Openda doet straffe uitspraak over Club Brugge

699 stemmen
Openda doet straffe uitspraak over Club Brugge

Club Brugge rondde vrijdag de komst van Andreas Skov Olsen af, de flankaanvaller werd voor de nodige miljoenen overgenomen van Bologna. Mogelijk volgt in het slot van de mercato nog meer versterking bij de landskampioen. Zo zou onder meer een extra spits op het verlanglijstje staan.


Blauw-Zwart zou immers een doublure voor Bas Dost verlangen. Nochtans hebben de Bruggelingen elders nog een goede spits rondlopen. Loïs Openda wordt immers voor het tweede jaar op rij verhuurd aan Vitesse Arnhem. En daar doet de Luikenaar het goed, zo staat zijn teller in de Eredivisie alweer op 11 doelpunten. Bovendien loopt zijn contract op Jan Breydel nog tot medio 2024. Maar de Belgische belofte-international lijkt niet bepaald te staan springen om weer bij Club aan de slag te gaan.

In een interview met RTBF laat Openda verstaan dat hij na het seizoen best een nieuwe stap wil zetten, maar dan niet in de vorm van een terugkeer naar Brugge. "Als er een club komt waar ik een toptransfer kan maken, dan zal ik dat doen", wordt hij geciteerd bij Sporza. "Maar terugkeren naar Club Brugge zou een stap terug zijn. Hier ben ik mijn carrière echt begonnen en het is beter om door te gaan op dat elan."

VERGISSING CLUB
Openda beleefde dan ook niet veel plezier aan zijn passage bij Blauw-Zwart. Zo kreeg hij zelden de kans om zich enkele wedstrijden op rij te bewijzen. "Als je kijkt naar wat ik nu doe, dan kan je misschien zeggen dat Club zich vergist heeft. Misschien had ik bij Brugge kunnen doen, wat ik hier nu doe. Ik wilde mijn carrière ook bij Brugge lanceren, maar als het daar niet lukt, dan zal het wel ergens anders gebeuren."

LEES OOK: 'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Club heeft Openda te weinig kansen gegeven ...

Meest recent

'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

7
7
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

48
48
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

181
181
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

129
129
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

104
104
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

69
69
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

90
90
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

325
325
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

569
569
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

87
87
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

244
244
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

420
420
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

258
258
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

156
156
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

349
349
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

396
396
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

163
163
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

447
447
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

107
107
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

352
352
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

390
390
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

539
539
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

176
176
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

278
278
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

193
193

Meer sportnieuws