'PSG zet Pochettino onverbiddelijk op straat'

door
'PSG zet Pochettino onverbiddelijk op straat'

Na de komst van wereldsterren zoals Lionel Messi, Gianluigi Donnarumma, Sergio Ramos en Achraf Hakimi, begon Paris Saint-Germain met enorme verwachtingen aan het seizoen. Maar een halfjaar later zijn die verwachtingen niet bepaald ingelost. En dat lijkt coach Mauricio Pochettino de kop te gaan kosten.


PSG staat weliswaar riant aan de leiding in de Ligue 1, het geleverde spel was tot dusver verre van sprankelend. Bovendien sneuvelden de Parijzenaars afgelopen weekend in de Franse beker en werden ze 'slechts' tweede in hun Champions League-groep. Hierdoor wacht in de volgende ronde een loodzware confrontatie met Real Madrid. Niet het verhoopt succes dus. Hoewel er vraagtekens geplaatst kunnen worden bij het aankoopbeleid, kijkt het bestuur vooral richting Pochettino als zondebok.

Volgens Le Parisien staat het dan ook al in grote lijnen vast dat de Argentijn na het seizoen zijn boeltje zal mogen pakken in het Parc des Princes. Enkel het winnen van de Champions League zou de clubleiding nog op andere gedachten kunnen brengen, maar die kans is klein. Bij AS gaat men zelfs nog een stap verder. Het Spaanse medium beweert namelijk dat PSG de trainer liefst tijdens de winterstop al op straat had gezet.

ZIZOU STAAT KLAAR
De enige reden waarom dit niet gebeurde, is Zinedine Zidane. Die zit na zijn tweede ambtstermijn bij Real Madrid zonder club en is de gedroomde trainer van het Parijse bestuur. Maar Zidane zou geweigerd hebben om nu al het stokje over te nemen. Sowieso wacht hij liever tot het tussenseizoen zodat hij voldoende tijd heeft om de ploeg naar zijn hand te zetten. Daarnaast zou Zidane geen trek gehad om PSG straks te gaan leiden in de dubbele clash met zijn geliefde ex-ploeg Real.

Na de zomer zou hij een overstap naar het Parc des Princes wél overwegen. Komt het zover, hoeft dat geen drama te betekenen voor Pochettino. Die zou namelijk een grote kandidaat zijn om bij Manchester United aan de slag te gaan. Bovendien zou de Argentijn zelf niet goed overweg kunnen met het bestuur, waardoor hij een vertrek niet eens zo erg zou vinden.

LEES OOK: Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Wie vindt u de beste trainer?

Meest recent

Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

3
3
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

28
28
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

246
246
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

11
11
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

198
198
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

127
127
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

120
120
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

262
262
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

151
151
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

49
49
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

33
33
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

217
217
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

79
79
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

299
299
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

163
163
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

41
41
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

200
200
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

255
255
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

79
79
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

218
218
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

71
71
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

110
110
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

282
282
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

93
93
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

832
832

Meer sportnieuws