'Club Brugge vol aan de bak in slot mercato'

1393 stemmen
'Club Brugge vol aan de bak in slot mercato'

Club Brugge is vrij wisselvallig begonnen aan het nieuwe kalenderjaar en bleef na zijn eerste drie duels van 2022 steken op een 5 op 9. Donderdag mocht de titelverdediger zelfs blij zijn met een puntje op eigen veld tegen leider Union. Coach Alfred Schreuder hoopt dan ook dat er alsnog versterking volgt.


Voorlopig heeft de trainerswissel dus nog niet het gewenste succes opgeleverd bij Blauw-Zwart. Schreuder maakte er dan ook geen geheim van dat hij mikt op extra aanwinsten om zijn visie verder te kunnen doordrukken. "We hebben gezien dat wij nog wat versterkingen nodig hebben. Ik neem aan dat die er ook zullen komen", verklaarde de Nederlander donderdag nog na de puntendeling tegen Union.

Met Andreas Skov Olsen lijkt alvast een extra flankspeler onderweg. Zijn komst zou dit weekend nog afgerond moeten worden. Verder is het geen geheim dat de Bruggelingen speuren naar een extra spits. Gabriel Charpentier werd alvast genoemd, maar volgens L'Inchiesta blijft de Fransman gewoon bij Frosinone. Vincent Mannaert en co zullen dus andere pistes moeten bewandelen als ze vlak voor het sluiten van de wintermercato nog een nieuwe concurrent voor Bas Dost willen halen.

BALANTA BLIJFT
Daarnaast kan ook de defensie nog wat mankracht gebruiken. Na het vertrek van Tibo Persyn (verhuurd aan Westerlo) en Ignace Van der Brempt (op weg naar RB Salzburg) is een doublure voor Clinton Mata geen overbodige luxe. Club lijkt dus nog een druk slot van de transferperiode tegemoet te gaan. Al hoeven de fans zich nog geen zorgen te maken, afgelopen zomer pakte de landskampioen tijdens Deadline Day ook al uit met een stevig offensief. Overigens zou al geen vervanger nodig zijn voor Eder Balanta. De Colombiaanse middenvelder werd even gelinkt aan AEK Athene, maar volgens Griekse bronnen zou die deal inmiddels van de baan zijn.

LEES OOK: Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Waar heeft Club het meeste nood aan?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

27
27
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

22
22
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

22
22
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

65
65
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

63
63
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

76
76
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

57
57
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

91
91
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

31
31
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

84
84
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

150
150
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

220
220
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

499
499
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

173
173
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

449
449
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

853
853
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

121
121
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

362
362
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

175
175
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

696
696
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

598
598
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

180
180
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

377
377

Meer sportnieuws