Club betaalt aardige som voor Odoi: "Kampioen spelen"

door
Club betaalt aardige som voor Odoi:

Club Brugge heeft tijdens het slot van de transferperiode dan toch nog weten toeslaan. Spits Sargis Adamyan moet Bas Dost het vuur aan de schenen gaan leggen, de Armeen werd op huurbasis overgenomen van TSG Hoffenheim. Daarnaast kwam ook Denis Odoi de rangen versterken.


Blauw-Zwart speurde al een tijdje naar een polyvalente verdediger die op alle posities in de driemansdefensie uit de voeten kan. Liefst ook iemand met ervaring die meteen inzetbaar was. En zo viel de keuze op Odoi, die in de voorbije jaren een vaste waarde was geworden bij Fulham FC.

Daar liep zijn contract na het seizoen echter af. Toch betaalde Club nog een behoorlijk bedrag om de 33-jarige terug naar België te halen. Volgens het doorgaans betrouwbare The Athletic bedroeg de transfersom zo'n 700.000 euro. Dat is ongeveer hetzelfde bedrag als wat Fulham in 2016 zelf betaalde om Odoi weg te halen bij Lokeren.

KAMPIOEN SPELEN
Hoewel de verdediger met spijt in het hart afscheid neemt van de Londense club, is hij met de nodige ambities naar Brugge afgezakt. "Ik was daar super gelukkig, Championship of Premier League maakte op zich niet zoveel uit", klink het in een video op de clubkanalen. "Er zijn weinig clubs in België waar ik Fulham voor zou verlaten. Maar Club Brugge is daar zeker één van. De ambitie dit seizoen is sowieso om kampioen te spelen. Ik wil me in de groep integreren om voor de zoveelste keer de titel te pakken."

LEES OOK: Sensatie in FA Cup, Ajax speelt derde plaats kwijt

Denkt u dat Odoi een basisspeler zal worden?

Meest recent

'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

5
5
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

34
34
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

48
48
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

129
129
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

77
77
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

231
231
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

22
22
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

66
66
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

99
99
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

127
127
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

113
113
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

81
81
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

454
454
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

290
290
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

86
86
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

818
818
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

126
126
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

163
163
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

317
317
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

183
183
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

80
80
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

864
864
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

381
381
Anderlecht richting top zes, maar transfers overtuigen niet

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

361
361
AA Gent hoopt mee: "Willen beiden naar het WK"

Bij AA Gent staat alles momenteel in het teken van de top zes. Falen zou alweer een blamage zijn ...

79
79

Meer sportnieuws