KVK-speler bekent: "Concrete interesse uit Denemarken"

door
KVK-speler bekent:

KV Kortrijk kon gisteren in eigen stadion niet winnen. Antwerp ging aan de haal met de drie punten na een 0-2. De Kerels blijven wel mooi in de middenmoot, Antwerp springt opnieuw naar de tweede plaats.


KVK mocht nochtans bijna een uur met een man meer voetballen. Verstraete had na tien minuten namelijk rood gepakt, omdat hij aan de doorgebroken Messaoudi ging hangen. Maar dat mocht niet baten. Met elk één treffer bezegelden Samatta en Gerkens het lot van de Kortrijkzanen. De match werd nog ontsierd door enkele incidenten in de tribunes, waarbij stewards van de thuisploeg in de klappen deelden.

BASISPLAATS VOOR JONCKHEERE

Bij Kortrijk waren er sinds lang nog eens speelminuten weggelegd voor Michiel Jonckheere. Meer nog: de middenvelder mocht in de basis starten. Hij werd in de extra tijd naar de kant gehaald voor Bendianishvili en speelde net als zijn ploegmaats een oerdegelijke partij. Het zal Jonckheere ongetwijfeld deugd gedaan hebben. Zij laatste minuten van dit seizoen dateerden al van 25 september. Hij speelde toen een schamele zes minuten tegen Zulte Waregem.

De kans bestond dat Jonckheere deze winter andere oorden ging opzoeken. Toch bleef hij op post, ondanks enkele aanbiedingen. Dat geeft hij toe bij Het Laatste Nieuws. "Er was concrete interesse uit Denemarken en van twee ambitieuze ploegen uit 1B", klinkt het. Al is hij wel duidelijk daarover. "Niks tegen die teams, maar ik ben op een punt gekomen dat ik niet 3 uur in de auto wil zitten. Mijn kindje gaat ook net naar school en ik had geen zin om te verhuizen", aldus Jonckheere.

LEES OOK: KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

Moet hij meer kansen krijgen?

Meest recent

Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

16
16
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

10
10
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

106
106
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

46
46
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

149
149
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

20
20
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

116
116
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

273
273
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

105
105
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

301
301
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

48
48
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

177
177
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

466
466
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1317
1317
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

124
124
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

454
454
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

468
468
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

344
344
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

280
280
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

391
391
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

507
507
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

76
76
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

317
317
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

541
541
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

633
633

Meer sportnieuws