Beerschot stilaan hopeloos: "Maar blijven vechten"

door
Beerschot stilaan hopeloos:

Door de late gelijkmaker tegen Zulte Waregem, kreeg Beerschot VA afgelopen weekend weer een sprankel hoop op het behoud. Maar zondagnamiddag kregen de Antwerpenaren opnieuw een klap te verwerken. Zo gingen de Mannekes met 3-2 ten onder op het veld van KV Mechelen.


In de eerste helft was de thuisploeg heer en meester. KVM kwam al snel op een 3-0-voorsprong, de 4-0 werd zelfs nog afgekeurd op aangeven van de VAR. Na 60 minuten kantelde de wedstrijd wel toen uitblinker Nikola Storm met een rode kaart van het veld werd gestuurd. Beerschot kon echter niet voldoende van dat numerieke overwicht profiteren. Ryan Sanusi zorgde diep in de extra tijd weliswaar nog voor de aansluitingstreffer, maar daar bleef het bij.

De teleurstelling droop er achteraf dan ook vanaf bij de ervaren middenvelder, die vaststelde hoe zijn ploeg zich steeds op dezelfde manier laat vangen. "We hebben geprobeerd om nog iets te forceren, maar het was een heel moeilijke wedstrijd voor ons", vertelde Sanusi bij Sporza. "De fouten die we vandaag maakten, zijn al eerder gebeurd. We moeten leren uit onze fouten en voorkomen dat ze nog eens gebeuren."

GAAN TOT HET EINDE
Door deze nederlaag blijft de kloof met voorlaatste Seraing, dat weliswaar een match meer heeft gespeeld, 10 punten bedragen. Het begint er dan ook stilaan hopeloos uit te zien. "Onze situatie is niet makkelijk, elke week moet je je opladen om er vol voor te gaan. Maar wij zijn profs en we zijn dat verplicht aan de club en de supporters. We moeten er blijven voor gaan tot het einde, ook al wordt het elke week moeilijker", aldus Sanusi.

LEES OOK: 'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Beerschot kan zich beter al focussen op volgend seizoen ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

4
4
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

59
59
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

94
94
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

78
78
STVV heeft nieuw Japans groeibriljant definitief binnen

Sint-Truiden VV blijft de Japanse toer opgaan. De Kanaries stelden op de officiële kanalen de ...

26
26
KRC Genk pakt ferm uit en troeft AC Milan af

KRC Genk heeft op de officiële kanalen uitgepakt met een contractverlenging dat kan tellen. De ...

103
103
Kassa Cercle: 60 miljoen euro én straffe herinvestering

Cercle Brugge kan de afgelopen jaren straffe transfercijfers voorleggen. Het Laatste Nieuws zocht ...

110
110
‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

De Europese topclubs beginnen te bewegen. De resultaten van de eerste seizoenshelft zijn ...

115
115
Union haalt zijn gram met opmerkelijke koers

Bij Union loopt het dit seizoen alweer zeer netjes. De Brusselaars prijken al maandenlang aan de ...

29
29
Hasi moet puzzelen achterin: onverwachte oplossing?

Anderlecht begon het nieuwe jaar uitstekend, want het plaatste zich donderdag met een zege tegen AA ...

194
194
'Lammens en Openda slikken transferdompers'

Verschillende Rode Duivels maakten vorige zomer een transfer. Voor sommigen leek dat op het moment ...

112
112
Kritiek op Verhaeghe: "Daar zal Leko niet gelukkig mee zijn"

Voor Club Brugge is 2026 begonnen met een flinke tegenvaller. Het leverde dinsdag op Mambourg immers ...

364
364
'Strijd om Keita helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

60
60
'Club ziet kansen op komst toptalent stijgen'

Club Brugge heeft deze wintermercato voorlopig nog niet toegeslaan, maar achter de schermen worden ...

211
211
'Bounida maakt in de zomer absolute droomtransfer'

Het heeft langer geduurd dan velen verwacht hadden, maar dit seizoen is Rayane Bounida eindelijk ...

107
107
Onrust rond Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt de stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

278
278
Toch opsteker voor Gent: "Daarover mogen we positief zijn"

Voor AA Gent is donderdagavond een einde gekomen aan het bekeravontuur. Het sneuvelde in de ...

124
124
Anderlecht davert: Coosemans op scherp

Het rommelt bij Anderlecht, en dit keer gaat het recht naar de kern. Colin Coosemans voelt zich ...

259
259
'Union trekt transferles en start onderhandelingen op'

Union was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt. Het liet Sofiane Boufal vertrekken ...

58
58
'Anderlecht doet geschiedenis herleven met nieuwe deal'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de halve finale van de beker en hoopt dat het daarmee ...

405
405
‘Guardiola wil sleutelpion van Club Brugge wegplukken’

Het is nog wachten op de eerste aanwinst van de winter bij Club Brugge. Aan uitgaande zijde beweegt ...

491
491
Ontsnapt aan rood? Zo oordeelt Kana zelf over fase

Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de halve finale van de beker na een nipte zege ...

301
301
Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

438
438
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

241
241
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

67
67

Meer sportnieuws