Dost krijgt duidelijk boodschap na transfers Club Brugge

605 stemmen
Dost krijgt duidelijk boodschap na transfers Club Brugge

Club Brugge besloot in het uiterst slot van de transfermarkt om nog een extra tandje bij te zetten. Zo werd op de valreep een extra verdediger aangetrokken, Denis Odoi werd namelijk weggeplukt bij Fulham FC. Daarnaast haalde de regerende landskampioen ook nog een nieuwe invaller in huis.


De Armeen Sargis Adamyan werd namelijk weggeplukt bij TSG Hoffenheim. De 28-jarige international wordt in eerste instantie gehuurd, maar Club heeft ook een aankoopoptie. Dat Blauw-Zwart uitgerekend bij hem uitkwam is overigens niet toevallig. Bij Hoffenheim werkte Adamyan immers al nauw samen met coach Alfred Schreuder. Hat was dan ook op voorspraak van de Nederlandse trainer dat de Bruggelingen hem uiteindelijk binnenhaalden.

Schreuder is dus een tevreden man met zijn nieuwste aanwinst. "Ik ken hem van bij Hoffenheim, hij is de ideale joker", werd de trainer geciteerd bij HLN. "Qua statistieken stond hij als invaller zelfs op kop van de rangschikking. Als je dat in de Bundesliga kan, moet dat hier toch ook lukken. Zeker met zijn doelgerichtheid gaan we hem goed kunnen gebruiken. Ik zie hem niet louter als subersub."

GEEN TWEEDE DOST
Dat laatste zou wel eens slecht nieuws kunnen betekenen voor Bas Dost. Die is sinds de trainerswissel weer helemaal terug, maar krijgt er nu dus weer een stevige concurrent bij. Al hoeft de ervaren Nederlander zich nog geen grote zorgen te maken. "Sargis is een ander type dan Dost die ons meer mogelijkheden geeft. Bas is meer een type targetspits, Sargis een loper die de ruimtes induikt en snel is", was Schreuder duidelijk.

LEES OOK: 'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club moet na het seizoen een echte topspits trachten te halen ...

Meest recent

VS legt Bosnië over de knie en treft Rode Duivels

De Verenigde Staten speelden na de match van België tegen Bosnië en Herzegovina. Het ...

19
19
Punten van VN: kapitein trekt de kar, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels hebben zich ten koste van Senegal geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. ...

538
538
"Wat een circus" - Garcia maakt Duivels-fans horendol

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

96
96
GESCHIEDENIS! Duivels door op WK na penalty in minuut 125

De Rode Duivels hebben zich woensdagavond geplaatste voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Tegen ...

255
255
Ongezien! Trossard en Tielemans vliegen mekaar in de haren

De gemoederen liepen woensdagavond hoog op bij de Rode Duivels. Op een moment dat de ...

135
135
'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

97
97
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

368
368
WK doet koppen rollen: volgende bondscoach vliegt buiten

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

122
122
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

223
223
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

22
22
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

132
132
"Nog niks gedaan" - tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

85
85
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

618
618
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

312
312
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

437
437
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

48
48
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

417
417
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

340
340
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

261
261
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

23
23
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

115
115
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

66
66
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

109
109
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

329
329
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

91
91

Meer sportnieuws