'Club Brugge dubt over last-minute aanwinst'

door
'Club Brugge dubt over last-minute aanwinst'

Club Brugge geraakte donderdagavond op eigen veld niet verder dan een scoreloos gelijkspel tegen leider Union SG. Er was zelfs een puike Simon Mignolet nodig om te voorkomen dat de Brusselaars hun kloof uitbouwden tot alweer 12 punten. Het is dan ook niet uitgesloten dat Blauw-Zwart vlak voor de transferdeadline nog wat correcties doorvoert binnen de selectie.


De regerende kampioen wachtte lang om toe te slaan op de winterse mercato. Al was dat wel op voorhand ingecalculeerd. Nieuwe coach Alfred Schreuder kreeg van het bestuur immers enkele weken de tijd om een balans op te maken van zijn spelersgroep. Dat is inmiddels ook gebeurd en de conclusie is duidelijk: er mag nog wat kwaliteit bij. "We hebben gezien dat wij nog wat versterkingen nodig hebben. Ik neem aan dat die er ook zullen komen", zei Schreuder donderdag nog.

De Nederlander werd inmiddels al van een extra flankaanvaller voorzien. Zo rondde Blauw-Zwart vrijdag de langverwachte komst van Andreas Skov Olsen af. De Deense international moet Schreuder van meer opties in de aanvalslinie voorzien, al kan hij eventueel ook een volledige flank voor zijn rekening nemen. De kans is echter reëel dat er in de slotdagen van de transferperiode nog meer versterking volgt. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat de Bruggelingen ook een extra verdediger overwegen.

DUNNE SPOELING ACHTERIN
Schreuder besloot namelijk om opnieuw beroep te doen op een systeem met drie centrale verdedigers en echte vleugelbacks. Omdat Clinton Mata gebruikt wordt in die laatste rol, is de spoeling in hart van de defensie behoorlijk dun. Dat de verguisde Matej Mitrovic plots van onder het stof gehaald moest worden na de schorsing van Jack Hendry, was veelzeggend voor de situatie. Gezien het drukke schema van de komende weken is een extra optie achterin dus geen overbodige luxe. Afwachten of Vincent Mannaert en co nog toeslaan.

LEES OOK: Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

Club moet nog een extra verdediger halen ...

Meest recent

'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

45
45
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

27
27
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

114
114
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

27
27
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

82
82
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

98
98
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

171
171
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

58
58
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

404
404
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

317
317
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

251
251
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

263
263
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

212
212
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

40
40
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

64
64
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

45
45
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

170
170
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

115
115
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

30
30
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

228
228
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

270
270
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

67
67
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

148
148
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

482
482
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

69
69

Meer sportnieuws