Salzburg heeft groot plan met Van der Brempt

354 stemmen
Salzburg heeft groot plan met Van der Brempt

Donderdag raakte het nieuws bekend dat Ignace Van der Brempt Club Brugge verlaat voor RB Salzburg. Dat is op zich al een verrassende transfer maar zeker omdat de Oostenrijkers ruim 5 miljoen euro neertellen voor de 19-jarige.


En dat is uiteraard een deal die Vincent Mannaert niet kan laten liggen. Ignace Van der Brempt was dit seizoen nooit een volwaardige basisspeler want hij startte maar vier keer in de basis. Daarnaast bedraagt zijn marktwaarde amper 1,2 miljoen euro. En daarnaast was het plan in de vorige zomer dat Van der Brempt zou worden uitgeleend aan een club uit 1A of 1B. Een volledige analyse over de transfer van Van der Brempt kan u hier lezen.

PROFIEL VOOR SALZBURG

Er zijn dus alleen maar winnaars in dit verhaal en RB Salzburg hoort daar ook bij. Christoph Freund, de sportief directeur van de Oostenrijkers, zoekt steeds naar jonge en hongerige spelers. Het liefst met snelheid, intelligentie en een goede mentaliteit. En in dat plaatje past Ignace Van der Brempt wel degelijk. De Antwerpenaar behoorde tot de gerenommeerde database van RB Salzburg die ondertussen meer dan 400 duizend spelers telt.

Volgens Het Laatste Nieuws zien de scouts van RB Salzburg in Ignace Van der Brempt de ideale back-up voor Rasmus Kristensen, de vaste rechtsachter van de club. Daarnaast hopen de Oostenrijkers ook dat Van der Brempt zich volledig ontplooit en dat Salzburg op termijn veel geld kan opstrijken voor hem. “Wij willen jongeren een kans geven om hen dan met winst door te verkopen”, geeft Freund toe op het clubkanaal.

LEES OOK: 'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Zal Van der Brempt slagen bij RB Salzburg?

Meest recent

JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

0
0
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

64
64
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

30
30
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

137
137
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

147
147
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

92
92
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

305
305
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

326
326
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

123
123
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

347
347
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

73
73
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

291
291
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

339
339
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

491
491
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

162
162
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

244
244
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

181
181
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

896
896
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

214
214
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

359
359
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

222
222
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

517
517
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

371
371
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

599
599
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

498
498

Meer sportnieuws