Club betaalt aardige som voor Odoi: "Kampioen spelen"

door
Club betaalt aardige som voor Odoi:

Club Brugge heeft tijdens het slot van de transferperiode dan toch nog weten toeslaan. Spits Sargis Adamyan moet Bas Dost het vuur aan de schenen gaan leggen, de Armeen werd op huurbasis overgenomen van TSG Hoffenheim. Daarnaast kwam ook Denis Odoi de rangen versterken.


Blauw-Zwart speurde al een tijdje naar een polyvalente verdediger die op alle posities in de driemansdefensie uit de voeten kan. Liefst ook iemand met ervaring die meteen inzetbaar was. En zo viel de keuze op Odoi, die in de voorbije jaren een vaste waarde was geworden bij Fulham FC.

Daar liep zijn contract na het seizoen echter af. Toch betaalde Club nog een behoorlijk bedrag om de 33-jarige terug naar België te halen. Volgens het doorgaans betrouwbare The Athletic bedroeg de transfersom zo'n 700.000 euro. Dat is ongeveer hetzelfde bedrag als wat Fulham in 2016 zelf betaalde om Odoi weg te halen bij Lokeren.

KAMPIOEN SPELEN
Hoewel de verdediger met spijt in het hart afscheid neemt van de Londense club, is hij met de nodige ambities naar Brugge afgezakt. "Ik was daar super gelukkig, Championship of Premier League maakte op zich niet zoveel uit", klink het in een video op de clubkanalen. "Er zijn weinig clubs in België waar ik Fulham voor zou verlaten. Maar Club Brugge is daar zeker één van. De ambitie dit seizoen is sowieso om kampioen te spelen. Ik wil me in de groep integreren om voor de zoveelste keer de titel te pakken."

LEES OOK: Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

Denkt u dat Odoi een basisspeler zal worden?

Meest recent

Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

20
20
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

19
19
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

110
110
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

125
125
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

280
280
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

38
38
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

126
126
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

70
70
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

65
65
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

200
200
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

109
109
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

411
411
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

164
164
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

80
80
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

398
398
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

17
17
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

173
173
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

667
667
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

67
67
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

87
87
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

311
311
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

270
270
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

234
234
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

196
196
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

170
170

Meer sportnieuws