder koos voor een transfer naar het land van zijn vader, gewezen Antwerp- en STVV-spits Marcos Pereira.


Flamengo gaf de 26-jarige het voorbije halfjaar als huurling een kans. Dat bleek een goede zet te zijn, want Pereira dwong er een basisplaats af en was in 25 wedstrijden goed voor vijf doelpunten en één assist. Beide partijen waren dan ook bijzonder tevreden over de samenwerking en dachten nu al aan een verdere samenwerking, ondanks dat het huurcontract nog zes maanden doorloopt.

Flamengo beschikte ook over een aankoopoptie van 25 miljoen euro, maar dat bedrag bleek voor de Brazilianen toch wat te gortig. Pereira moet echter niet wanhopen, want transfergoeroe Fabrizio Romano stelt dat hij nu alsnog zijn zin zal krijgen. Flamengo en Man Utd zouden immers alsnog een akkoord gevonden hebben over een definitieve transfer. Met de overgang zou een bedrag van 10,5 miljoen euro gemoeid zijn, terwijl United ook nog 25 procent krijgt bij een eventuele doorverkoop.

FIAT
Pereira zou zelf ook al zijn akkoord gegeven hebben voor de transfer en zal dus snel zijn handtekening zetten onder een langdurig contract bij Flamengo. We zien de middenvelder dus voorlopig niet terug in België, nadat hij in het verleden nog naar de topclubs uit ons land lonkte. Pereira speelde in de jeugd ook voor Lommel, PSV en de Belgische nationale elftallen, maar koos uiteindelijk voor Brazilië. Hij heeft één A-cap achter zijn naam voor de Seleção.


Mooie transfer voor hem?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

82
82
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

114
114
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

482
482
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

119
119
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

384
384
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

37
37
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

440
440
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

238
238
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

233
233
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

130
130
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1232
1232
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

103
103
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

54
54
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

316
316
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

192
192
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

246
246
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

197
197
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

214
214
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

503
503
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

902
902
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

705
705
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

271
271
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

149
149
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

240
240

Meer sportnieuws