Opstellingen: KVK mist steunpilaar, Kagawa op bank

door
Opstellingen: KVK mist steunpilaar, Kagawa op bank

KV Kortrijk liet afgelopen week bij momenten mooie dingen zien, maar ging tegen Club Brugge en Antwerp wel telkens onderuit. Zaterdagnamiddag willen de Kerels op eigen veld dan ook aanknopen met een overwinning tegen STVV. Scheidsrechter Erik Lambrechts fluit de partij in het Guldensporenstadion om 16u15 op gang.


In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de basisploegen aan beide zijden. KVK, dat nog steeds wacht op de eerste overwinning van 2022, moest de voorbije weken heel wat spelers missen door uiteenlopende redenen. Maar stilaan begint de selectie van Karim Belhocine weer vorm te krijgen.

Trent Sainsbury, Dylan Mbayo en Aleksandar Radovanovic zijn bijvoorbeeld weer beschikbaar en starten ook in de basis. Verder kan Belhocine geen beroep doen op zijn vaste nummer één Marko Ilic. Het Servische sluitstuk is ziek en moest forfait geven voor de partij tegen STVV. Hierdoor mag routinier Joris Delle nog eens plaatsnemen tussen de Kortrijkse doelpalen.

KAGAWA OP BANK
Bij de bezoekers kan topaanwinst Shinji Kagawa zijn debuut maken. De ex-speler van onder meer Manchester United en Borussia Dortmund start voorlopig wel op de bank, net zoals Joao Klauss en Ameen Al-Dakhil. Verder brengt coach Bernd Hollerbach Jorge Teixeira, Aboubakary Koita, Daniel Schmidt en Mory Konaté weer aan de aftrap. Voor de verguisde Junior Pius is geen plaats in de selectie.

LEES OOK: Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Wie wint?

Meest recent

Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

9
9
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

30
30
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

50
50
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

72
72
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

44
44
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

155
155
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

22
22
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

376
376
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

48
48
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

76
76
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

169
169
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

262
262
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

89
89
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

86
86
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

258
258
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

492
492
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

145
145
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

109
109
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

528
528
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

141
141
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

153
153
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

162
162
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

254
254
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

77
77
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

376
376

Meer sportnieuws