Nike onderneemt stappen tegen beschuldigde Greenwood

door
Nike onderneemt stappen tegen beschuldigde Greenwood

Mason Greenwood werd vorige week gearresteerd. De Engelsman wordt beschuldigd van verkrachting. Manchester United besliste al om de speler voor onbepaalde duur op non-actief te plaatsen. Nu heeft ook zijn (voormalige) hoofdsponsor Nike stappen ondernomen tegen Greenwood. 


De Amerikaanse kledinggigant Nike besliste vandaag om de samenwerking met Mason Greenwood per direct stop te zetten. Die beslissing komt er naar aanleiding van de zware beschuldigingen tegen de Engelsman. Greenwood werd vorige week nog gearresteerd voor zijn aandeel in een verkrachtingszaak. Ondanks de hoge bewijslast tegen de United-speler, besliste het Engelse gerecht toch om de 20-jarige terug de vrijheid te gunnen. Weliswaar wel onder juridisch toezicht. 

Bij Nike vatte men de beëindiging van de samenwerking met Greenwood bijzonder kort samen. "Mason Greenwood is niet langer een Nike-atleet", luidde het statement. Het ziet er dus naar uit dat het allesbehalve de goede kant zal opgaan met de carrière van het jonge toptalent. Volgens de Britse pers is de kans namelijk bijzonder groot dat Greenwood ook effectief schuldig zal bevonden worden. Iets wat ongetwijfeld zal zorgen voor het vroegtijdige beëindigen van zijn carrière. 

Van United-product tot Three Lions

Mason Greenwood speelde zijn hele carrière voor Manchester United. De Engelsman doorliep de befaamde jeugdacademie van de Mancunians, en werd aanvankelijk zelfs opgeleid als centrale middenvelder. Uiteindelijk groeide Greenwood uit tot een begenadigd flankaanvaller met een neus voor doelpunten. Op 18-jarige leeftijd debuteerde hij voor de hoofdmacht van Manchester United. Sindsdien wisselde de Engelsman tussen bank en basis, maar wist hij in 2020 toch zijn eerste cap voor Engeland te veroveren. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: RSCA shopt bij Ajax, schoonmaak bij Real

Zal Greenwood ooit nog op een voetbalveld verschijnen?

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

17
17
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

7
7
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

34
34
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

32
32
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

74
74
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

99
99
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

106
106
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

81
81
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

76
76
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

73
73
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

366
366
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

95
95
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

53
53
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

193
193
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

220
220
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

299
299
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

157
157
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

207
207
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

445
445
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

109
109
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

633
633
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

353
353
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

149
149
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

168
168

Meer sportnieuws