Barça-aanwinst neergesabeld: "Techniek van een stoeptegel"

266 stemmen
Barça-aanwinst neergesabeld:

FC Barcelona kampt met grote financiële zorgen, maar slaagde er desondanks toch in om enkele klinkende namen richting Camp Nou te halen. Dat voornamelijk met Ferran Torres die werd weggeplukt bij Manchester City, maar ook Pierre-Emerick Aubameyand en Adama Traoré kwamen over, respectievelijk van Arsenal en Wolves.


Of die laatste twee effectief een meerwaarde zullen blijken, valt echter nog maar af te wachten. Aad De Mos is alvast zeker van niet. "Er zit allemaal een kras op. De een is doorgedraaid bij Arsenal, de ander heeft de techniek van een stoeptegel. Met zijn voeten kan hij heel weinig. Wie daar technisch directeur is moet belang hebben of hij heeft er geen verstand van”, was die immers hard in de podcast Twee viertje met Aad.

Opvallend is ook dat Barça – afgezien van de pensioengerechtigde Dani Alves – enkel aanvallers in huis haalt. Waarom toch? "Omdat ze de mensen willen 'pleasen' en denken dat ze met aanvallers het verschil kunnen maken. Ik denk dat Xavi de boel niet onder controle heeft. Hij kon het mooi uitleggen toen hij trainer was bij Al-Sadd, met een mooi bord, maar dat wil niet zeggen dat je het ook bij Barcelona op de rit kunt krijgen.”

Veeg uit de pan voor Pique
Tot slot moet ook Gerard Pique het nog ontgelden bij de Nederlander. Volgens De Mos kan die zich beter richten op het spelen van voetbal. "Ik zou Piqué bij me roepen en zeggen: zorg dat je in de verdediging een keer de nul speelt, dat je niet onnodig een kaart pakt en ga aan het einde van het seizoen praten over wat je wilt. Het liefst heb ik ook dat je er mee stopt en dan kan je misschien kandidaat worden als voorzitter."

LEES OOK: ’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Hij is geen Barça-waardige speler...

Meest recent

TU: 'Trainersbommen Chelsea en Antwerp, tweetal wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

76
76
Antwerp-fan Waes midden in drama: "België moet meer doen"

Voor Tom Waes zijn het behoorlijk turbulente jaren geweest. Eind 2024 kwam zijn leven tijdelijk tot ...

3
3
Cuypers reageert op niet-selectie WK: MLS trekt grote ogen

Hugo Cuypers werd niet geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia voor het WK in de Verenigde Staten, ...

92
92
Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Union SG en Club Brugge nemen het vanavond tegen elkaar op in een rechtstreeks titelduel. Bij de ...

88
88
Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Chelsea heeft een vervanger gevonden voor Enzo Maresca. De Londense club stelde op de officiële ...

36
36
Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

265
265
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

16
16
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

97
97
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

61
61
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

789
789
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

631
631
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

210
210
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

33
33
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

365
365
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

347
347
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

442
442
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

350
350
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

403
403
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

50
50
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

182
182
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

564
564
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

250
250
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

118
118
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

352
352
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

113
113

Meer sportnieuws