Verbazing na Club-transfer: "Mijn mond viel open"

door
Verbazing na Club-transfer:

Club Brugge besloot op de slotdag van de transfermarkt om nog een extra tandje bij te steken. Spits Sargis Adamyan werd gehaald om Bas Dost het vuur aan de schenen te leggen, de Armeen werd op huurbasis overgenomen van TSG Hoffenheim. Daarnaast kwam ook Denis Odoi de rangen versterken.


Blauw-Zwart speurde al een tijdje naar een polyvalente verdediger die op alle posities in de driemansdefensie uit de voeten kan. Liefst ook iemand met ervaring die meteen inzetbaar was. En zo viel de keuze op Odoi, die in de voorbije jaren een vaste waarde was geworden bij Fulham FC. Daar liep zijn contract na het seizoen bovendien af. Toch was de verbazing bij de Cottagers erg groot door deze transfer.

Tim Ream, één van zijn maatjes in de defensie van Fulham, laat in een interview met The Sun verstaan dat hij achterover viel toen hij het nieuws vernam. "Ik had totaal geen idee dat hij zou vertrekken", klinkt het. "Ik ging naar bed rond half tien 's avonds en tegen zes uur stond ik weer op. Plots stonden 45 nieuwe berichten in onze groepschat."

PERSOONLIJK GERAAKT
Odoi en Ream hadden een goede klik, zowel op als naast het veld. De 34-jarige Amerikaan zal zijn maatje dan ook gaan missen. "Toen ik het nieuws vernam viel mijn mond open en vroeg ik mezelf af of dit wel echt waar was. Ik zou liegen als ik zeg dat dit me niet geraakt heeft. Je spendeert vijfenhalf jaar samen met een kerel en plots is hij in een oogwenk vertrokken", aldus Ream.

LEES OOK: Bijzondere situatie Odoi: "Iedereen kende het plan"

Odoi wordt een basisspeler bij Club ...

Meest recent

KVM voorlopig derde: eerste thuisgoal magere troost Dender

KV Mechelen heeft zondagnamiddag beslag gelegd op een voorlopige derde plaats in de Jupiler Pro ...

24
24
STVV-Anderlecht: Hasi dropt grote verrassing in basisploeg

RSC Anderlecht wil zondag zijn eerste zege op verplaatsing pakken sinds 17 augustus. Dat wordt ...

122
122
Nederlands voetbal in shock: Drenthe getroffen door herseninfarct

Het Nederlandse voetbal werd zondag opgeschrikt voor heftig nieuws omtrent Royston Drenthe. De ...

47
47
Extra opdoffer Antwerp: sanctie dreigt na fiasco in Luik

Antwerp FC moet maandagnamiddag naar Luik afzakken voor de resterende minuten van het duel tegen ...

128
128
Genk genekt bij penaltyfase? Boeckx velt helder verdict

KRC Genk is er zondagmiddag niet in geslaagd om de drie punten te pakken op het veld van Cercle ...

238
238
'Real haalt uit op transfermarkt: driekoppig lijstje gelekt'

Real Madrid staat volgende week voor een zwaar tweeluik tegen Juventus en FC Barcelona. Ondertussen ...

97
97
Club naar Bayern: Hayen verstuurt hevige waarschuwing

In de Champions League staat Club Brugge komende woensdag voor een enorme uitdaging. Dan wacht een ...

220
220
Genk overtuigt wéér niet: penalty bezorgt Cercle verdiend punt

KRC Genk is er ook vlak na de interland-break niet in geslaagd om een overtuigende indruk achter te ...

152
152
'Hasi sleutelt aan basiself: vaste titularis moet vrezen'

Nu de bestuursstructuur weer op punt staat, wil RSC Anderlecht zijn nieuwe bazen plezieren met een ...

206
206
'Bayern bibbert en beeft: opzienbarende droomjob Kompany'

Bayern München blijft dit seizoen bijzonder hoge toppen scheren en won tot dusver al zijn ...

452
452
Spanning Antwerp loopt op: ontslag Wils terug op tafel?

Antwerp FC moet maandag opnieuw naar Luik reizen om de resterende minuten van de gestaakte match ...

272
272
Jonge Duivel pijnigt Paris Saint-Germain: L'Equipe lyrisch

In de Franse Ligue 1 heeft titelverdediger Paris Saint-Germain vrijdagavond puntenverlies geleden na ...

128
128
'Hayen laat Club-speler links liggen: exit dreigt na 105 matchen'

Club Brugge pakte zaterdag de volle buit op het veld van OH Leuven (0-1), maar liet allesbehalve een ...

737
737
"Belachelijk" - Antwerp dubbel benadeeld na bierbeker-gate

De opener van de elfde speeldag in de Jupiler Pro League is geëindigd in mineur. Nadat er ...

590
590
De Bruyne ergert zich rot: ploegmaat krijgt volle laag

SSC Napoli heeft het seizoen met een flinke domper hervat. De Italiaanse titelverdediger liet in de ...

389
389
Cercle-Genk: Fink grijpt stevig in met vier wissels

KRC Genk liet vlak voor de interland-break een erg matige indruk achter en wil zo snel mogelijk ...

60
60
Harde keuzes Hasi: Anderlecht-duo al op zijspoor

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een legertje aan verse krachten in huis. Een aantal van die ...

374
374
TRANSFERUURTJE: 'Genk strijdt met Anderlecht, Duivel móét weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

199
199
‘Legende’ Vossen hoort keiharde boodschap bij Zulte

Jelle Vossen was vorig seizoen de grote man bij Zulte Waregem. Essevee pakte de titel in de ...

321
321
Hubert grijpt in bij Union en drukt meteen stempel

Union SG zag hoofdtrainer Sebastien Pocognoli naar AS Monaco verkassen en David Hubert werd ...

109
109
Olivier Deschacht verbouwereerd: "Jij gaat zwijgen nu!"

Olivier Deschacht blijft ook na zijn carrière de gemoederen beroeren. De voormalig speler van ...

79
79
Zulte Waregem ruikt jackpot: goudhaantje bestormt JPL

Zulte Waregem werd vorig seizoen kampioen in de Challenger Pro League en promoveerde naar de Jupiler ...

231
231
Verrassende Club Brugge-speler krijgt volle laag na OHL

Club Brugge won met het kleinste verschil van Oud-Heverlee Leuven. Blauw-Zwart staat voor een ...

561
561
Pocognoli direct in oog van de storm: clash met ster

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco. Bij de Brusselse club maakte de ...

155
155
Vrancken waarschuwt Anderlecht: “Als we dat doen…”

STVV maakt zich op voor het topduel tegen RSC Anderlecht. Dat is de nummer vijf tegen de nummer ...

177
177

Meer sportnieuws