'Andreas Pereira heeft droomtransfer beet'

door
'Andreas Pereira heeft droomtransfer beet'

Andreas Pereira werd de voorbije jaren door Manchester United van de ene naar de andere club gestuurd. De Braziliaanse Belg werd verhuurd aan Granada, Valencia en Lazio, kreeg tussendoor ook een paar keer zijn kans op Old Trafford, maar koos in de zomer voor een opmerkelijk avontuur. De in Duffel geboren middenvelder koos voor een transfer naar het land van zijn vader, gewezen Antwerp- en STVV-spits Marcos Pereira.


Flamengo gaf de 26-jarige het voorbije halfjaar als huurling een kans. Dat bleek een goede zet te zijn, want Pereira dwong er een basisplaats af en was in 25 wedstrijden goed voor vijf doelpunten en één assist. Beide partijen waren dan ook bijzonder tevreden over de samenwerking en dachten nu al aan een verdere samenwerking, ondanks dat het huurcontract nog zes maanden doorloopt.

Flamengo beschikte ook over een aankoopoptie van 25 miljoen euro, maar dat bedrag bleek voor de Brazilianen toch wat te gortig. Pereira moet echter niet wanhopen, want transfergoeroe Fabrizio Romano stelt dat hij nu alsnog zijn zin zal krijgen. Flamengo en Man Utd zouden immers alsnog een akkoord gevonden hebben over een definitieve transfer. Met de overgang zou een bedrag van 10,5 miljoen euro gemoeid zijn, terwijl United ook nog 25 procent krijgt bij een eventuele doorverkoop.

FIAT
Pereira zou zelf ook al zijn akkoord gegeven hebben voor de transfer en zal dus snel zijn handtekening zetten onder een langdurig contract bij Flamengo. We zien de middenvelder dus voorlopig niet terug in België, nadat hij in het verleden nog naar de topclubs uit ons land lonkte. Pereira speelde in de jeugd ook voor Lommel, PSV en de Belgische nationale elftallen, maar koos uiteindelijk voor Brazilië. Hij heeft één A-cap achter zijn naam voor de Seleção.


Mooie transfer voor hem?

Meest recent

Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

8
8
Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Club Brugge speelde in het Jan Breydelstadion 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de ...

53
53
Francky Dury blikt terug op Anderlecht: "Gewoon geflikt"

In 2013 stond Zulte dicht bij een gigantische stunt. Francky Dury kon kampioen spelen met Zulte ...

111
111
Smets open over ontslag Fink: onthulling over Hayen

Matte Smets komt volledig boven water bij KRC Genk. De centrale verdediger was door de mindere ...

99
99
Messi krijgt pak slaag, Cuypers maakt direct statement

De MLS is opnieuw begonnen en in de Verenigde Staten vond er meteen een enorme verrassing plaats. ...

21
21
Van Gucht en partner verrassen iedereen met groot babynieuws

Nog maar eens onverwacht nieuw uit Ruben Van Gucht-land. Een week na de storm die over zijn huwelijk ...

71
71
'Union SG droomt van megadeal met Liverpool'

Bij Union SG zijn ze dit seizoen weer uitstekend bezig. Het voetbal is niet geweldig, de resultaten ...

91
91
Knaltransfer Neerpede-product: "Hoop stap te zetten"

Bij RSC Anderlecht hebben ze héél veel talent in de jeugdopleiding en niet iedereen ...

64
64
Belg leeft op na vertrek bij Genk: "Dit voetbal ligt me beter"

Bij KRC Genk lieten ze in januari Luca Oyen vertrekken naar sc Heerenveen, aangezien hij geen ...

236
236
Janssen en Oosting balen: "Dit is wreed"

Royal Antwerp FC speelde eindelijk nog eens een goede partij, maar verloor wel met 2-1 van Union SG. ...

176
176
‘Anderlecht is het kotsbeu: speler wordt koud gedumpt’

Bij Anderlecht is het klaar. Wat begon als een snelle huuroplossing achterin, is in enkele maanden ...

473
473
Straffe Verschaeren zet de jacht in op Scifo & co

Yari Verschaeren kan vandaag geschiedenis schrijven bij RSC Anderlecht. De 24-jarige middenvelder ...

118
118
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

39
39
'Beckham stoomt door: wereldster naar Inter Miami'

David Beckham maakte als co-eigenaar van Inter Miami een wereldproduct. Dat komt vooral door het ...

52
52
Anderlecht heeft diamant beet: cashen of alsnog houden?

RSC Anderlecht moet Europees voetbal halen, of anders in de zomer weer een speler extra verkopen. ...

392
392
Union SG ongeduldig: wanneer ontbolstert ‘vedette’ écht?

Bij Union SG hebben ze een zeer goed oog voor talent. De transfers zijn heel vaak een schot in de ...

84
84
Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

48
48
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

132
132
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

140
140
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

154
154
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

500
500
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

101
101
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

115
115
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

71
71
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

269
269

Meer sportnieuws