'PSG zet Pochettino onverbiddelijk op straat'

413 stemmen
'PSG zet Pochettino onverbiddelijk op straat'

Na de komst van wereldsterren zoals Lionel Messi, Gianluigi Donnarumma, Sergio Ramos en Achraf Hakimi, begon Paris Saint-Germain met enorme verwachtingen aan het seizoen. Maar een halfjaar later zijn die verwachtingen niet bepaald ingelost. En dat lijkt coach Mauricio Pochettino de kop te gaan kosten.


PSG staat weliswaar riant aan de leiding in de Ligue 1, het geleverde spel was tot dusver verre van sprankelend. Bovendien sneuvelden de Parijzenaars afgelopen weekend in de Franse beker en werden ze 'slechts' tweede in hun Champions League-groep. Hierdoor wacht in de volgende ronde een loodzware confrontatie met Real Madrid. Niet het verhoopt succes dus. Hoewel er vraagtekens geplaatst kunnen worden bij het aankoopbeleid, kijkt het bestuur vooral richting Pochettino als zondebok.

Volgens Le Parisien staat het dan ook al in grote lijnen vast dat de Argentijn na het seizoen zijn boeltje zal mogen pakken in het Parc des Princes. Enkel het winnen van de Champions League zou de clubleiding nog op andere gedachten kunnen brengen, maar die kans is klein. Bij AS gaat men zelfs nog een stap verder. Het Spaanse medium beweert namelijk dat PSG de trainer liefst tijdens de winterstop al op straat had gezet.

ZIZOU STAAT KLAAR
De enige reden waarom dit niet gebeurde, is Zinedine Zidane. Die zit na zijn tweede ambtstermijn bij Real Madrid zonder club en is de gedroomde trainer van het Parijse bestuur. Maar Zidane zou geweigerd hebben om nu al het stokje over te nemen. Sowieso wacht hij liever tot het tussenseizoen zodat hij voldoende tijd heeft om de ploeg naar zijn hand te zetten. Daarnaast zou Zidane geen trek gehad om PSG straks te gaan leiden in de dubbele clash met zijn geliefde ex-ploeg Real.

Na de zomer zou hij een overstap naar het Parc des Princes wél overwegen. Komt het zover, hoeft dat geen drama te betekenen voor Pochettino. Die zou namelijk een grote kandidaat zijn om bij Manchester United aan de slag te gaan. Bovendien zou de Argentijn zelf niet goed overweg kunnen met het bestuur, waardoor hij een vertrek niet eens zo erg zou vinden.

LEES OOK: Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Wie vindt u de beste trainer?

Meest recent

Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

0
0
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

39
39
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

90
90
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

167
167
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

160
160
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

241
241
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

60
60
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

128
128
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

64
64
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

173
173
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

313
313
Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. Beide clubs kijken elkaar recht in de ogen in een ...

363
363
‘Coucke heeft nog twee opties: anders exit bij Anderlecht’

RSC Anderlecht incasseerde een nieuwe mokerslag van jewelste. Paars-Wit ging in de bekerfinale ...

841
841
KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

KAA Gent kent een desastreuze Champions Play-Offs en de Buffalo’s zijn al volop bezig met ...

96
96
Ruud Vormer verrast met nieuwe uitdaging als T1

Ruud Vormer is een publiekslieveling bij Club Brugge en de voormalige middenvelder was jarenlang een ...

181
181
‘Leandro Trossard maakt persoonlijk drama mee’

De geruchten over het privéleven van Leandro Trossard komen uitgebreid in de Britse pers. ...

119
119
Sardella ziet grote oorzaak van Anderlecht-deceptie

RSC Anderlecht verloor de bekerfinale van rivaal Union SG. Paars-Wit ging in de verlengingen kopje ...

200
200
'Transfer bij Club Brugge in stroomversnelling: deal nabij'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar maakt achter de schermen ook ...

384
384
Vandenbempt voorspelt nóg enorme verrassing in WK-selectie

Om 13u20 is het eindelijk zover: dan kondigt Rudi Garcia aan welke 26 Rode Duivels hij zal meenemen ...

260
260
Anderlecht krijgt factuur: fans richten ravage aan

Voor Anderlecht is de bekerfinale uiteindelijk een ontgoocheling gewonnen. Het ging na verlengingen ...

250
250
'KV Mechelen kan cashen met recorddeal Van Brederode'

KV Mechelen hoopt in de laatste drie wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de ...

157
157
FIFA geeft Rudi Garcia plots enorme WK-opsteker

Om 13u20 maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Er wordt nog druk ...

257
257
WK-selectie Japan: 2 Kanaries, een Genkie, vedette ontbreekt

Minder dan een maand voor de start van het WK druppelen er alsmaar meer selecties binnen van ...

54
54
Nieuw akkoord DAZN: weer opsteker voor Belgische fans

Er is de voorbije maanden heel wat drama geweest rond de uitzendrechten van het Belgische voetbal. ...

220
220
‘Club Brugge steelt transfershow: 14M voor toptarget’

Club Brugge zet deze zomer stevig in op versterking en kijkt naar een flankaanvaller die vooral ...

726
726

Meer sportnieuws