'Club betaalt volle pot voor eerste Schreuder-aanwinst'

710
'Club betaalt volle pot voor eerste Schreuder-aanwinst'

Aanstaande maandag om middernacht sluit de winterse transferperiode onverbiddelijk zijn deuren. Maar nog heel wat clubs in binnen- en buitenland willen zich in het uiterste slot van de mercato alsnog versterken. Zo is ook landskampioen Club Brugge van plan om nog toe te slaan.


Blauw-Zwart hield het tot dusver redelijk kalm aan inkomende zijde. Met Tajon Buchanan werd één nieuwkomer voor de A-kern verwelkomd, zijn komst was afgelopen zomer echter al beklonken. Nieuwe coach Alfred Schreuder kreeg van het bestuur dan ook enkele weken de tijd om een 'inventaris' op te maken van de huidige kern. Maar inmiddels is duidelijk dat de Nederlander er toch nog extra mankracht bij wil. "We hebben gezien dat wij nog wat versterkingen nodig hebben. Ik neem aan dat die er ook zullen komen", zei Schreuder donderdag nog.

En de eerste aanwinst onder zijn bewind is nu ook goed en wel onderweg. Na een soap van enkele weken is er volgens verschillende bronnen een doorbraak gevonden in het dossier rond Andreas Skov Olsen. De Deense international komt eerstdaags over van Bologna FC, waar hij geen hoofdrol meer speelde in de sportieve plannen. Volgens Tuttomercatoweb legt de 22-jarige flankaanvaller vrijdag nog zijn medische proeven af. Indien die goed verlopen kan de transfer officieel aangekondigd worden.

TRANSFERSOM TOT 8 MILJOEN
Hoewel hij van coach Sinisa Mihajlovic mocht vertrekken, duurde het een tijdje alvorens een akkoord met Bologna werd gevonden. De Italianen hadden zelf zo'n 6 miljoen euro betaald voor Skov Olsen en wilden die investering zo goed mogelijk terugverdienen. Dat lijkt nu ook gelukt. Volgens TMW zou Club in totaal zo'n 8 miljoen euro kunnen betalen. Die transfersom staat wel niet volledig vast, een deel ervan bestaat uit allerlei bonussen en variabelen.

LEES OOK: Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club heeft vooral nood aan versterking op andere posities ...

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

78
78
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

213
213
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

145
145
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

167
167
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

43
43
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

233
233
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

84
84
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

30
30
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

32
32
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

30
30
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

101
101
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

94
94
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

53
53
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

36
36
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

126
126
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

50
50
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

267
267
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

214
214
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

85
85
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

81
81

Meer sportnieuws