'Club Brugge dubt over last-minute aanwinst'

door
'Club Brugge dubt over last-minute aanwinst'

Club Brugge geraakte donderdagavond op eigen veld niet verder dan een scoreloos gelijkspel tegen leider Union SG. Er was zelfs een puike Simon Mignolet nodig om te voorkomen dat de Brusselaars hun kloof uitbouwden tot alweer 12 punten. Het is dan ook niet uitgesloten dat Blauw-Zwart vlak voor de transferdeadline nog wat correcties doorvoert binnen de selectie.


De regerende kampioen wachtte lang om toe te slaan op de winterse mercato. Al was dat wel op voorhand ingecalculeerd. Nieuwe coach Alfred Schreuder kreeg van het bestuur immers enkele weken de tijd om een balans op te maken van zijn spelersgroep. Dat is inmiddels ook gebeurd en de conclusie is duidelijk: er mag nog wat kwaliteit bij. "We hebben gezien dat wij nog wat versterkingen nodig hebben. Ik neem aan dat die er ook zullen komen", zei Schreuder donderdag nog.

De Nederlander werd inmiddels al van een extra flankaanvaller voorzien. Zo rondde Blauw-Zwart vrijdag de langverwachte komst van Andreas Skov Olsen af. De Deense international moet Schreuder van meer opties in de aanvalslinie voorzien, al kan hij eventueel ook een volledige flank voor zijn rekening nemen. De kans is echter reëel dat er in de slotdagen van de transferperiode nog meer versterking volgt. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat de Bruggelingen ook een extra verdediger overwegen.

DUNNE SPOELING ACHTERIN
Schreuder besloot namelijk om opnieuw beroep te doen op een systeem met drie centrale verdedigers en echte vleugelbacks. Omdat Clinton Mata gebruikt wordt in die laatste rol, is de spoeling in hart van de defensie behoorlijk dun. Dat de verguisde Matej Mitrovic plots van onder het stof gehaald moest worden na de schorsing van Jack Hendry, was veelzeggend voor de situatie. Gezien het drukke schema van de komende weken is een extra optie achterin dus geen overbodige luxe. Afwachten of Vincent Mannaert en co nog toeslaan.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

Club moet nog een extra verdediger halen ...

Meest recent

'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

8
8
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

10
10
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

288
288
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

204
204
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

23
23
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

227
227
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

102
102
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

304
304
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

97
97
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

152
152
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

62
62
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

236
236
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

197
197
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

140
140
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

724
724
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

312
312
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

347
347
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

894
894
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

646
646
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

422
422
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

315
315
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

899
899
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

223
223
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

67
67
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

104
104

Meer sportnieuws