'Club betaalt volle pot voor eerste Schreuder-aanwinst'

710 stemmen
'Club betaalt volle pot voor eerste Schreuder-aanwinst'

Aanstaande maandag om middernacht sluit de winterse transferperiode onverbiddelijk zijn deuren. Maar nog heel wat clubs in binnen- en buitenland willen zich in het uiterste slot van de mercato alsnog versterken. Zo is ook landskampioen Club Brugge van plan om nog toe te slaan.


Blauw-Zwart hield het tot dusver redelijk kalm aan inkomende zijde. Met Tajon Buchanan werd één nieuwkomer voor de A-kern verwelkomd, zijn komst was afgelopen zomer echter al beklonken. Nieuwe coach Alfred Schreuder kreeg van het bestuur dan ook enkele weken de tijd om een 'inventaris' op te maken van de huidige kern. Maar inmiddels is duidelijk dat de Nederlander er toch nog extra mankracht bij wil. "We hebben gezien dat wij nog wat versterkingen nodig hebben. Ik neem aan dat die er ook zullen komen", zei Schreuder donderdag nog.

En de eerste aanwinst onder zijn bewind is nu ook goed en wel onderweg. Na een soap van enkele weken is er volgens verschillende bronnen een doorbraak gevonden in het dossier rond Andreas Skov Olsen. De Deense international komt eerstdaags over van Bologna FC, waar hij geen hoofdrol meer speelde in de sportieve plannen. Volgens Tuttomercatoweb legt de 22-jarige flankaanvaller vrijdag nog zijn medische proeven af. Indien die goed verlopen kan de transfer officieel aangekondigd worden.

TRANSFERSOM TOT 8 MILJOEN
Hoewel hij van coach Sinisa Mihajlovic mocht vertrekken, duurde het een tijdje alvorens een akkoord met Bologna werd gevonden. De Italianen hadden zelf zo'n 6 miljoen euro betaald voor Skov Olsen en wilden die investering zo goed mogelijk terugverdienen. Dat lijkt nu ook gelukt. Volgens TMW zou Club in totaal zo'n 8 miljoen euro kunnen betalen. Die transfersom staat wel niet volledig vast, een deel ervan bestaat uit allerlei bonussen en variabelen.

LEES OOK: Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Club heeft vooral nood aan versterking op andere posities ...

Meest recent

'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

0
0
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

22
22
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

12
12
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

71
71
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

188
188
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

75
75
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

278
278
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

372
372
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

109
109
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

188
188
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

238
238
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

154
154
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

260
260
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

503
503
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

148
148
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

152
152
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

155
155
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

163
163
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

140
140
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

300
300
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

376
376
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

629
629
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

478
478
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

577
577
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

303
303

Meer sportnieuws