"Opnieuw laten zien dat we heer en meester zijn tegen Club"

door

AA Gent verloor met 0-1 van Club Brugge en dat had het aan zichzelf te danken. Het miste de kansen. Tarik Tissoudali en Julien De Sart baalden dan ook stevig na de verloren wedstrijd.


"Tja, balen. Maar we hebben wel opnieuw laten zien dat we heer en meester zijn tegen Club Brugge. Zij hebben geluk gehad, meer niet. En op het einde zat alles op slot en geraakten we er niet meer door. We hadden ook gewoon veel eerder moeten scoren. Dit is nog lang niet over. Er kan nog van alles gebeuren", zei de aanvaller die pas terug was van de Afrika Cup. "Ik voelde me goed genoeg om te spelen, ook al ben ik 14 uur onderweg geweest (van Kameroen tot hier). Natuurlijk was ik erg moe maar ik heb eergisteren genoeg geslapen."

PENALTY

De Sart was uiteraard ook zeer ontgoocheld. "Er heerst momenteel vooral ontgoocheling. Het geluk stond niet aan onze kant. Het eerste kwartier van de tweede helft vond ik heel sterk. Maar tegen 10 Bruggelingen liep het stroever. Achterin stonden ze goed en dat maakte het moeilijk voor ons om nog een goede kans te creëren. De bedoeling is dat we leren uit deze match en dit meenemen naar de wedstrijd van zondag."

De middenvelder miste bij een 0-0-tussenstand een penalty, wat hét sleutelmoment van de match was. "Ik nam m’n verantwoordelijkheid. Jammer genoeg trapte ik hem niet binnen. Had die binnen geweest, waren we misschien vertrokken en konden we die tweede binnen prikken. Het zou alleszins verdiend geweest zijn."

Gaat Gent zondag revanche nemen in Brugge?

Meest recent

Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

3
3
Fred Vanderbiest: het geheime wapen achter zijn grote succes

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

21
21
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

24
24
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

125
125
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

93
93
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

150
150
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

261
261
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

52
52
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

243
243
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

389
389
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

134
134
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

115
115
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

547
547
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

79
79
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

390
390
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

212
212
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

343
343
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

494
494
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

285
285
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

249
249
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

328
328
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

390
390
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

407
407
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

334
334
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

504
504

Meer sportnieuws