Barça-aanwinst neergesabeld: "Techniek van een stoeptegel"

door
Barça-aanwinst neergesabeld:

FC Barcelona kampt met grote financiële zorgen, maar slaagde er desondanks toch in om enkele klinkende namen richting Camp Nou te halen. Dat voornamelijk met Ferran Torres die werd weggeplukt bij Manchester City, maar ook Pierre-Emerick Aubameyand en Adama Traoré kwamen over, respectievelijk van Arsenal en Wolves.


Of die laatste twee effectief een meerwaarde zullen blijken, valt echter nog maar af te wachten. Aad De Mos is alvast zeker van niet. "Er zit allemaal een kras op. De een is doorgedraaid bij Arsenal, de ander heeft de techniek van een stoeptegel. Met zijn voeten kan hij heel weinig. Wie daar technisch directeur is moet belang hebben of hij heeft er geen verstand van”, was die immers hard in de podcast Twee viertje met Aad.

Opvallend is ook dat Barça – afgezien van de pensioengerechtigde Dani Alves – enkel aanvallers in huis haalt. Waarom toch? "Omdat ze de mensen willen 'pleasen' en denken dat ze met aanvallers het verschil kunnen maken. Ik denk dat Xavi de boel niet onder controle heeft. Hij kon het mooi uitleggen toen hij trainer was bij Al-Sadd, met een mooi bord, maar dat wil niet zeggen dat je het ook bij Barcelona op de rit kunt krijgen.”

Veeg uit de pan voor Pique
Tot slot moet ook Gerard Pique het nog ontgelden bij de Nederlander. Volgens De Mos kan die zich beter richten op het spelen van voetbal. "Ik zou Piqué bij me roepen en zeggen: zorg dat je in de verdediging een keer de nul speelt, dat je niet onnodig een kaart pakt en ga aan het einde van het seizoen praten over wat je wilt. Het liefst heb ik ook dat je er mee stopt en dan kan je misschien kandidaat worden als voorzitter."

LEES OOK: Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

Hij is geen Barça-waardige speler...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

106
106
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

20
20
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

146
146
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

47
47
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

176
176
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

206
206
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

168
168
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

179
179
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

37
37
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

71
71
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

171
171
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

132
132
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

45
45
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

105
105
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

168
168
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

122
122
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

170
170
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

234
234
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

233
233
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

778
778
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

179
179
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

98
98
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

149
149
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

61
61
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

368
368
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49

Meer sportnieuws