'PSG zet Pochettino onverbiddelijk op straat'

door
'PSG zet Pochettino onverbiddelijk op straat'

Na de komst van wereldsterren zoals Lionel Messi, Gianluigi Donnarumma, Sergio Ramos en Achraf Hakimi, begon Paris Saint-Germain met enorme verwachtingen aan het seizoen. Maar een halfjaar later zijn die verwachtingen niet bepaald ingelost. En dat lijkt coach Mauricio Pochettino de kop te gaan kosten.


PSG staat weliswaar riant aan de leiding in de Ligue 1, het geleverde spel was tot dusver verre van sprankelend. Bovendien sneuvelden de Parijzenaars afgelopen weekend in de Franse beker en werden ze 'slechts' tweede in hun Champions League-groep. Hierdoor wacht in de volgende ronde een loodzware confrontatie met Real Madrid. Niet het verhoopt succes dus. Hoewel er vraagtekens geplaatst kunnen worden bij het aankoopbeleid, kijkt het bestuur vooral richting Pochettino als zondebok.

Volgens Le Parisien staat het dan ook al in grote lijnen vast dat de Argentijn na het seizoen zijn boeltje zal mogen pakken in het Parc des Princes. Enkel het winnen van de Champions League zou de clubleiding nog op andere gedachten kunnen brengen, maar die kans is klein. Bij AS gaat men zelfs nog een stap verder. Het Spaanse medium beweert namelijk dat PSG de trainer liefst tijdens de winterstop al op straat had gezet.

ZIZOU STAAT KLAAR
De enige reden waarom dit niet gebeurde, is Zinedine Zidane. Die zit na zijn tweede ambtstermijn bij Real Madrid zonder club en is de gedroomde trainer van het Parijse bestuur. Maar Zidane zou geweigerd hebben om nu al het stokje over te nemen. Sowieso wacht hij liever tot het tussenseizoen zodat hij voldoende tijd heeft om de ploeg naar zijn hand te zetten. Daarnaast zou Zidane geen trek gehad om PSG straks te gaan leiden in de dubbele clash met zijn geliefde ex-ploeg Real.

Na de zomer zou hij een overstap naar het Parc des Princes wél overwegen. Komt het zover, hoeft dat geen drama te betekenen voor Pochettino. Die zou namelijk een grote kandidaat zijn om bij Manchester United aan de slag te gaan. Bovendien zou de Argentijn zelf niet goed overweg kunnen met het bestuur, waardoor hij een vertrek niet eens zo erg zou vinden.

LEES OOK: 'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Wie vindt u de beste trainer?

Meest recent

'Plottwist bij RSCA: Renard kiest opvallend duo'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

10
10
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

2
2
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

69
69
Pro League versus DAZN: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

94
94
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

83
83
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

89
89
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

391
391
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

212
212
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

189
189
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

37
37
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

70
70
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

102
102
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

48
48
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

216
216
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

143
143
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

213
213
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

91
91
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

136
136
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

70
70
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

243
243
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

230
230
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

193
193
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

208
208
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

266
266
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

299
299

Meer sportnieuws