'Club Brugge vol aan de bak in slot mercato'

door
'Club Brugge vol aan de bak in slot mercato'

Club Brugge is vrij wisselvallig begonnen aan het nieuwe kalenderjaar en bleef na zijn eerste drie duels van 2022 steken op een 5 op 9. Donderdag mocht de titelverdediger zelfs blij zijn met een puntje op eigen veld tegen leider Union. Coach Alfred Schreuder hoopt dan ook dat er alsnog versterking volgt.


Voorlopig heeft de trainerswissel dus nog niet het gewenste succes opgeleverd bij Blauw-Zwart. Schreuder maakte er dan ook geen geheim van dat hij mikt op extra aanwinsten om zijn visie verder te kunnen doordrukken. "We hebben gezien dat wij nog wat versterkingen nodig hebben. Ik neem aan dat die er ook zullen komen", verklaarde de Nederlander donderdag nog na de puntendeling tegen Union.

Met Andreas Skov Olsen lijkt alvast een extra flankspeler onderweg. Zijn komst zou dit weekend nog afgerond moeten worden. Verder is het geen geheim dat de Bruggelingen speuren naar een extra spits. Gabriel Charpentier werd alvast genoemd, maar volgens L'Inchiesta blijft de Fransman gewoon bij Frosinone. Vincent Mannaert en co zullen dus andere pistes moeten bewandelen als ze vlak voor het sluiten van de wintermercato nog een nieuwe concurrent voor Bas Dost willen halen.

BALANTA BLIJFT
Daarnaast kan ook de defensie nog wat mankracht gebruiken. Na het vertrek van Tibo Persyn (verhuurd aan Westerlo) en Ignace Van der Brempt (op weg naar RB Salzburg) is een doublure voor Clinton Mata geen overbodige luxe. Club lijkt dus nog een druk slot van de transferperiode tegemoet te gaan. Al hoeven de fans zich nog geen zorgen te maken, afgelopen zomer pakte de landskampioen tijdens Deadline Day ook al uit met een stevig offensief. Overigens zou al geen vervanger nodig zijn voor Eder Balanta. De Colombiaanse middenvelder werd even gelinkt aan AEK Athene, maar volgens Griekse bronnen zou die deal inmiddels van de baan zijn.

LEES OOK: Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Waar heeft Club het meeste nood aan?

Meest recent

Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

0
0
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

51
51
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

111
111
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

72
72
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

79
79
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

68
68
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

296
296
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

22
22
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

326
326
Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

Royal Antwerp FC komt weer volledig boven water onder Joseph Oosting. De Nederlander werd aangesteld ...

243
243
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

390
390
Binnenkort ‘nieuwe Vanhaezebrouck’ in de Jupiler Pro League?

De Challenger Pro League gaat de winterstop in, maar de kaarten lijken bovenin het klassement al ...

197
197
‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Het rommelt bij Real Madrid. Niet alleen zijn er de perikelen rond Vinicius Junior, maar ook coach ...

99
99
Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Stijn Stijnen is één van de meest besproken figuren in de Challenger Pro League. De ...

169
169
Bizarre twist in Brys-oorlog vs Eto'o: “Ongezien”

De situatie van Marc Brys in Kameroen wordt vreemder met de dag. De Belgische oefenmeester leeft al ...

236
236
“Molensteen om de nek” – Hayen meteen zwaar onder druk

KRC Genk heeft Nicky Hayen officieel aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. De Limburgers hebben zo ...

380
380
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

140
140
Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

De eerste helft van het seizoen zit er op in de Bundesliga en het is Bayern München dat met een ...

311
311
'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Liverpool FC boekte afgelopen weekend een belangrijke zege tegen Tottenham Hotspur, maar zag wel ...

89
89
Opvallende ommekeer: "Nieuwe kans bij Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato enkele gerichte aanwinsten op de kop tikken, maar mikt ...

383
383
Schoktransfer naar JPL? 'Drastische wending rond Origi'

Destijds werd hij bestempeld als dé toekomst van het Belgische voetbal, maar de ...

314
314
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

200
200
'Club speelt met vuur: nieuw transferfiasco dreigt'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de ...

479
479
STVV bibbert: smaakmaker in januari naar Belgische topclub?

STVV is voorlopig bezig aan een uitmuntend seizoen. De Limburgers staan momenteel op een straffe ...

456
456
Lukaku gaat viraal na bijzonder beeld met Noa Lang

SSC Napoli heeft een onvergetelijk 2025 nog wat meer glans kunnen geven. De Italiaanse landskampioen ...

105
105

Meer sportnieuws