Beerschot stilaan hopeloos: "Maar blijven vechten"

door
Beerschot stilaan hopeloos:

Door de late gelijkmaker tegen Zulte Waregem, kreeg Beerschot VA afgelopen weekend weer een sprankel hoop op het behoud. Maar zondagnamiddag kregen de Antwerpenaren opnieuw een klap te verwerken. Zo gingen de Mannekes met 3-2 ten onder op het veld van KV Mechelen.


In de eerste helft was de thuisploeg heer en meester. KVM kwam al snel op een 3-0-voorsprong, de 4-0 werd zelfs nog afgekeurd op aangeven van de VAR. Na 60 minuten kantelde de wedstrijd wel toen uitblinker Nikola Storm met een rode kaart van het veld werd gestuurd. Beerschot kon echter niet voldoende van dat numerieke overwicht profiteren. Ryan Sanusi zorgde diep in de extra tijd weliswaar nog voor de aansluitingstreffer, maar daar bleef het bij.

De teleurstelling droop er achteraf dan ook vanaf bij de ervaren middenvelder, die vaststelde hoe zijn ploeg zich steeds op dezelfde manier laat vangen. "We hebben geprobeerd om nog iets te forceren, maar het was een heel moeilijke wedstrijd voor ons", vertelde Sanusi bij Sporza. "De fouten die we vandaag maakten, zijn al eerder gebeurd. We moeten leren uit onze fouten en voorkomen dat ze nog eens gebeuren."

GAAN TOT HET EINDE
Door deze nederlaag blijft de kloof met voorlaatste Seraing, dat weliswaar een match meer heeft gespeeld, 10 punten bedragen. Het begint er dan ook stilaan hopeloos uit te zien. "Onze situatie is niet makkelijk, elke week moet je je opladen om er vol voor te gaan. Maar wij zijn profs en we zijn dat verplicht aan de club en de supporters. We moeten er blijven voor gaan tot het einde, ook al wordt het elke week moeilijker", aldus Sanusi.

LEES OOK: Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

Beerschot kan zich beter al focussen op volgend seizoen ...

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

58
58
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

20
20
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

46
46
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

156
156
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

54
54
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

60
60
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

55
55
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

93
93
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

119
119
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

144
144
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

323
323
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

205
205
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

103
103
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

256
256
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

90
90
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

93
93
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

352
352
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

168
168
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

278
278
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

678
678
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

117
117
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

538
538
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

151
151
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

217
217
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

165
165

Meer sportnieuws