'Mertens moet Rode Duivel tot transfer verleiden'

door
'Mertens moet Rode Duivel tot transfer verleiden'

Het is voorlopig nog een vraagteken of Dries Mertens volgend seizoen nog bij Napoli zal spelen, want het is nog steeds niet duidelijk of zijn aflopende contract verlengd zal worden. Als de 34-jarige zijn zin krijgt en een nieuwe overeenkomst krijgt, dan krijgt hij komend seizoen mogelijk het gezelschap van een andere Rode Duivel.


Zo bevestigt AS de eerdere berichten dat Napoli graag Adnan Januzaj wil binnenhalen. De 26-jarige beschikt over een aflopend contract bij Real Sociedad en in Napels hopen ze hem graag transfervrij te strikken om het vertrek van Lorenzo Insigne naar Toronto FC op te vangen. Daarbij zouden ze ook rekenen op Mertens om Januzaj te helpen overtuigen.

Napoli kan alvast profiteren van de gezondheidssituatie van Mino Raiola, want de onderhandelingen met Real Sociedad staan momenteel on hold omdat de makelaar van Januzaj momenteel in het ziekenhuis liggen. Een akkoord leek nochtans in de maak, maar de spoedoperatie van Raiola zorgt dat Napoli nog kans maakt.

ICOON
Bij Sociedad hopen ze dat Januzaj alsnog zijn handtekening gaat zetten. Er ligt een voorstel voor drie extra seizoenen klaar, waardoor hij dus tot 2025 vast zou liggen. Als hij dat volledig uit zou doen, zou Januzaj uitgroeien tot een echt clubicoon in San Sebastian. Hij zou in dat geval immers acht seizoenen voor de club gespeeld hebben. Slechts één buitenlander speelde ooit langer voor de club, want Darko Kovacevic was negen jaar voor Sociedad actief.

LEES OOK: 'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Zou Napoli een goede club zijn voor Januzaj?

Meest recent

'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

88
88
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

112
112
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

70
70
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

50
50
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

191
191
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

52
52
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

444
444
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

147
147
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

180
180
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

54
54
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

104
104
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

118
118
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

123
123
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

97
97
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

38
38
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

211
211
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

358
358
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

566
566
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

471
471
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich moet bewijzen. De sportief ...

388
388
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

441
441
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

431
431
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd dan ...

689
689
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

649
649
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

152
152

Meer sportnieuws