Dost krijgt duidelijk boodschap na transfers Club Brugge

door
Dost krijgt duidelijk boodschap na transfers Club Brugge

Club Brugge besloot in het uiterst slot van de transfermarkt om nog een extra tandje bij te zetten. Zo werd op de valreep een extra verdediger aangetrokken, Denis Odoi werd namelijk weggeplukt bij Fulham FC. Daarnaast haalde de regerende landskampioen ook nog een nieuwe invaller in huis.


De Armeen Sargis Adamyan werd namelijk weggeplukt bij TSG Hoffenheim. De 28-jarige international wordt in eerste instantie gehuurd, maar Club heeft ook een aankoopoptie. Dat Blauw-Zwart uitgerekend bij hem uitkwam is overigens niet toevallig. Bij Hoffenheim werkte Adamyan immers al nauw samen met coach Alfred Schreuder. Hat was dan ook op voorspraak van de Nederlandse trainer dat de Bruggelingen hem uiteindelijk binnenhaalden.

Schreuder is dus een tevreden man met zijn nieuwste aanwinst. "Ik ken hem van bij Hoffenheim, hij is de ideale joker", werd de trainer geciteerd bij HLN. "Qua statistieken stond hij als invaller zelfs op kop van de rangschikking. Als je dat in de Bundesliga kan, moet dat hier toch ook lukken. Zeker met zijn doelgerichtheid gaan we hem goed kunnen gebruiken. Ik zie hem niet louter als subersub."

GEEN TWEEDE DOST
Dat laatste zou wel eens slecht nieuws kunnen betekenen voor Bas Dost. Die is sinds de trainerswissel weer helemaal terug, maar krijgt er nu dus weer een stevige concurrent bij. Al hoeft de ervaren Nederlander zich nog geen grote zorgen te maken. "Sargis is een ander type dan Dost die ons meer mogelijkheden geeft. Bas is meer een type targetspits, Sargis een loper die de ruimtes induikt en snel is", was Schreuder duidelijk.

LEES OOK: 'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club moet na het seizoen een echte topspits trachten te halen ...

Meest recent

KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

79
79
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

20
20
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

72
72
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

55
55
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

82
82
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

50
50
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

40
40
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

98
98
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

38
38
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

89
89
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

50
50
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

193
193
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

422
422
Ruben Van Gucht zorgt voor gigantische TV-bom

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

58
58
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

237
237
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

42
42
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

66
66
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

109
109
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

102
102
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

672
672
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

279
279
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

189
189
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

168
168
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

338
338
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

49
49

Meer sportnieuws