Beerschot stilaan hopeloos: "Maar blijven vechten"

173 stemmen
Beerschot stilaan hopeloos:

Door de late gelijkmaker tegen Zulte Waregem, kreeg Beerschot VA afgelopen weekend weer een sprankel hoop op het behoud. Maar zondagnamiddag kregen de Antwerpenaren opnieuw een klap te verwerken. Zo gingen de Mannekes met 3-2 ten onder op het veld van KV Mechelen.


In de eerste helft was de thuisploeg heer en meester. KVM kwam al snel op een 3-0-voorsprong, de 4-0 werd zelfs nog afgekeurd op aangeven van de VAR. Na 60 minuten kantelde de wedstrijd wel toen uitblinker Nikola Storm met een rode kaart van het veld werd gestuurd. Beerschot kon echter niet voldoende van dat numerieke overwicht profiteren. Ryan Sanusi zorgde diep in de extra tijd weliswaar nog voor de aansluitingstreffer, maar daar bleef het bij.

De teleurstelling droop er achteraf dan ook vanaf bij de ervaren middenvelder, die vaststelde hoe zijn ploeg zich steeds op dezelfde manier laat vangen. "We hebben geprobeerd om nog iets te forceren, maar het was een heel moeilijke wedstrijd voor ons", vertelde Sanusi bij Sporza. "De fouten die we vandaag maakten, zijn al eerder gebeurd. We moeten leren uit onze fouten en voorkomen dat ze nog eens gebeuren."

GAAN TOT HET EINDE
Door deze nederlaag blijft de kloof met voorlaatste Seraing, dat weliswaar een match meer heeft gespeeld, 10 punten bedragen. Het begint er dan ook stilaan hopeloos uit te zien. "Onze situatie is niet makkelijk, elke week moet je je opladen om er vol voor te gaan. Maar wij zijn profs en we zijn dat verplicht aan de club en de supporters. We moeten er blijven voor gaan tot het einde, ook al wordt het elke week moeilijker", aldus Sanusi.

LEES OOK: Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

🚀

Beerschot kan zich beter al focussen op volgend seizoen ...

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

19
19
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

27
27
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

20
20
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

26
26
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

27
27
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

87
87
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

93
93
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

370
370
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

71
71
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

139
139
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

287
287
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

63
63
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

860
860
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

481
481
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

31
31
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

182
182
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

880
880
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

154
154
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

424
424
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

806
806
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

557
557
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

350
350
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

575
575
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

155
155

Meer sportnieuws