'Club Brugge dubt over last-minute aanwinst'

578 stemmen
'Club Brugge dubt over last-minute aanwinst'

Club Brugge geraakte donderdagavond op eigen veld niet verder dan een scoreloos gelijkspel tegen leider Union SG. Er was zelfs een puike Simon Mignolet nodig om te voorkomen dat de Brusselaars hun kloof uitbouwden tot alweer 12 punten. Het is dan ook niet uitgesloten dat Blauw-Zwart vlak voor de transferdeadline nog wat correcties doorvoert binnen de selectie.


De regerende kampioen wachtte lang om toe te slaan op de winterse mercato. Al was dat wel op voorhand ingecalculeerd. Nieuwe coach Alfred Schreuder kreeg van het bestuur immers enkele weken de tijd om een balans op te maken van zijn spelersgroep. Dat is inmiddels ook gebeurd en de conclusie is duidelijk: er mag nog wat kwaliteit bij. "We hebben gezien dat wij nog wat versterkingen nodig hebben. Ik neem aan dat die er ook zullen komen", zei Schreuder donderdag nog.

De Nederlander werd inmiddels al van een extra flankaanvaller voorzien. Zo rondde Blauw-Zwart vrijdag de langverwachte komst van Andreas Skov Olsen af. De Deense international moet Schreuder van meer opties in de aanvalslinie voorzien, al kan hij eventueel ook een volledige flank voor zijn rekening nemen. De kans is echter reëel dat er in de slotdagen van de transferperiode nog meer versterking volgt. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat de Bruggelingen ook een extra verdediger overwegen.

DUNNE SPOELING ACHTERIN
Schreuder besloot namelijk om opnieuw beroep te doen op een systeem met drie centrale verdedigers en echte vleugelbacks. Omdat Clinton Mata gebruikt wordt in die laatste rol, is de spoeling in hart van de defensie behoorlijk dun. Dat de verguisde Matej Mitrovic plots van onder het stof gehaald moest worden na de schorsing van Jack Hendry, was veelzeggend voor de situatie. Gezien het drukke schema van de komende weken is een extra optie achterin dus geen overbodige luxe. Afwachten of Vincent Mannaert en co nog toeslaan.

LEES OOK: Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Club moet nog een extra verdediger halen ...

Meest recent

Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

60
60
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

21
21
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

34
34
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

152
152
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

61
61
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

246
246
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

167
167
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

55
55
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

54
54
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

420
420
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

56
56
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

156
156
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

245
245
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

59
59
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

147
147
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

262
262
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

42
42
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

61
61
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

74
74
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

123
123
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

107
107
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

38
38
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

233
233
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

217
217
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

512
512

Meer sportnieuws