Openda doet straffe uitspraak over Club Brugge

699 stemmen
Openda doet straffe uitspraak over Club Brugge

Club Brugge rondde vrijdag de komst van Andreas Skov Olsen af, de flankaanvaller werd voor de nodige miljoenen overgenomen van Bologna. Mogelijk volgt in het slot van de mercato nog meer versterking bij de landskampioen. Zo zou onder meer een extra spits op het verlanglijstje staan.


Blauw-Zwart zou immers een doublure voor Bas Dost verlangen. Nochtans hebben de Bruggelingen elders nog een goede spits rondlopen. Loïs Openda wordt immers voor het tweede jaar op rij verhuurd aan Vitesse Arnhem. En daar doet de Luikenaar het goed, zo staat zijn teller in de Eredivisie alweer op 11 doelpunten. Bovendien loopt zijn contract op Jan Breydel nog tot medio 2024. Maar de Belgische belofte-international lijkt niet bepaald te staan springen om weer bij Club aan de slag te gaan.

In een interview met RTBF laat Openda verstaan dat hij na het seizoen best een nieuwe stap wil zetten, maar dan niet in de vorm van een terugkeer naar Brugge. "Als er een club komt waar ik een toptransfer kan maken, dan zal ik dat doen", wordt hij geciteerd bij Sporza. "Maar terugkeren naar Club Brugge zou een stap terug zijn. Hier ben ik mijn carrière echt begonnen en het is beter om door te gaan op dat elan."

VERGISSING CLUB
Openda beleefde dan ook niet veel plezier aan zijn passage bij Blauw-Zwart. Zo kreeg hij zelden de kans om zich enkele wedstrijden op rij te bewijzen. "Als je kijkt naar wat ik nu doe, dan kan je misschien zeggen dat Club zich vergist heeft. Misschien had ik bij Brugge kunnen doen, wat ik hier nu doe. Ik wilde mijn carrière ook bij Brugge lanceren, maar als het daar niet lukt, dan zal het wel ergens anders gebeuren."

LEES OOK: 'Club Brugge kaalgeplukt: monsterbod voor Seys'

Club heeft Openda te weinig kansen gegeven ...

Meest recent

Mannaert verlengt contract: lot Garcia al beslecht?

De laatste rechte lijn richting het WK is ingezet voor de Rode Duivels. De toekomst van Rudi Garcia ...

52
52
'Anderlecht wil winger: 3 namen op shortlist Sibierski'

Om de trein eindelijk weer op de rails te krijgen, legt RSC Anderlecht zijn eieren dit keer in het ...

182
182
'Club Brugge kaalgeplukt: monsterbod voor Seys'

Na de landstitel zet Club Brugge zich schrap voor een drukke zomermercato, waarin tal van ...

511
511
Marc Coucke zorgt voor grote ophef: 'Onvervalste Playboy!'

Marc Coucke heeft opnieuw voor flink wat reacties gezorgd. Terwijl het stof van alweer een turbulent ...

141
141
'Barça haalt snoeihard uit: dubbele megadeal nabij'

Door het WK zal het wellicht een zomermercato in twee delen worden, voor en na het toernooi. De ...

51
51
'Straffe wending in transferdossier Stankovic'

Club Brugge staat voor een hete transferzomer, want in de komende maanden dreigen heel wat ...

272
272
Fernandez-Pardo verbaast met woorden over keuze voor België

De Rode Duivels bereiden zich dezer dagen in Tubeke voor op het WK, met één zeer ...

259
259
T2 of vertrekken? Taravel licht tipje van de sluier

Bij Anderlecht moeten in de komende weken heel wat knopen doorgehakt worden. Over de spelerskern, ...

152
152
Knelpuntpositie ingevuld: Garcia zet nieuwe Duivel klaar

De Rode Duivels zijn zich in Tubeke volop aan het klaarstomen voor het WK. In de Verenigde Staten ...

158
158
'Standard werkt aan straffe terugkeer jeugdproduct'

Standard eindigde het seizoen met een grote ontgoocheling, want op de slotspeeldag gaf het de ...

79
79
Westerlo baalt: sterkhouder kondigt vertrek aan

Westerlo is de voorbije jaren uitgegroeid tot een handelshuis. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

64
64
'Jawoord gegeven: Union op zucht van eerste knaltransfer'

De kassa zal deze zomer weer fors gaan rinkelen bij Union, zoveel lijkt zeker. De Brusselaars deden ...

183
183
'Anderlecht meldt zich opnieuw voor topschutter'

Anderlecht staat na een ontgoochelend seizoenseinde voor een belangrijke zomer. De play-offs maakten ...

286
286
TRANSFERUURTJE: 'Straffe dubbeldeal Barça, exit Pocognoli'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166
Topseizoen Lammens: grote eer in Engeland lonkt

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United. De doelman kreeg nog ...

127
127
KV Mechelen pakt plots uit met terugkeer toptalent

KV Mechelen wist dit seizoen de Champions Play-Offs te bereiken, maar daar kon het geen potten ...

110
110
Anderlecht lijkt na update volgende WK-ganger te hebben

Op het WK in Qatar had Anderlecht nog drie vertegenwoordigers, maar dat aantal zal Paars-Wit op de ...

158
158
Brandon Mechele zet fans op scherp met mysterieuze boodschap

Een korte boodschap van Brandon Mechele heeft heel wat Club Brugge-supporters aan het denken gezet. ...

276
276
Charleroi kondigt drie vertrekkers aan

Bij Charleroi blikken ze terug op een toch wel ontgoochelend seizoen. In de winter leken ze nog op ...

37
37
Klap voor Coucke: fraudeproces RSCA wéér maanden uitgesteld

Dit had normaal gezien een belangrijke week moeten worden voor Marc Coucke. Donderdag moest ...

116
116
Fabrizio Romano meldt transferdomper voor Union

Union wist zich ook dit seizoen makkelijk te handhaven in de Belgische top, ondanks het verlies van ...

91
91
'Standard en STVV strijden om eenmalig Rode Duivel'

Het seizoen zit er voor zo goed als alle teams in de Jupiler Pro League op en dat betekent dat ze ...

204
204
Hoefkens verrast iedereen met toekomstbesluit

Carl Hoefkens blikt terug op een bewogen seizoen. De trainer slaagde er niet in om NAC Breda opnieuw ...

112
112
Anderlecht hoopt: breken twee aanwinsten deze zomer door?

Bij RSC Anderlecht haalde men in het tijdperk veel kwantiteit, maar te weinig kwaliteit. Hoe staat ...

411
411
Taravel voorspelt grote toekomst voor RSCA-speler

Bij RSC Anderlecht zijn ze tevreden dat het seizoen voorbij is. De club kende vanaf het begin, via ...

251
251

Meer sportnieuws