'Andreas Pereira heeft droomtransfer beet'

door
'Andreas Pereira heeft droomtransfer beet'

Andreas Pereira werd de voorbije jaren door Manchester United van de ene naar de andere club gestuurd. De Braziliaanse Belg werd verhuurd aan Granada, Valencia en Lazio, kreeg tussendoor ook een paar keer zijn kans op Old Trafford, maar koos in de zomer voor een opmerkelijk avontuur. De in Duffel geboren middenvelder koos voor een transfer naar het land van zijn vader, gewezen Antwerp- en STVV-spits Marcos Pereira.


Flamengo gaf de 26-jarige het voorbije halfjaar als huurling een kans. Dat bleek een goede zet te zijn, want Pereira dwong er een basisplaats af en was in 25 wedstrijden goed voor vijf doelpunten en één assist. Beide partijen waren dan ook bijzonder tevreden over de samenwerking en dachten nu al aan een verdere samenwerking, ondanks dat het huurcontract nog zes maanden doorloopt.

Flamengo beschikte ook over een aankoopoptie van 25 miljoen euro, maar dat bedrag bleek voor de Brazilianen toch wat te gortig. Pereira moet echter niet wanhopen, want transfergoeroe Fabrizio Romano stelt dat hij nu alsnog zijn zin zal krijgen. Flamengo en Man Utd zouden immers alsnog een akkoord gevonden hebben over een definitieve transfer. Met de overgang zou een bedrag van 10,5 miljoen euro gemoeid zijn, terwijl United ook nog 25 procent krijgt bij een eventuele doorverkoop.

FIAT
Pereira zou zelf ook al zijn akkoord gegeven hebben voor de transfer en zal dus snel zijn handtekening zetten onder een langdurig contract bij Flamengo. We zien de middenvelder dus voorlopig niet terug in België, nadat hij in het verleden nog naar de topclubs uit ons land lonkte. Pereira speelde in de jeugd ook voor Lommel, PSV en de Belgische nationale elftallen, maar koos uiteindelijk voor Brazilië. Hij heeft één A-cap achter zijn naam voor de Seleção.


Mooie transfer voor hem?

Meest recent

UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

12
12
‘Jackers verrast Club: transfer naar rivaal dreigt‘

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

140
140
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

24
24
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

40
40
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

189
189
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

256
256
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

43
43
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

142
142
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

117
117
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

72
72
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

31
31
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

261
261
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

49
49
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

45
45
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

220
220
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

115
115
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

292
292
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

224
224
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

280
280
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

667
667
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

284
284
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

150
150
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

526
526
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

135
135
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

100
100

Meer sportnieuws