Club Brugge slaat dubbelslag vlak voor deadline

481 stemmen
Club Brugge slaat dubbelslag vlak voor deadline

Het werd een behoorlijk kalme transferperiode in de Jupiler Pro League, maar het absolute slot van de winterse transferperiode mocht er wezen. Zo werd het voor verschillende Belgische clubs nog een bijzonder drukke deadline day. Niet in het minst bij regerend landskampioen Club Brugge.


Blauw-Zwart pakte uiteindelijk uit met twee last-minute aanwinsten. Zo werd de Armeense spits Sargis Adamyan, een oude bekende van coach Alfred Schreuder, gehuurd van TSG Hoffenheim. En vlak voor middernacht wist Club op de valreep ook de komst van Denis Odoi dan toch te beklinken. De 33-jarige verdediger komt over van Fulham FC, waar hij na het seizoen uit contract zou lopen. Hij tekende tot medio 2024 op Jan Breydel.

Met Odoi haalt Club een speler die op alle posities in de driemansdefensie uit de voeten kan. Afgelopen week werd nogmaals duidelijk dat zo'n type welgekomen was. Bovendien voegt hij een pak ervaring toe aan de selectie. De Belg met Ghanese roots speelde meer dan 170 matchen voor Fulham. In ons land droeg hij eerder al de kleuren van onder meer OH Leuven, STVV en Anderlecht.

SOWAH WEG
Ook aan uitgaande zijde wist Blauw-Zwart in extremis nog een deal af te sluiten. Zo werd tijdelijk afscheid genomen van Kamal Sowah. De recordaanwinst startte nochtans veelbelovend bij Club, maar kende vervolgens een terugval en ook de trainerswissel pakte voor hem niet gunstig uit. Daarom gaat de aanvaller nu ervaring opdoen bij het Nederlandse AZ Alkmaar. Het gaan om een uitleenbeurt zónder aankoopoptie, de Bruggelingen geven hem dus nog niet definitief op.

LEES OOK: 'De Busser heeft droomtransfer beet'

Vindt u dat Club versterkt uit de mercato is gekomen?

Meest recent

Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

0
0
Nilis twijfelt over Rode Duivel: "Groot vraagteken voor mij"

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

14
14
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

121
121
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

92
92
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

29
29
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

42
42
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

281
281
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

42
42
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

117
117
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

155
155
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

52
52
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

129
129
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

217
217
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

38
38
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

55
55
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

64
64
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

117
117
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

94
94
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

36
36
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

201
201
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

215
215
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

485
485
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

239
239
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

365
365
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

35
35

Meer sportnieuws