'Hazard verbaast Pérez met transferbesluit'

door
'Hazard verbaast Pérez met transferbesluit'

Real Madrid is bezig aan een sterk seizoen tot dusver. De Koninklijke staat aan de leiding in La Liga, won de Supercopa en doet nog steeds mee in de Copa del Rey én Champions League. Desondanks is voorzitter Florentino Pérez van plan om komende zomer flink toe te slaan op de transfermarkt.


Na het seizoen zullen de Madrilenen er immers alles aan doen om Kylian Mbappé naar het Estadio Santiago Bernabeu te halen. Door zijn aflopende contract bij Paris Saint-Germain, hoopt de club om een transfersom uit te sparen. Dat geld zou immers gebruikt kunnen worden om andere doelwitten zoals Erling Haaland (Borussia Dortmund) binnen te halen. Pérez was dan ook van plan om tijdens de wintermercato spelers van de hand te doen om extra salarisbudget vrij te maken. Maar dat plan liep volgens Marca niet zoals gewenst.

Gareth Bale, Marcelo en Isco mochten alle drie beschikken voor een beperkt bedrag, maar er heerste amper interesse. Het drietal zal komende zomer dan ook transfervrij vertrekken als hun contracten aflopen. Jesus Vallejo en Mariano Diaz blijven uiteindelijk ook. Luka Jovic wou wél meewerken aan een vertrek, maar Real houdt hem uiteindelijk achter de hand voor als er iets met Karim Benzema gebeurt. En tot slot lag ook Eden Hazard de plannen van Pérez dwars.

SITUATIE OMKEREN
Na wederom een tegenvallende eerste seizoenshelft werd onze landgenoot nadrukkelijk aan een vertrek uit de Spaanse hoofdstad gelinkt. Pérez was naar verluidt bereid om daar aan mee te werken om een deel van zijn oorspronkelijke investering terug te verdienen én extra loonbudget vrij te maken. Maar Marca stelt dat Hazard voorlopig niet moet weten van een vertrek. Hoewel hij niet tevreden is door zijn gebrek aan speelkansen, zou de Rode Duivel nog steeds geloven dat hij zijn situatie kan keren. Bovendien heeft hij nog een lopend contract tot medio 2024. Een last-minute vertrek lijkt dus niet aan de orde.

LEES OOK: Rode Duivels smullen nu al: "De nieuwe Eden Hazard?"

Hazard kan beter vertrekken bij Real Madrid ...

Meest recent

Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

74
74
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

90
90
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

25
25
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

129
129
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

196
196
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

226
226
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

478
478
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

96
96
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

461
461
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

533
533
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

280
280
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

169
169
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

64
64
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

173
173
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

73
73
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

88
88
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

242
242
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

681
681
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

116
116
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

196
196
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

302
302
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

255
255
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

151
151
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

44
44
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

125
125

Meer sportnieuws