'Club Brugge wil miljoenenaanwinst nu al lozen'

982 stemmen
'Club Brugge wil miljoenenaanwinst nu al lozen'

Club Brugge wil zondagavond tegen KV Kortrijk aanknopen met een overwinning na de twee gelijke spelen tegen Standard en Union SG. Dan moet de landskampioen zijn niveau wel weer zien op te krikken. Het wordt bovendien uitkijken of coach Alfred Schreuder opnieuw aan zijn basisploeg zal sleutelen.


Tegen Union maakte een aantal starters immers niet zo'n goede beurt. Eduard Sobol bijvoorbeeld, kon aan de linkerkant niet aantonen waarom hij weer meer speelminuten zou moeten krijgen. Maar de alternatieven voor de Oekraïner zijn beperkt. Fede Ricca komt aanvallend wat tekort om een volledige flank voor zijn rekening te nemen. Noa Lang laat defensief dan weer de nodige steken vallen, Tajon Buchanan werkt interland-verplichtingen af en nieuwkomer Andreas Skov Olsen is allicht nog niet speelgerechtigd.

In principe zou er geen twijfel over mogen bestaat wie Sobol het best kan vervangen. Zo betaalde Club afgelopen zomer een slordige 4 miljoen euro om Faitout Maouassa over te nemen van Stade Rennes. De Fransman met Congolese roots moest de nieuwe steunpilaar op de linkerflank worden, maar bleef zwaar onder de verwachtingen. Volgens de krant Het Laatste Nieuws zou Blauw-Zwart dan ook al naar een oplossing zoeken om de 23-jarige weer van de hand te doen, al dan niet tijdelijk.

ONDERMAATS
Maouassa werkte tot dusver een negental wedstrijden af, waarvan vijf stuks als titularis. In die optredens liet hij geen overtuigende indruk achter. Bovendien zou hij ook fysiek gezien de nodige problemen hebben met het gewenste niveau van Club. Men had gehoopt dat hij na de trainerswissel een nieuwe start zou nemen, maar ook Schreuder blijkt niet bepaald zijn grootste fan. Zo viel Maoussa tot dusver telkens naast zijn wedstrijdselectie. Afwachten dus of er nog voor het einde van de mercato een oplossing uit de bus valt.

LEES OOK: Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

Maouassa heeft gewoon te weinig kansen gekregen ...

Meest recent

'Grote kuis Sibierski: abrupte exit bij Anderlecht'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

90
90
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

69
69
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

202
202
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

185
185
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

32
32
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

57
57
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

93
93
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

44
44
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

364
364
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

369
369
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

204
204
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

130
130
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

58
58
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

555
555
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

118
118
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

127
127
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

159
159
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

151
151
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

71
71
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

452
452
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

145
145
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

168
168
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

171
171
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

213
213

Meer sportnieuws