Club Brugge slaat dubbelslag vlak voor deadline

481
Club Brugge slaat dubbelslag vlak voor deadline

Het werd een behoorlijk kalme transferperiode in de Jupiler Pro League, maar het absolute slot van de winterse transferperiode mocht er wezen. Zo werd het voor verschillende Belgische clubs nog een bijzonder drukke deadline day. Niet in het minst bij regerend landskampioen Club Brugge.


Blauw-Zwart pakte uiteindelijk uit met twee last-minute aanwinsten. Zo werd de Armeense spits Sargis Adamyan, een oude bekende van coach Alfred Schreuder, gehuurd van TSG Hoffenheim. En vlak voor middernacht wist Club op de valreep ook de komst van Denis Odoi dan toch te beklinken. De 33-jarige verdediger komt over van Fulham FC, waar hij na het seizoen uit contract zou lopen. Hij tekende tot medio 2024 op Jan Breydel.

Met Odoi haalt Club een speler die op alle posities in de driemansdefensie uit de voeten kan. Afgelopen week werd nogmaals duidelijk dat zo'n type welgekomen was. Bovendien voegt hij een pak ervaring toe aan de selectie. De Belg met Ghanese roots speelde meer dan 170 matchen voor Fulham. In ons land droeg hij eerder al de kleuren van onder meer OH Leuven, STVV en Anderlecht.

SOWAH WEG
Ook aan uitgaande zijde wist Blauw-Zwart in extremis nog een deal af te sluiten. Zo werd tijdelijk afscheid genomen van Kamal Sowah. De recordaanwinst startte nochtans veelbelovend bij Club, maar kende vervolgens een terugval en ook de trainerswissel pakte voor hem niet gunstig uit. Daarom gaat de aanvaller nu ervaring opdoen bij het Nederlandse AZ Alkmaar. Het gaan om een uitleenbeurt zónder aankoopoptie, de Bruggelingen geven hem dus nog niet definitief op.

LEES OOK: Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

Vindt u dat Club versterkt uit de mercato is gekomen?

Meest recent

Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

32
32
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

53
53
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

95
95
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

30
30
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

222
222
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

28
28
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

40
40
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

86
86
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

208
208
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

25
25
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

70
70
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

123
123
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

17
17
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

57
57
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

361
361
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

216
216
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

187
187
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

196
196
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

96
96
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

53
53
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

133
133
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

91
91
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

73
73
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

148
148

Meer sportnieuws