Dost krijgt duidelijk boodschap na transfers Club Brugge

605
Dost krijgt duidelijk boodschap na transfers Club Brugge

Club Brugge besloot in het uiterst slot van de transfermarkt om nog een extra tandje bij te zetten. Zo werd op de valreep een extra verdediger aangetrokken, Denis Odoi werd namelijk weggeplukt bij Fulham FC. Daarnaast haalde de regerende landskampioen ook nog een nieuwe invaller in huis.


De Armeen Sargis Adamyan werd namelijk weggeplukt bij TSG Hoffenheim. De 28-jarige international wordt in eerste instantie gehuurd, maar Club heeft ook een aankoopoptie. Dat Blauw-Zwart uitgerekend bij hem uitkwam is overigens niet toevallig. Bij Hoffenheim werkte Adamyan immers al nauw samen met coach Alfred Schreuder. Hat was dan ook op voorspraak van de Nederlandse trainer dat de Bruggelingen hem uiteindelijk binnenhaalden.

Schreuder is dus een tevreden man met zijn nieuwste aanwinst. "Ik ken hem van bij Hoffenheim, hij is de ideale joker", werd de trainer geciteerd bij HLN. "Qua statistieken stond hij als invaller zelfs op kop van de rangschikking. Als je dat in de Bundesliga kan, moet dat hier toch ook lukken. Zeker met zijn doelgerichtheid gaan we hem goed kunnen gebruiken. Ik zie hem niet louter als subersub."

GEEN TWEEDE DOST
Dat laatste zou wel eens slecht nieuws kunnen betekenen voor Bas Dost. Die is sinds de trainerswissel weer helemaal terug, maar krijgt er nu dus weer een stevige concurrent bij. Al hoeft de ervaren Nederlander zich nog geen grote zorgen te maken. "Sargis is een ander type dan Dost die ons meer mogelijkheden geeft. Bas is meer een type targetspits, Sargis een loper die de ruimtes induikt en snel is", was Schreuder duidelijk.

LEES OOK: Degryse waarschuwt Club: "Hij is al behoorlijk nerveus"

Club moet na het seizoen een echte topspits trachten te halen ...

Meest recent

"Pure zelfverheerlijking"-BV gooit bom onder imago Van Gucht

Ruben Van Gucht krijgt opnieuw een bijzonder stevige tik te verwerken. Een bekende BV heeft de ...

25
25
Zorgen bij Union SG: sterkhouder lang buiten strijd?

Union SG won met 5-0 van Lommel SK en raast momenteel doorheen de Jupiler Pro League. Toch kregen de ...

30
30
Ontslag Hayen lonkt: "Moet je niet aan mij vragen"

Nicky Hayen moet vrezen voor een ontslag. Burnley verloor met 3-1 van Swansea City en blijft zo ...

93
93
Kritiek op Lukaku: "Hij is daarvan de dupe bij Fenerbahçe"

De kritiek op Romelu Lukaku is al hard. Ook in België. Vlaamse analisten spraken al over een ...

60
60
Degryse waarschuwt Club: "Hij is al behoorlijk nerveus"

Club Brugge kende een moeilijke competitiestart, maar volgens analist Marc Degryse is er geen reden ...

202
202
Burgess looft AA Gent-pion: "Ronduit indrukwekkend"

Christian Burgess is bijzonder onder de indruk gekomen van Josué Vergara. De aanwinst liet ...

100
100
‘Verhaeghe dumpt kampioenenmaker voor spotprijs’

Club Brugge weigerde deze zomer tientallen miljoenen voor een van zijn absolute kampioenenmakers. ...

241
241
Vanhaezebrouck: "Hij moet kansen blijven krijgen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht geven ze elk seizoen de nodige kansen aan spelers van Neerpede. Ook dit seizoen ...

233
233
Club Brugge ziet onverwachte pion Tzolis zijn rol overnemen

Bij Club Brugge vertrok Christos Tzolis naar Arsenal. Er wordt naar Mamdou Diakhon en Jan Virgili ...

336
336
Anderlecht maakt progressie: twee spelers laten sector floreren

Bij RSC Anderlecht boekten ze een zuinige op het veld van KV Mechelen. Het is duidelijk dat RSCA nog ...

244
244
Speler geraakte niet weg bij Bayern, Kompany velt oordeel

Wie stopt Bayern dit seizoen in de Bundesliga? We vermoeden weer niemand. Vincent Kompany neemt het ...

82
82
De Meyer zet spelers op hun plaats, feest bij Beveren

SK Beveren won verdiend met 2-0 van STVV. De Kanaries merkten ook dat de Waaslanders thuis een heel ...

83
83
Arsenal en Real Madrid gunnen hun fans een goed weekend

Arsenal en Real Madrid kwamen vanavond aan de bak in de Premier League en La Liga. Konden de twee ...

44
44
Sterk Union SG met vijfklapper, drama voor OHL

Twee matchen om 20u45 in de Jupiler Pro League. Union SG hoopte zijn goede start verder te zetten ...

191
191
Met een trotse Van Himst: "Maakt het extra mooi"

KVC Westerlo won knap met 4-2 van Standard. De Kemphanen boeken zo een knappe zes op zes en het is ...

127
127
Sibierski geeft zijn doel én filosofie prijs bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski voor een enorme koerswijziging gezorgd. De sportieve baas ...

228
228
Coach Brighton lyrisch over 'nieuwe De Cuyper'

Maxim De Cuyper trok een jaar geleden voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

211
211
Vermeeren over vertrek bij Antwerp: "Als men dat zou weten..."

Arthur Vermeerden keerde terug naar Royal Antwerp FC. De middenvelder kende geen geslaagde avonturen ...

328
328
Groot feest bij Westerlo: Standard gaat onderuit

Om 18u15 stond er een interessant duel op het programma met KVC Westerlo tegen Standard. Het werd ...

75
75
Weergaloze Moreira dé grote man bij AC Milan

In de Serie A en Premier League begonnen er vroeg op de avond ook twee matchen. Tottenham ging tegen ...

65
65
‘Club Brugge-topaankopen keren zich tegen Leko’

Club Brugge investeerde deze zomer ruim vijftig miljoen euro in een nieuwe ploeg. Toch botsen enkele ...

552
552
Exit bij KRC Genk: "Ik zocht een oplossing"

Bij OH Leuven moet het dringend beter. De ploeg van Timmy Simons pakte nog geen enkel punt en ze ...

90
90
Cercle Brugge onder druk: Friis ziet één groot probleem

Cercle Brugge is niet goed begonnen aan het seizoen. Met een twee op vijftien is het rapport ...

90
90
Geen revelatie: OH Leuven staat voor cruciaal seizoen

De afgelopen jaren moesten we toch even de wenkbrauwen fronsen bij bepaalde uitspraken. Zo werd OH ...

58
58
Vanaken wel of niet? Leko maakt selectie bekend

Hans Vanaken viel tegen Aston Villa uit met een lichte blessure. Er was veel twijfel of de Rode ...

182
182

Meer sportnieuws