Club Brugge slaat dubbelslag vlak voor deadline

door
Club Brugge slaat dubbelslag vlak voor deadline

Het werd een behoorlijk kalme transferperiode in de Jupiler Pro League, maar het absolute slot van de winterse transferperiode mocht er wezen. Zo werd het voor verschillende Belgische clubs nog een bijzonder drukke deadline day. Niet in het minst bij regerend landskampioen Club Brugge.


Blauw-Zwart pakte uiteindelijk uit met twee last-minute aanwinsten. Zo werd de Armeense spits Sargis Adamyan, een oude bekende van coach Alfred Schreuder, gehuurd van TSG Hoffenheim. En vlak voor middernacht wist Club op de valreep ook de komst van Denis Odoi dan toch te beklinken. De 33-jarige verdediger komt over van Fulham FC, waar hij na het seizoen uit contract zou lopen. Hij tekende tot medio 2024 op Jan Breydel.

Met Odoi haalt Club een speler die op alle posities in de driemansdefensie uit de voeten kan. Afgelopen week werd nogmaals duidelijk dat zo'n type welgekomen was. Bovendien voegt hij een pak ervaring toe aan de selectie. De Belg met Ghanese roots speelde meer dan 170 matchen voor Fulham. In ons land droeg hij eerder al de kleuren van onder meer OH Leuven, STVV en Anderlecht.

SOWAH WEG
Ook aan uitgaande zijde wist Blauw-Zwart in extremis nog een deal af te sluiten. Zo werd tijdelijk afscheid genomen van Kamal Sowah. De recordaanwinst startte nochtans veelbelovend bij Club, maar kende vervolgens een terugval en ook de trainerswissel pakte voor hem niet gunstig uit. Daarom gaat de aanvaller nu ervaring opdoen bij het Nederlandse AZ Alkmaar. Het gaan om een uitleenbeurt zónder aankoopoptie, de Bruggelingen geven hem dus nog niet definitief op.

LEES OOK: Odoi weldra dan toch aan de slag in België?

Vindt u dat Club versterkt uit de mercato is gekomen?

Meest recent

'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

18
18
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

38
38
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

222
222
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

62
62
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

333
333
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

365
365
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

262
262
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

123
123
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

49
49
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

140
140
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

61
61
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

75
75
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

195
195
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

628
628
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

101
101
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

181
181
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

255
255
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

240
240
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

135
135
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

41
41
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

115
115
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

85
85
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

39
39
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

176
176
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

325
325

Meer sportnieuws