Opstellingen: KVK mist steunpilaar, Kagawa op bank

door
Opstellingen: KVK mist steunpilaar, Kagawa op bank

KV Kortrijk liet afgelopen week bij momenten mooie dingen zien, maar ging tegen Club Brugge en Antwerp wel telkens onderuit. Zaterdagnamiddag willen de Kerels op eigen veld dan ook aanknopen met een overwinning tegen STVV. Scheidsrechter Erik Lambrechts fluit de partij in het Guldensporenstadion om 16u15 op gang.


In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de basisploegen aan beide zijden. KVK, dat nog steeds wacht op de eerste overwinning van 2022, moest de voorbije weken heel wat spelers missen door uiteenlopende redenen. Maar stilaan begint de selectie van Karim Belhocine weer vorm te krijgen.

Trent Sainsbury, Dylan Mbayo en Aleksandar Radovanovic zijn bijvoorbeeld weer beschikbaar en starten ook in de basis. Verder kan Belhocine geen beroep doen op zijn vaste nummer één Marko Ilic. Het Servische sluitstuk is ziek en moest forfait geven voor de partij tegen STVV. Hierdoor mag routinier Joris Delle nog eens plaatsnemen tussen de Kortrijkse doelpalen.

KAGAWA OP BANK
Bij de bezoekers kan topaanwinst Shinji Kagawa zijn debuut maken. De ex-speler van onder meer Manchester United en Borussia Dortmund start voorlopig wel op de bank, net zoals Joao Klauss en Ameen Al-Dakhil. Verder brengt coach Bernd Hollerbach Jorge Teixeira, Aboubakary Koita, Daniel Schmidt en Mory Konaté weer aan de aftrap. Voor de verguisde Junior Pius is geen plaats in de selectie.

LEES OOK: Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Wie wint?

Meest recent

Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

KV Mechelen zit nog steeds in de top 6, maar de kansloze nederlaag tegen KAA Gent kwam hard aan. ...

16
16
Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

70
70
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

89
89
Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

140
140
Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

47
47
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

68
68
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

45
45
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

355
355
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

97
97
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

231
231
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

487
487
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

378
378
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

90
90
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

235
235
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

157
157
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

280
280
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

326
326
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

311
311
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

343
343
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

203
203
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

142
142
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

213
213
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

760
760
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

326
326
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

133
133

Meer sportnieuws