'Hazard verbaast Pérez met transferbesluit'

door
'Hazard verbaast Pérez met transferbesluit'

Real Madrid is bezig aan een sterk seizoen tot dusver. De Koninklijke staat aan de leiding in La Liga, won de Supercopa en doet nog steeds mee in de Copa del Rey én Champions League. Desondanks is voorzitter Florentino Pérez van plan om komende zomer flink toe te slaan op de transfermarkt.


Na het seizoen zullen de Madrilenen er immers alles aan doen om Kylian Mbappé naar het Estadio Santiago Bernabeu te halen. Door zijn aflopende contract bij Paris Saint-Germain, hoopt de club om een transfersom uit te sparen. Dat geld zou immers gebruikt kunnen worden om andere doelwitten zoals Erling Haaland (Borussia Dortmund) binnen te halen. Pérez was dan ook van plan om tijdens de wintermercato spelers van de hand te doen om extra salarisbudget vrij te maken. Maar dat plan liep volgens Marca niet zoals gewenst.

Gareth Bale, Marcelo en Isco mochten alle drie beschikken voor een beperkt bedrag, maar er heerste amper interesse. Het drietal zal komende zomer dan ook transfervrij vertrekken als hun contracten aflopen. Jesus Vallejo en Mariano Diaz blijven uiteindelijk ook. Luka Jovic wou wél meewerken aan een vertrek, maar Real houdt hem uiteindelijk achter de hand voor als er iets met Karim Benzema gebeurt. En tot slot lag ook Eden Hazard de plannen van Pérez dwars.

SITUATIE OMKEREN
Na wederom een tegenvallende eerste seizoenshelft werd onze landgenoot nadrukkelijk aan een vertrek uit de Spaanse hoofdstad gelinkt. Pérez was naar verluidt bereid om daar aan mee te werken om een deel van zijn oorspronkelijke investering terug te verdienen én extra loonbudget vrij te maken. Maar Marca stelt dat Hazard voorlopig niet moet weten van een vertrek. Hoewel hij niet tevreden is door zijn gebrek aan speelkansen, zou de Rode Duivel nog steeds geloven dat hij zijn situatie kan keren. Bovendien heeft hij nog een lopend contract tot medio 2024. Een last-minute vertrek lijkt dus niet aan de orde.

LEES OOK: Spectaculaire Courtois-uitspraken: "Het is officieel ..."

Hazard kan beter vertrekken bij Real Madrid ...

Meest recent

'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

10
10
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

22
22
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

94
94
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

39
39
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

67
67
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

862
862
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

46
46
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

58
58
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

348
348
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

187
187
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

106
106
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

121
121
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

120
120
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

30
30
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

940
940
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

115
115
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

55
55
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

347
347
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

803
803
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

123
123
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

81
81
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

409
409
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

623
623
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

272
272
'STVV slaat toe en laat JPL-topclub verweesd achter'

STVV wil alles op alles zetten om zijn plaats in de top zes te behouden én de toekomst voor ...

742
742

Meer sportnieuws