'Club Brugge wil miljoenenaanwinst nu al lozen'

door
'Club Brugge wil miljoenenaanwinst nu al lozen'

Club Brugge wil zondagavond tegen KV Kortrijk aanknopen met een overwinning na de twee gelijke spelen tegen Standard en Union SG. Dan moet de landskampioen zijn niveau wel weer zien op te krikken. Het wordt bovendien uitkijken of coach Alfred Schreuder opnieuw aan zijn basisploeg zal sleutelen.


Tegen Union maakte een aantal starters immers niet zo'n goede beurt. Eduard Sobol bijvoorbeeld, kon aan de linkerkant niet aantonen waarom hij weer meer speelminuten zou moeten krijgen. Maar de alternatieven voor de Oekraïner zijn beperkt. Fede Ricca komt aanvallend wat tekort om een volledige flank voor zijn rekening te nemen. Noa Lang laat defensief dan weer de nodige steken vallen, Tajon Buchanan werkt interland-verplichtingen af en nieuwkomer Andreas Skov Olsen is allicht nog niet speelgerechtigd.

In principe zou er geen twijfel over mogen bestaat wie Sobol het best kan vervangen. Zo betaalde Club afgelopen zomer een slordige 4 miljoen euro om Faitout Maouassa over te nemen van Stade Rennes. De Fransman met Congolese roots moest de nieuwe steunpilaar op de linkerflank worden, maar bleef zwaar onder de verwachtingen. Volgens de krant Het Laatste Nieuws zou Blauw-Zwart dan ook al naar een oplossing zoeken om de 23-jarige weer van de hand te doen, al dan niet tijdelijk.

ONDERMAATS
Maouassa werkte tot dusver een negental wedstrijden af, waarvan vijf stuks als titularis. In die optredens liet hij geen overtuigende indruk achter. Bovendien zou hij ook fysiek gezien de nodige problemen hebben met het gewenste niveau van Club. Men had gehoopt dat hij na de trainerswissel een nieuwe start zou nemen, maar ook Schreuder blijkt niet bepaald zijn grootste fan. Zo viel Maoussa tot dusver telkens naast zijn wedstrijdselectie. Afwachten dus of er nog voor het einde van de mercato een oplossing uit de bus valt.

LEES OOK: Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Maouassa heeft gewoon te weinig kansen gekregen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

2
2
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

2
2
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

107
107
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

23
23
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

78
78
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

112
112
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

28
28
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

41
41
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

148
148
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

274
274
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

62
62
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

85
85
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

265
265
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

277
277
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

49
49
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

138
138
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

219
219
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

67
67
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

194
194
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

121
121
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

101
101
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

100
100
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

104
104
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

255
255

Meer sportnieuws