Openda doet straffe uitspraak over Club Brugge

door
Openda doet straffe uitspraak over Club Brugge

Club Brugge rondde vrijdag de komst van Andreas Skov Olsen af, de flankaanvaller werd voor de nodige miljoenen overgenomen van Bologna. Mogelijk volgt in het slot van de mercato nog meer versterking bij de landskampioen. Zo zou onder meer een extra spits op het verlanglijstje staan.


Blauw-Zwart zou immers een doublure voor Bas Dost verlangen. Nochtans hebben de Bruggelingen elders nog een goede spits rondlopen. Loïs Openda wordt immers voor het tweede jaar op rij verhuurd aan Vitesse Arnhem. En daar doet de Luikenaar het goed, zo staat zijn teller in de Eredivisie alweer op 11 doelpunten. Bovendien loopt zijn contract op Jan Breydel nog tot medio 2024. Maar de Belgische belofte-international lijkt niet bepaald te staan springen om weer bij Club aan de slag te gaan.

In een interview met RTBF laat Openda verstaan dat hij na het seizoen best een nieuwe stap wil zetten, maar dan niet in de vorm van een terugkeer naar Brugge. "Als er een club komt waar ik een toptransfer kan maken, dan zal ik dat doen", wordt hij geciteerd bij Sporza. "Maar terugkeren naar Club Brugge zou een stap terug zijn. Hier ben ik mijn carrière echt begonnen en het is beter om door te gaan op dat elan."

VERGISSING CLUB
Openda beleefde dan ook niet veel plezier aan zijn passage bij Blauw-Zwart. Zo kreeg hij zelden de kans om zich enkele wedstrijden op rij te bewijzen. "Als je kijkt naar wat ik nu doe, dan kan je misschien zeggen dat Club zich vergist heeft. Misschien had ik bij Brugge kunnen doen, wat ik hier nu doe. Ik wilde mijn carrière ook bij Brugge lanceren, maar als het daar niet lukt, dan zal het wel ergens anders gebeuren."

LEES OOK: Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Club heeft Openda te weinig kansen gegeven ...

Meest recent

Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

190
190
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

11
11
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

20
20
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

173
173
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

112
112
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

82
82
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

86
86
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

89
89
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

23
23
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

810
810
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

92
92
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

48
48
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

302
302
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

688
688
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

113
113
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

79
79
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

380
380
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

568
568
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

253
253
'STVV slaat toe en laat JPL-topclub verweesd achter'

STVV wil alles op alles zetten om zijn plaats in de top zes te behouden én de toekomst voor ...

507
507
Stijnen zet puntjes op de i omtrent Nainggolan-soap

Er was de afgelopen dagen heel veel te doen over Radja Nainggolan. Patro Eisden wil hem dolgraag ...

92
92
Spectaculaire Courtois-uitspraken: "Het is officieel ..."

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

152
152
Vandenbempt laat in kaarten kijken: favorietenlijstje Gouden Schoen

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

167
167
Ruben Van Gucht breekt alle taboes: "Het is te klein"

Er is zelden een week dat Ruben Van Gucht niet in het nieuws verschijnt. De VRT-man kwam de ...

56
56
'Kompany lonkt naar JPL: smaakmaker hoog op lijstje'

Voor Bayern München zit de winterstop erop, zondag hervat de Duitse kampioen met een thuismatch ...

244
244

Meer sportnieuws