'Club betaalt volle pot voor eerste Schreuder-aanwinst'

door
'Club betaalt volle pot voor eerste Schreuder-aanwinst'

Aanstaande maandag om middernacht sluit de winterse transferperiode onverbiddelijk zijn deuren. Maar nog heel wat clubs in binnen- en buitenland willen zich in het uiterste slot van de mercato alsnog versterken. Zo is ook landskampioen Club Brugge van plan om nog toe te slaan.


Blauw-Zwart hield het tot dusver redelijk kalm aan inkomende zijde. Met Tajon Buchanan werd één nieuwkomer voor de A-kern verwelkomd, zijn komst was afgelopen zomer echter al beklonken. Nieuwe coach Alfred Schreuder kreeg van het bestuur dan ook enkele weken de tijd om een 'inventaris' op te maken van de huidige kern. Maar inmiddels is duidelijk dat de Nederlander er toch nog extra mankracht bij wil. "We hebben gezien dat wij nog wat versterkingen nodig hebben. Ik neem aan dat die er ook zullen komen", zei Schreuder donderdag nog.

En de eerste aanwinst onder zijn bewind is nu ook goed en wel onderweg. Na een soap van enkele weken is er volgens verschillende bronnen een doorbraak gevonden in het dossier rond Andreas Skov Olsen. De Deense international komt eerstdaags over van Bologna FC, waar hij geen hoofdrol meer speelde in de sportieve plannen. Volgens Tuttomercatoweb legt de 22-jarige flankaanvaller vrijdag nog zijn medische proeven af. Indien die goed verlopen kan de transfer officieel aangekondigd worden.

TRANSFERSOM TOT 8 MILJOEN
Hoewel hij van coach Sinisa Mihajlovic mocht vertrekken, duurde het een tijdje alvorens een akkoord met Bologna werd gevonden. De Italianen hadden zelf zo'n 6 miljoen euro betaald voor Skov Olsen en wilden die investering zo goed mogelijk terugverdienen. Dat lijkt nu ook gelukt. Volgens TMW zou Club in totaal zo'n 8 miljoen euro kunnen betalen. Die transfersom staat wel niet volledig vast, een deel ervan bestaat uit allerlei bonussen en variabelen.

LEES OOK: 'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

Club heeft vooral nood aan versterking op andere posities ...

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

157
157
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

67
67
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

8
8
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

64
64
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

47
47
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

66
66
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

250
250
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

30
30
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

397
397
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

262
262
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

350
350
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

24
24
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

33
33
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

68
68
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

92
92
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

117
117
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

70
70
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

442
442
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

167
167
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

338
338
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

130
130
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

482
482
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

295
295
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

244
244
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

182
182

Meer sportnieuws