Vidarsson komt in onderbroek naar Extra Time

245 stemmen
Vidarsson komt in onderbroek naar Extra Time

Hoe langer hoe meer lijkt het daadwerkelijk een sprookjesseizoen te zullen worden voor Union Saint-Gilloise. Na de promotie uit 1B, staan de Brusselaars al zo goed als het complete seizoen aan de leiding in de Jupiler Pro League. Daarnaast zijn er bij Union ook amper of geen tekenen van verzwakking.


Zo speelde het de voorbije week drie toppers op rij, en was het ook daarin niet te kloppen. Racing Genk en Anderlecht werden opzij gezet, Club Brugge kwam thuis – met wat geluk zelfs – niet verder dan 0-0. 7 op 9 dus in drie aartsmoeilijke wedstrijden. Komend weekend volgt dan ook nog een verplaatsing naar Antwerp. Bij Extra Time geloven ze alvast in een droomscenario.

Althans Wesley Sonck en Filip Joos. Arnar Vidarsson is er iets minder van overtuigd dat het goed komt wat betreft een titel voor Union. "Ze gaan het heel goed doen, maar je moet ook leren hoe je kampioen moet worden", oordeelde de IJslander immers in de studio. Maar Vidarsson is wel bereidt om iets speciaals te doen vooral als het wél lukt.

Lineker-style
Zo daagde Filip Joos de oud-voetballer uit om in onderbroek naar een uitzending van Extra Time te komen indien Union zich tot kampioen kan kronen. Dat naar analogie met Gary Lineker, die Match of the Day zo presenteerde toen Leicester City kampioen werd. Vidarsson ging de uitdaging niet uit de weg. "Met veel plezier. Want ik gun het hen. Mijn benen zijn nog goed getraind. In mijn blote buik wil hier niet komen zitten.”

LEES OOK: Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Zal hij het daadwerkelijk doen?

Meest recent

Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

89
89
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

25
25
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

50
50
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

89
89
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

341
341
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

279
279
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

506
506
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

169
169
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

31
31
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

271
271
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

98
98
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

70
70
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

54
54
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

418
418
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

215
215
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

262
262
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

127
127
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

165
165
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

453
453
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

298
298
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

267
267
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

234
234
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

312
312
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

249
249
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

102
102

Meer sportnieuws