Club Brugge slaat dubbelslag vlak voor deadline

door
Club Brugge slaat dubbelslag vlak voor deadline

Het werd een behoorlijk kalme transferperiode in de Jupiler Pro League, maar het absolute slot van de winterse transferperiode mocht er wezen. Zo werd het voor verschillende Belgische clubs nog een bijzonder drukke deadline day. Niet in het minst bij regerend landskampioen Club Brugge.


Blauw-Zwart pakte uiteindelijk uit met twee last-minute aanwinsten. Zo werd de Armeense spits Sargis Adamyan, een oude bekende van coach Alfred Schreuder, gehuurd van TSG Hoffenheim. En vlak voor middernacht wist Club op de valreep ook de komst van Denis Odoi dan toch te beklinken. De 33-jarige verdediger komt over van Fulham FC, waar hij na het seizoen uit contract zou lopen. Hij tekende tot medio 2024 op Jan Breydel.

Met Odoi haalt Club een speler die op alle posities in de driemansdefensie uit de voeten kan. Afgelopen week werd nogmaals duidelijk dat zo'n type welgekomen was. Bovendien voegt hij een pak ervaring toe aan de selectie. De Belg met Ghanese roots speelde meer dan 170 matchen voor Fulham. In ons land droeg hij eerder al de kleuren van onder meer OH Leuven, STVV en Anderlecht.

SOWAH WEG
Ook aan uitgaande zijde wist Blauw-Zwart in extremis nog een deal af te sluiten. Zo werd tijdelijk afscheid genomen van Kamal Sowah. De recordaanwinst startte nochtans veelbelovend bij Club, maar kende vervolgens een terugval en ook de trainerswissel pakte voor hem niet gunstig uit. Daarom gaat de aanvaller nu ervaring opdoen bij het Nederlandse AZ Alkmaar. Het gaan om een uitleenbeurt zónder aankoopoptie, de Bruggelingen geven hem dus nog niet definitief op.

LEES OOK: 'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Vindt u dat Club versterkt uit de mercato is gekomen?

Meest recent

Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

0
0
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

59
59
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

112
112
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

147
147
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

62
62
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

104
104
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

145
145
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

239
239
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

249
249
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

62
62
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

27
27
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

624
624
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

320
320
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

465
465
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

126
126
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

527
527
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

1097
1097
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

317
317
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

676
676
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

333
333
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

234
234
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

149
149
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

92
92
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

65
65

Meer sportnieuws