'Eerste zomervertrekkers staan klaar bij Anderlecht'

door
'Eerste zomervertrekkers staan klaar bij Anderlecht'

Door de vlotte thuiszege van afgelopen weekend tegen KAS Eupen, staat RSC Anderlecht er weer goed voor in de strijd om de top 4. Het behalen van een ticket voor de Champions' Play-Off wordt dan ook het grote doel in de komende weken. Al wordt er achter de schermen ook al richting volgend seizoen gewerkt.


De sportieve leiding maakt zich namelijk op voor een wederom drukke transferperiode. Paars-Wit zal zich immers moeten versterken op verschillende posities. Door de aflopende huurcontracten van Joshua Zirkzee en Christian Kouamé is het aantrekken van een spits bijvoorbeeld prioritair. Ook versterking op de back-posities wordt geen overbodige luxe. Daarnaast zal de club verschillende uitgaande transfers moeten afronden.

Zo zouden de eerste twee vertrekkers al klaar staan. Volgens La Dernière Heure is het namelijk zo goed al zeker dat Killian Sardella en Antoine Colassin in de zomer, al dan niet tijdelijk, andere oorden zullen opzoeken. Die eerste werd afgelopen winter al nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek. RSCA besloot hem toen toch aan boord te houden bij gebrek aan alternatieven op de rechtsback-positie, maar Sardella mikt zelf op een club waar hij wekelijks minuten kan maken.

CONTRACTEN TOT 2025
En ook voor Colassin zal elders een oplossing gevonden moeten worden. De 20-jarige aanvaller ken destijds een veelbelovende doorbraak, maar mede door blessureleed kon hij vooralsnog niet bevestigen. Ook een huurbeurt aan Zulte Waregem leverde niet het gewenste succes op. Dit seizoen speelde Colassin nog geen minuut bij de eerste ploeg. Zowel hij al Sardella hebben wel nog een contract tot medio 2025. Een huurbeurt lijkt in beide gevallen dan ook het meest aannemelijk.

LEES OOK: Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

Anderlecht heeft Colassin te weinig kansen gegeven ...

Meest recent

'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

7
7
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

23
23
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

11
11
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

156
156
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

131
131
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

171
171
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

39
39
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

189
189
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

128
128
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

41
41
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

63
63
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

769
769
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

478
478
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

174
174
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

91
91
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

170
170
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

350
350
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

89
89
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

300
300
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

146
146
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

282
282
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

279
279
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

229
229
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

118
118

Meer sportnieuws