Salzburg heeft groot plan met Van der Brempt

door
Salzburg heeft groot plan met Van der Brempt

Donderdag raakte het nieuws bekend dat Ignace Van der Brempt Club Brugge verlaat voor RB Salzburg. Dat is op zich al een verrassende transfer maar zeker omdat de Oostenrijkers ruim 5 miljoen euro neertellen voor de 19-jarige.


En dat is uiteraard een deal die Vincent Mannaert niet kan laten liggen. Ignace Van der Brempt was dit seizoen nooit een volwaardige basisspeler want hij startte maar vier keer in de basis. Daarnaast bedraagt zijn marktwaarde amper 1,2 miljoen euro. En daarnaast was het plan in de vorige zomer dat Van der Brempt zou worden uitgeleend aan een club uit 1A of 1B. Een volledige analyse over de transfer van Van der Brempt kan u hier lezen.

PROFIEL VOOR SALZBURG

Er zijn dus alleen maar winnaars in dit verhaal en RB Salzburg hoort daar ook bij. Christoph Freund, de sportief directeur van de Oostenrijkers, zoekt steeds naar jonge en hongerige spelers. Het liefst met snelheid, intelligentie en een goede mentaliteit. En in dat plaatje past Ignace Van der Brempt wel degelijk. De Antwerpenaar behoorde tot de gerenommeerde database van RB Salzburg die ondertussen meer dan 400 duizend spelers telt.

Volgens Het Laatste Nieuws zien de scouts van RB Salzburg in Ignace Van der Brempt de ideale back-up voor Rasmus Kristensen, de vaste rechtsachter van de club. Daarnaast hopen de Oostenrijkers ook dat Van der Brempt zich volledig ontplooit en dat Salzburg op termijn veel geld kan opstrijken voor hem. “Wij willen jongeren een kans geven om hen dan met winst door te verkopen”, geeft Freund toe op het clubkanaal.

LEES OOK: Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

Zal Van der Brempt slagen bij RB Salzburg?

Meest recent

Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

7
7
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

26
26
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

124
124
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

34
34
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

60
60
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

75
75
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

207
207
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

197
197
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

85
85
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

113
113
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

97
97
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

363
363
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

421
421
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

122
122
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

387
387
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

477
477
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

290
290
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

106
106
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

83
83
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

67
67
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

157
157
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

258
258
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

335
335
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

378
378
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

141
141

Meer sportnieuws