Dost krijgt duidelijk boodschap na transfers Club Brugge

door
Dost krijgt duidelijk boodschap na transfers Club Brugge

Club Brugge besloot in het uiterst slot van de transfermarkt om nog een extra tandje bij te zetten. Zo werd op de valreep een extra verdediger aangetrokken, Denis Odoi werd namelijk weggeplukt bij Fulham FC. Daarnaast haalde de regerende landskampioen ook nog een nieuwe invaller in huis.


De Armeen Sargis Adamyan werd namelijk weggeplukt bij TSG Hoffenheim. De 28-jarige international wordt in eerste instantie gehuurd, maar Club heeft ook een aankoopoptie. Dat Blauw-Zwart uitgerekend bij hem uitkwam is overigens niet toevallig. Bij Hoffenheim werkte Adamyan immers al nauw samen met coach Alfred Schreuder. Hat was dan ook op voorspraak van de Nederlandse trainer dat de Bruggelingen hem uiteindelijk binnenhaalden.

Schreuder is dus een tevreden man met zijn nieuwste aanwinst. "Ik ken hem van bij Hoffenheim, hij is de ideale joker", werd de trainer geciteerd bij HLN. "Qua statistieken stond hij als invaller zelfs op kop van de rangschikking. Als je dat in de Bundesliga kan, moet dat hier toch ook lukken. Zeker met zijn doelgerichtheid gaan we hem goed kunnen gebruiken. Ik zie hem niet louter als subersub."

GEEN TWEEDE DOST
Dat laatste zou wel eens slecht nieuws kunnen betekenen voor Bas Dost. Die is sinds de trainerswissel weer helemaal terug, maar krijgt er nu dus weer een stevige concurrent bij. Al hoeft de ervaren Nederlander zich nog geen grote zorgen te maken. "Sargis is een ander type dan Dost die ons meer mogelijkheden geeft. Bas is meer een type targetspits, Sargis een loper die de ruimtes induikt en snel is", was Schreuder duidelijk.

LEES OOK: Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Club moet na het seizoen een echte topspits trachten te halen ...

Meest recent

Verschaeren toch kritisch, Heynen baalt als een stekker

RSC Anderlecht won met 1-3 van KRC Genk en zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar ze AA Gent ...

22
22
DAZN trekt van leer én geeft duidelijkheid aan kijkers

DAZN en de Pro League liggen op ramkoers. Er is nog een grote onduidelijkheid over de rest van het ...

43
43
Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

79
79
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

111
111
Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

400
400
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

289
289
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

206
206
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

40
40
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

274
274
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

141
141
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

747
747
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

505
505
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

627
627
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

121
121
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

552
552
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

68
68
Vreemd moment in bekerzege Club: "Grijze zone?"

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

525
525
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

361
361
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

287
287
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

179
179
Anderlecht met voeten op grond: titelambities in koelkast?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

388
388
Blessuregolf in Brugge: Club duidt 'schuldige' aan

Dankzij een 1-2 zege tegen OH Leuven blijft Club Brugge al zeker tot na nieuwjaar op drie fronten ...

391
391
Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

552
552
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

48
48
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

414
414

Meer sportnieuws