Salzburg heeft groot plan met Van der Brempt

door
Salzburg heeft groot plan met Van der Brempt

Donderdag raakte het nieuws bekend dat Ignace Van der Brempt Club Brugge verlaat voor RB Salzburg. Dat is op zich al een verrassende transfer maar zeker omdat de Oostenrijkers ruim 5 miljoen euro neertellen voor de 19-jarige.


En dat is uiteraard een deal die Vincent Mannaert niet kan laten liggen. Ignace Van der Brempt was dit seizoen nooit een volwaardige basisspeler want hij startte maar vier keer in de basis. Daarnaast bedraagt zijn marktwaarde amper 1,2 miljoen euro. En daarnaast was het plan in de vorige zomer dat Van der Brempt zou worden uitgeleend aan een club uit 1A of 1B. Een volledige analyse over de transfer van Van der Brempt kan u hier lezen.

PROFIEL VOOR SALZBURG

Er zijn dus alleen maar winnaars in dit verhaal en RB Salzburg hoort daar ook bij. Christoph Freund, de sportief directeur van de Oostenrijkers, zoekt steeds naar jonge en hongerige spelers. Het liefst met snelheid, intelligentie en een goede mentaliteit. En in dat plaatje past Ignace Van der Brempt wel degelijk. De Antwerpenaar behoorde tot de gerenommeerde database van RB Salzburg die ondertussen meer dan 400 duizend spelers telt.

Volgens Het Laatste Nieuws zien de scouts van RB Salzburg in Ignace Van der Brempt de ideale back-up voor Rasmus Kristensen, de vaste rechtsachter van de club. Daarnaast hopen de Oostenrijkers ook dat Van der Brempt zich volledig ontplooit en dat Salzburg op termijn veel geld kan opstrijken voor hem. “Wij willen jongeren een kans geven om hen dan met winst door te verkopen”, geeft Freund toe op het clubkanaal.

LEES OOK: Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Zal Van der Brempt slagen bij RB Salzburg?

Meest recent

Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

0
0
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

0
0
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

22
22
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

74
74
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

46
46
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

43
43
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

252
252
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

135
135
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

237
237
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

117
117
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

419
419
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

235
235
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

172
172
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

145
145
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

218
218
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

64
64
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

660
660
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

57
57
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

76
76
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

114
114
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

428
428
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

64
64
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

150
150
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

111
111

Meer sportnieuws