Dost krijgt duidelijk boodschap na transfers Club Brugge

door
Dost krijgt duidelijk boodschap na transfers Club Brugge

Club Brugge besloot in het uiterst slot van de transfermarkt om nog een extra tandje bij te zetten. Zo werd op de valreep een extra verdediger aangetrokken, Denis Odoi werd namelijk weggeplukt bij Fulham FC. Daarnaast haalde de regerende landskampioen ook nog een nieuwe invaller in huis.


De Armeen Sargis Adamyan werd namelijk weggeplukt bij TSG Hoffenheim. De 28-jarige international wordt in eerste instantie gehuurd, maar Club heeft ook een aankoopoptie. Dat Blauw-Zwart uitgerekend bij hem uitkwam is overigens niet toevallig. Bij Hoffenheim werkte Adamyan immers al nauw samen met coach Alfred Schreuder. Hat was dan ook op voorspraak van de Nederlandse trainer dat de Bruggelingen hem uiteindelijk binnenhaalden.

Schreuder is dus een tevreden man met zijn nieuwste aanwinst. "Ik ken hem van bij Hoffenheim, hij is de ideale joker", werd de trainer geciteerd bij HLN. "Qua statistieken stond hij als invaller zelfs op kop van de rangschikking. Als je dat in de Bundesliga kan, moet dat hier toch ook lukken. Zeker met zijn doelgerichtheid gaan we hem goed kunnen gebruiken. Ik zie hem niet louter als subersub."

GEEN TWEEDE DOST
Dat laatste zou wel eens slecht nieuws kunnen betekenen voor Bas Dost. Die is sinds de trainerswissel weer helemaal terug, maar krijgt er nu dus weer een stevige concurrent bij. Al hoeft de ervaren Nederlander zich nog geen grote zorgen te maken. "Sargis is een ander type dan Dost die ons meer mogelijkheden geeft. Bas is meer een type targetspits, Sargis een loper die de ruimtes induikt en snel is", was Schreuder duidelijk.

LEES OOK: 'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Club moet na het seizoen een echte topspits trachten te halen ...

Meest recent

Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

9
9
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

9
9
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

33
33
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

65
65
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

152
152
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

137
137
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

59
59
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

46
46
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

58
58
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

39
39
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

434
434
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

254
254
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

151
151
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

381
381
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

45
45
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

404
404
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

206
206
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

184
184
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

323
323
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

201
201
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

506
506
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

145
145
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

48
48
Onverwachte Duivel imponeert: "Hij deed het geweldig"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

261
261
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

481
481

Meer sportnieuws