'Club Brugge wil miljoenenaanwinst nu al lozen'

door
'Club Brugge wil miljoenenaanwinst nu al lozen'

Club Brugge wil zondagavond tegen KV Kortrijk aanknopen met een overwinning na de twee gelijke spelen tegen Standard en Union SG. Dan moet de landskampioen zijn niveau wel weer zien op te krikken. Het wordt bovendien uitkijken of coach Alfred Schreuder opnieuw aan zijn basisploeg zal sleutelen.


Tegen Union maakte een aantal starters immers niet zo'n goede beurt. Eduard Sobol bijvoorbeeld, kon aan de linkerkant niet aantonen waarom hij weer meer speelminuten zou moeten krijgen. Maar de alternatieven voor de Oekraïner zijn beperkt. Fede Ricca komt aanvallend wat tekort om een volledige flank voor zijn rekening te nemen. Noa Lang laat defensief dan weer de nodige steken vallen, Tajon Buchanan werkt interland-verplichtingen af en nieuwkomer Andreas Skov Olsen is allicht nog niet speelgerechtigd.

In principe zou er geen twijfel over mogen bestaat wie Sobol het best kan vervangen. Zo betaalde Club afgelopen zomer een slordige 4 miljoen euro om Faitout Maouassa over te nemen van Stade Rennes. De Fransman met Congolese roots moest de nieuwe steunpilaar op de linkerflank worden, maar bleef zwaar onder de verwachtingen. Volgens de krant Het Laatste Nieuws zou Blauw-Zwart dan ook al naar een oplossing zoeken om de 23-jarige weer van de hand te doen, al dan niet tijdelijk.

ONDERMAATS
Maouassa werkte tot dusver een negental wedstrijden af, waarvan vijf stuks als titularis. In die optredens liet hij geen overtuigende indruk achter. Bovendien zou hij ook fysiek gezien de nodige problemen hebben met het gewenste niveau van Club. Men had gehoopt dat hij na de trainerswissel een nieuwe start zou nemen, maar ook Schreuder blijkt niet bepaald zijn grootste fan. Zo viel Maoussa tot dusver telkens naast zijn wedstrijdselectie. Afwachten dus of er nog voor het einde van de mercato een oplossing uit de bus valt.

LEES OOK: 'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Maouassa heeft gewoon te weinig kansen gekregen ...

Meest recent

Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

1
1
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

29
29
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

17
17
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

38
38
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

45
45
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

43
43
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

26
26
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

68
68
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

169
169
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

32
32
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

238
238
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

134
134
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

168
168
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

92
92
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

120
120
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

71
71
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

127
127
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

225
225
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

70
70
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

477
477
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

96
96
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

311
311
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

90
90
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

174
174
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

107
107

Meer sportnieuws