'Club Brugge wil miljoenenaanwinst nu al lozen'

door
'Club Brugge wil miljoenenaanwinst nu al lozen'

Club Brugge wil zondagavond tegen KV Kortrijk aanknopen met een overwinning na de twee gelijke spelen tegen Standard en Union SG. Dan moet de landskampioen zijn niveau wel weer zien op te krikken. Het wordt bovendien uitkijken of coach Alfred Schreuder opnieuw aan zijn basisploeg zal sleutelen.


Tegen Union maakte een aantal starters immers niet zo'n goede beurt. Eduard Sobol bijvoorbeeld, kon aan de linkerkant niet aantonen waarom hij weer meer speelminuten zou moeten krijgen. Maar de alternatieven voor de Oekraïner zijn beperkt. Fede Ricca komt aanvallend wat tekort om een volledige flank voor zijn rekening te nemen. Noa Lang laat defensief dan weer de nodige steken vallen, Tajon Buchanan werkt interland-verplichtingen af en nieuwkomer Andreas Skov Olsen is allicht nog niet speelgerechtigd.

In principe zou er geen twijfel over mogen bestaat wie Sobol het best kan vervangen. Zo betaalde Club afgelopen zomer een slordige 4 miljoen euro om Faitout Maouassa over te nemen van Stade Rennes. De Fransman met Congolese roots moest de nieuwe steunpilaar op de linkerflank worden, maar bleef zwaar onder de verwachtingen. Volgens de krant Het Laatste Nieuws zou Blauw-Zwart dan ook al naar een oplossing zoeken om de 23-jarige weer van de hand te doen, al dan niet tijdelijk.

ONDERMAATS
Maouassa werkte tot dusver een negental wedstrijden af, waarvan vijf stuks als titularis. In die optredens liet hij geen overtuigende indruk achter. Bovendien zou hij ook fysiek gezien de nodige problemen hebben met het gewenste niveau van Club. Men had gehoopt dat hij na de trainerswissel een nieuwe start zou nemen, maar ook Schreuder blijkt niet bepaald zijn grootste fan. Zo viel Maoussa tot dusver telkens naast zijn wedstrijdselectie. Afwachten dus of er nog voor het einde van de mercato een oplossing uit de bus valt.

LEES OOK: Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

Maouassa heeft gewoon te weinig kansen gekregen ...

Meest recent

Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

26
26
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

45
45
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

44
44
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

45
45
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

48
48
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

108
108
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

140
140
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

273
273
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

279
279
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

178
178
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

318
318
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

44
44
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

175
175
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

161
161
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

80
80
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

174
174
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

58
58
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

155
155
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

201
201
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

255
255
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

397
397
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

155
155
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

80
80
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

227
227
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

207
207

Meer sportnieuws