'Club Brugge vol aan de bak in slot mercato'

door
'Club Brugge vol aan de bak in slot mercato'

Club Brugge is vrij wisselvallig begonnen aan het nieuwe kalenderjaar en bleef na zijn eerste drie duels van 2022 steken op een 5 op 9. Donderdag mocht de titelverdediger zelfs blij zijn met een puntje op eigen veld tegen leider Union. Coach Alfred Schreuder hoopt dan ook dat er alsnog versterking volgt.


Voorlopig heeft de trainerswissel dus nog niet het gewenste succes opgeleverd bij Blauw-Zwart. Schreuder maakte er dan ook geen geheim van dat hij mikt op extra aanwinsten om zijn visie verder te kunnen doordrukken. "We hebben gezien dat wij nog wat versterkingen nodig hebben. Ik neem aan dat die er ook zullen komen", verklaarde de Nederlander donderdag nog na de puntendeling tegen Union.

Met Andreas Skov Olsen lijkt alvast een extra flankspeler onderweg. Zijn komst zou dit weekend nog afgerond moeten worden. Verder is het geen geheim dat de Bruggelingen speuren naar een extra spits. Gabriel Charpentier werd alvast genoemd, maar volgens L'Inchiesta blijft de Fransman gewoon bij Frosinone. Vincent Mannaert en co zullen dus andere pistes moeten bewandelen als ze vlak voor het sluiten van de wintermercato nog een nieuwe concurrent voor Bas Dost willen halen.

BALANTA BLIJFT
Daarnaast kan ook de defensie nog wat mankracht gebruiken. Na het vertrek van Tibo Persyn (verhuurd aan Westerlo) en Ignace Van der Brempt (op weg naar RB Salzburg) is een doublure voor Clinton Mata geen overbodige luxe. Club lijkt dus nog een druk slot van de transferperiode tegemoet te gaan. Al hoeven de fans zich nog geen zorgen te maken, afgelopen zomer pakte de landskampioen tijdens Deadline Day ook al uit met een stevig offensief. Overigens zou al geen vervanger nodig zijn voor Eder Balanta. De Colombiaanse middenvelder werd even gelinkt aan AEK Athene, maar volgens Griekse bronnen zou die deal inmiddels van de baan zijn.

LEES OOK: Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

Waar heeft Club het meeste nood aan?

Meest recent

Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

3
3
Franky Van der Elst diep geraakt bij warm eerbetoon

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

17
17
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

33
33
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

40
40
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

58
58
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

34
34
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

33
33
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

81
81
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

59
59
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

293
293
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

263
263
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

234
234
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

21
21
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

90
90
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

205
205
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

92
92
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

65
65
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

229
229
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

356
356
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

84
84
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

280
280
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

284
284
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

326
326
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

289
289
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

55
55

Meer sportnieuws