KVK-speler bekent: "Concrete interesse uit Denemarken"

door
KVK-speler bekent:

KV Kortrijk kon gisteren in eigen stadion niet winnen. Antwerp ging aan de haal met de drie punten na een 0-2. De Kerels blijven wel mooi in de middenmoot, Antwerp springt opnieuw naar de tweede plaats.


KVK mocht nochtans bijna een uur met een man meer voetballen. Verstraete had na tien minuten namelijk rood gepakt, omdat hij aan de doorgebroken Messaoudi ging hangen. Maar dat mocht niet baten. Met elk één treffer bezegelden Samatta en Gerkens het lot van de Kortrijkzanen. De match werd nog ontsierd door enkele incidenten in de tribunes, waarbij stewards van de thuisploeg in de klappen deelden.

BASISPLAATS VOOR JONCKHEERE

Bij Kortrijk waren er sinds lang nog eens speelminuten weggelegd voor Michiel Jonckheere. Meer nog: de middenvelder mocht in de basis starten. Hij werd in de extra tijd naar de kant gehaald voor Bendianishvili en speelde net als zijn ploegmaats een oerdegelijke partij. Het zal Jonckheere ongetwijfeld deugd gedaan hebben. Zij laatste minuten van dit seizoen dateerden al van 25 september. Hij speelde toen een schamele zes minuten tegen Zulte Waregem.

De kans bestond dat Jonckheere deze winter andere oorden ging opzoeken. Toch bleef hij op post, ondanks enkele aanbiedingen. Dat geeft hij toe bij Het Laatste Nieuws. "Er was concrete interesse uit Denemarken en van twee ambitieuze ploegen uit 1B", klinkt het. Al is hij wel duidelijk daarover. "Niks tegen die teams, maar ik ben op een punt gekomen dat ik niet 3 uur in de auto wil zitten. Mijn kindje gaat ook net naar school en ik had geen zin om te verhuizen", aldus Jonckheere.

LEES OOK: Opvolger Nicky Hayen nu al bekend bij Club Brugge?

🔥 Wat iedereen nu leest

Jan Boskamp breekt:
Jan Boskamp breekt: "Ik kan dit nooit verwerken"

Moet hij meer kansen krijgen?

Meest recent

Groen licht bij Anderlecht: nieuwe troef voor Hasi

Na het debacle tegen BK Häcken is nu ook de eerste competitienederlaag een feit voor RSC ...

10
10
Antwerp incasseert opdoffer: Wils verschaft update

Met een vijf op negen is Antwerp niet onaardig aan het seizoen begonnen, te meer omdat Stef Wils nog ...

21
21
'Vuurwerk bij Club Brugge: Hayen op wenken bediend'

Club Brugge hoopt dinsdag een stap te zetten richting de lucratieve League Phase van de Champions ...

103
103
'Done deal: AA Gent zet miscast bij grof huisvuil'

Met een drie op negen verloopt de start van het seizoen niet helemaal naar wens, al had AA Gent daar ...

95
95
Overbodige pion kondigt zelf afscheid aan bij Club Brugge

Club Brugge zag deze zomer al heel wat volk vertrekken, maar de komende weken staat er nog meer ...

170
170
'Antwerp heeft opvolger Van Den Bosch al te pakken'

Antwerp haalde deze zomer al zeven nieuwkomers in huis, maar daarmee is de honger op de Bosuil nog ...

132
132
'Nieuwe Anderlecht-twist: harde transferklap Dolberg'

Nadat het al behoorlijk wat miljoenen spendeerde aan verse krachten, zal RSC Anderlecht voor het ...

341
341
Salzburg-coach geeft grote hint over clash met Club

Club Brugge staat dinsdagavond voor zijn belangrijkste afspraak van het prille seizoen. Op ...

236
236
'Chaos bij City: drie vertrekkers, superster op komst'

Manchester City FC gaat vanaf komend weekend op zoek naar eerherstel in de Premier League voor de ...

113
113
Grote twijfels bij titularis: "Te weinig voor Anderlecht"

De eerste competitienederlaag van RSC Anderlecht is sinds afgelopen weekend een feit. Paars-Wit ging ...

470
470
‘Oorlog compleet tussen PSG en Donnarumma’

Gianluigi Donnarumma was vorig seizoen nog één van de bepalende spelers in het ...

157
157
Referee Department: twee grote blunders op speeldag 3

De derde speeldag van de Jupiler Pro League zit er alweer op en dat werd geen groot succes voor de ...

624
624
‘Hayen schudt Club wakker: forse ingrepen op komst’

D-day voor Club Brugge, dat dinsdag tegen RB Salzburg de voorlaatste horde richting de League Phase ...

623
623
‘Explosie dreigt: Renard gooit de bezem door Anderlecht’

RSC Anderlecht toonde zich deze zomer al erg slagkrachtig op de transfermarkt. Nochtans blijft het ...

599
599
Opschudding bij Club: Hayen verliest geduld met ster

Club Brugge worstelt met een speler die vorig seizoen even schitterde als rechtsvoor, maar dit ...

947
947
'Jackpot voor Club Brugge: ferme plottwist rond Ordonez'

Na de 1-0 zege in Oostenrijk hoopt Club Brugge zich dinsdag voorbij RB Salzburg naar de laatste ...

858
858
'Solden bij Antwerp: prijskaartje Van den Bosch lekt uit'

Hoewel er ook nog wat versterking welkom blijft staat er bij Antwerp de komende weken wellicht nog ...

421
421
Club Brugge-RB Salzburg: Hayen maakt selectie bekend

In de derde voorronde van de Champions League verdedigt Club Brugge dinsdag een bonus van ...

452
452
Nilson Angulo bezorgt Anderlecht 'nieuw probleem'

Nilson Angulo is zeer goed begonnen aan het seizoen. Dat zorgt er ook voor dat er interesse is in de ...

398
398
'Mbappé-megabom: Real Madrid compleet overdonderd'

In een transferperiode worden de zotste geruchten gelanceerd. Zo brengt Fichajes, niet altijd even ...

435
435
'Monsterstunt: Amoura & El Khannouss verbazen iedereen'

De Belgische competitie is een ideale opleidingscompetitie. Bilal El Khannouss en Mohammed Amoura ...

243
243
Na jaren ellende: Belgische reus eindelijk weer op de rails

Het Belgische voetbal is de afgelopen jaren al wat vreemde figuren, en soms ook pure oplichters, ...

452
452
'Transferbom Zulte Waregem: gigantisch bod op tafel'

Zulte Waregem is uitstekend begonnen aan het nieuwe seizoen. Sven Vandenbroeck pakte met zijn ...

404
404
Hayen luidt alarmbel: “We hebben dit nú nodig”

Club Brugge speelt morgen in eigen huis tegen RB Salzburg. De resultaten zijn voorlopig goed, het ...

317
317
Renard aan zet: Anderlecht heeft nood aan twee topdeals

RSC Anderlecht heeft al heel wat transfers afgerond. HLN pakte vorige uit met het nieuws dat het ...

554
554

Meer sportnieuws