Ito aan laatste maanden bezig bij KRC Genk?

347 stemmen
Ito aan laatste maanden bezig bij KRC Genk?

Bij KRC Genk gaan ze komende zomer wellicht enkel stevige vervangingen  doorvoeren in de kern. Er lijkt nood aan verfrissing in de kern. Paul Onuachu en Jhon Lucumi trekken wellicht andere oorden op, is dat ook het geval voor Junya Ito? 

De 28-jarige Japanner laat in Het Belang van Limburg weten dat hij ambitieus is en als er een goede club zich komt aanmelden, dan zal hij zeker niet ‘neen’ zeggen. Hij laat weten dat hij het niet erg vindt om nog een tijd in Genk te voetballen en een favoriete competitie heeft hij niet echt.

STRAFFE CIJFERS

Ito is al enkele jaren een absolute smaakmaker in de Jupiler Pro League en veruit één van de beste flankaanvallers in de Belgische competitie. Hij was dit seizoen goed voor 5 goals en 13 assists in 33 wedstrijden. Sinds hij in Genk neerstreek is Ito al 26 keer trefzeker geweest en hij leverde ook nog eens 40 assists af in 127 wedstrijden. De speler ligt nog tot medio 2024 onder contract in de Cegeka Arena en hij heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 7,5 miljoen euro.

Vreemd genoeg waren er de afgelopen maanden amper geruchten over interesse van andere clubs, al zullen ze daar bij Genk absoluut niet rouwig om zijn. Ito lijkt ook de komende jaren de absolute smaakmaker te moeten worden en blijven bij de Belgische bekerwinnaar. Ito werd in januari nog knap vijfde bij de Gouden Schoen, die werd gewonnen door ploegmaat Onuachu. Gaat hij volgend jaar voor de eerste plaats?

Is Ito klaar voor een topcompetitie?

Meest recent

Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

29
29
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

15
15
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

422
422
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

87
87
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

127
127
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

244
244
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

59
59
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

352
352
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

83
83
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

176
176
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

100
100
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

64
64
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

225
225
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

24
24
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

79
79
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

63
63
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

202
202
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

171
171
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

40
40
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

61
61
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

69
69
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

433
433
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

216
216
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

64
64
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

294
294

Meer sportnieuws