Club Brugge slaat dubbelslag vlak voor deadline

door
Club Brugge slaat dubbelslag vlak voor deadline

Het werd een behoorlijk kalme transferperiode in de Jupiler Pro League, maar het absolute slot van de winterse transferperiode mocht er wezen. Zo werd het voor verschillende Belgische clubs nog een bijzonder drukke deadline day. Niet in het minst bij regerend landskampioen Club Brugge.


Blauw-Zwart pakte uiteindelijk uit met twee last-minute aanwinsten. Zo werd de Armeense spits Sargis Adamyan, een oude bekende van coach Alfred Schreuder, gehuurd van TSG Hoffenheim. En vlak voor middernacht wist Club op de valreep ook de komst van Denis Odoi dan toch te beklinken. De 33-jarige verdediger komt over van Fulham FC, waar hij na het seizoen uit contract zou lopen. Hij tekende tot medio 2024 op Jan Breydel.

Met Odoi haalt Club een speler die op alle posities in de driemansdefensie uit de voeten kan. Afgelopen week werd nogmaals duidelijk dat zo'n type welgekomen was. Bovendien voegt hij een pak ervaring toe aan de selectie. De Belg met Ghanese roots speelde meer dan 170 matchen voor Fulham. In ons land droeg hij eerder al de kleuren van onder meer OH Leuven, STVV en Anderlecht.

SOWAH WEG
Ook aan uitgaande zijde wist Blauw-Zwart in extremis nog een deal af te sluiten. Zo werd tijdelijk afscheid genomen van Kamal Sowah. De recordaanwinst startte nochtans veelbelovend bij Club, maar kende vervolgens een terugval en ook de trainerswissel pakte voor hem niet gunstig uit. Daarom gaat de aanvaller nu ervaring opdoen bij het Nederlandse AZ Alkmaar. Het gaan om een uitleenbeurt zónder aankoopoptie, de Bruggelingen geven hem dus nog niet definitief op.

LEES OOK: AZ zet Maarten Martens op straat

Vindt u dat Club versterkt uit de mercato is gekomen?

Meest recent

Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

38
38
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

41
41
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

28
28
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

23
23
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

132
132
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

46
46
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

115
115
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

181
181
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

348
348
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

115
115
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

171
171
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

118
118
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

591
591
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

591
591
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

44
44
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

387
387
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

183
183
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

215
215
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

242
242
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

481
481
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

629
629
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

140
140
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

132
132
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

70
70
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

77
77

Meer sportnieuws