Verbazing na Club-transfer: "Mijn mond viel open"

door
Verbazing na Club-transfer:

Club Brugge besloot op de slotdag van de transfermarkt om nog een extra tandje bij te steken. Spits Sargis Adamyan werd gehaald om Bas Dost het vuur aan de schenen te leggen, de Armeen werd op huurbasis overgenomen van TSG Hoffenheim. Daarnaast kwam ook Denis Odoi de rangen versterken.


Blauw-Zwart speurde al een tijdje naar een polyvalente verdediger die op alle posities in de driemansdefensie uit de voeten kan. Liefst ook iemand met ervaring die meteen inzetbaar was. En zo viel de keuze op Odoi, die in de voorbije jaren een vaste waarde was geworden bij Fulham FC. Daar liep zijn contract na het seizoen bovendien af. Toch was de verbazing bij de Cottagers erg groot door deze transfer.

Tim Ream, één van zijn maatjes in de defensie van Fulham, laat in een interview met The Sun verstaan dat hij achterover viel toen hij het nieuws vernam. "Ik had totaal geen idee dat hij zou vertrekken", klinkt het. "Ik ging naar bed rond half tien 's avonds en tegen zes uur stond ik weer op. Plots stonden 45 nieuwe berichten in onze groepschat."

PERSOONLIJK GERAAKT
Odoi en Ream hadden een goede klik, zowel op als naast het veld. De 34-jarige Amerikaan zal zijn maatje dan ook gaan missen. "Toen ik het nieuws vernam viel mijn mond open en vroeg ik mezelf af of dit wel echt waar was. Ik zou liegen als ik zeg dat dit me niet geraakt heeft. Je spendeert vijfenhalf jaar samen met een kerel en plots is hij in een oogwenk vertrokken", aldus Ream.

LEES OOK: 'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Odoi wordt een basisspeler bij Club ...

Meest recent

Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

0
0
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

2
2
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

20
20
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

49
49
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

41
41
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

31
31
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

150
150
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

314
314
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

88
88
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

55
55
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

174
174
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

114
114
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

50
50
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

146
146
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

16
16
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

443
443
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

148
148
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

46
46
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

51
51
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

118
118
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

280
280
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

363
363
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

672
672
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

297
297
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

274
274

Meer sportnieuws