'Club Brugge wil miljoenenaanwinst nu al lozen'

door
'Club Brugge wil miljoenenaanwinst nu al lozen'

Club Brugge wil zondagavond tegen KV Kortrijk aanknopen met een overwinning na de twee gelijke spelen tegen Standard en Union SG. Dan moet de landskampioen zijn niveau wel weer zien op te krikken. Het wordt bovendien uitkijken of coach Alfred Schreuder opnieuw aan zijn basisploeg zal sleutelen.


Tegen Union maakte een aantal starters immers niet zo'n goede beurt. Eduard Sobol bijvoorbeeld, kon aan de linkerkant niet aantonen waarom hij weer meer speelminuten zou moeten krijgen. Maar de alternatieven voor de Oekraïner zijn beperkt. Fede Ricca komt aanvallend wat tekort om een volledige flank voor zijn rekening te nemen. Noa Lang laat defensief dan weer de nodige steken vallen, Tajon Buchanan werkt interland-verplichtingen af en nieuwkomer Andreas Skov Olsen is allicht nog niet speelgerechtigd.

In principe zou er geen twijfel over mogen bestaat wie Sobol het best kan vervangen. Zo betaalde Club afgelopen zomer een slordige 4 miljoen euro om Faitout Maouassa over te nemen van Stade Rennes. De Fransman met Congolese roots moest de nieuwe steunpilaar op de linkerflank worden, maar bleef zwaar onder de verwachtingen. Volgens de krant Het Laatste Nieuws zou Blauw-Zwart dan ook al naar een oplossing zoeken om de 23-jarige weer van de hand te doen, al dan niet tijdelijk.

ONDERMAATS
Maouassa werkte tot dusver een negental wedstrijden af, waarvan vijf stuks als titularis. In die optredens liet hij geen overtuigende indruk achter. Bovendien zou hij ook fysiek gezien de nodige problemen hebben met het gewenste niveau van Club. Men had gehoopt dat hij na de trainerswissel een nieuwe start zou nemen, maar ook Schreuder blijkt niet bepaald zijn grootste fan. Zo viel Maoussa tot dusver telkens naast zijn wedstrijdselectie. Afwachten dus of er nog voor het einde van de mercato een oplossing uit de bus valt.

LEES OOK: Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Maouassa heeft gewoon te weinig kansen gekregen ...

Meest recent

Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

44
44
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

44
44
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

31
31
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

73
73
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

46
46
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

237
237
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

164
164
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

49
49
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

160
160
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

51
51
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

149
149
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

93
93
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

388
388
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

200
200
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

555
555
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

441
441
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

54
54
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

396
396
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

142
142
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

64
64
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

127
127
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

109
109
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

390
390
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

258
258
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

323
323

Meer sportnieuws