Salzburg heeft groot plan met Van der Brempt

354
Salzburg heeft groot plan met Van der Brempt

Donderdag raakte het nieuws bekend dat Ignace Van der Brempt Club Brugge verlaat voor RB Salzburg. Dat is op zich al een verrassende transfer maar zeker omdat de Oostenrijkers ruim 5 miljoen euro neertellen voor de 19-jarige.


En dat is uiteraard een deal die Vincent Mannaert niet kan laten liggen. Ignace Van der Brempt was dit seizoen nooit een volwaardige basisspeler want hij startte maar vier keer in de basis. Daarnaast bedraagt zijn marktwaarde amper 1,2 miljoen euro. En daarnaast was het plan in de vorige zomer dat Van der Brempt zou worden uitgeleend aan een club uit 1A of 1B. Een volledige analyse over de transfer van Van der Brempt kan u hier lezen.

PROFIEL VOOR SALZBURG

Er zijn dus alleen maar winnaars in dit verhaal en RB Salzburg hoort daar ook bij. Christoph Freund, de sportief directeur van de Oostenrijkers, zoekt steeds naar jonge en hongerige spelers. Het liefst met snelheid, intelligentie en een goede mentaliteit. En in dat plaatje past Ignace Van der Brempt wel degelijk. De Antwerpenaar behoorde tot de gerenommeerde database van RB Salzburg die ondertussen meer dan 400 duizend spelers telt.

Volgens Het Laatste Nieuws zien de scouts van RB Salzburg in Ignace Van der Brempt de ideale back-up voor Rasmus Kristensen, de vaste rechtsachter van de club. Daarnaast hopen de Oostenrijkers ook dat Van der Brempt zich volledig ontplooit en dat Salzburg op termijn veel geld kan opstrijken voor hem. “Wij willen jongeren een kans geven om hen dan met winst door te verkopen”, geeft Freund toe op het clubkanaal.

LEES OOK: Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

Zal Van der Brempt slagen bij RB Salzburg?

Meest recent

Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

2
2
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

39
39
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

26
26
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

9
9
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

53
53
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

29
29
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

66
66
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

35
35
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

34
34
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

10
10
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

104
104
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

95
95
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

182
182
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

15
15
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

189
189
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

450
450
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

367
367
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

349
349
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

50
50
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

352
352
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

95
95
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

44
44
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

176
176
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

149
149

Meer sportnieuws