'Club Brugge vol aan de bak in slot mercato'

door
'Club Brugge vol aan de bak in slot mercato'

Club Brugge is vrij wisselvallig begonnen aan het nieuwe kalenderjaar en bleef na zijn eerste drie duels van 2022 steken op een 5 op 9. Donderdag mocht de titelverdediger zelfs blij zijn met een puntje op eigen veld tegen leider Union. Coach Alfred Schreuder hoopt dan ook dat er alsnog versterking volgt.


Voorlopig heeft de trainerswissel dus nog niet het gewenste succes opgeleverd bij Blauw-Zwart. Schreuder maakte er dan ook geen geheim van dat hij mikt op extra aanwinsten om zijn visie verder te kunnen doordrukken. "We hebben gezien dat wij nog wat versterkingen nodig hebben. Ik neem aan dat die er ook zullen komen", verklaarde de Nederlander donderdag nog na de puntendeling tegen Union.

Met Andreas Skov Olsen lijkt alvast een extra flankspeler onderweg. Zijn komst zou dit weekend nog afgerond moeten worden. Verder is het geen geheim dat de Bruggelingen speuren naar een extra spits. Gabriel Charpentier werd alvast genoemd, maar volgens L'Inchiesta blijft de Fransman gewoon bij Frosinone. Vincent Mannaert en co zullen dus andere pistes moeten bewandelen als ze vlak voor het sluiten van de wintermercato nog een nieuwe concurrent voor Bas Dost willen halen.

BALANTA BLIJFT
Daarnaast kan ook de defensie nog wat mankracht gebruiken. Na het vertrek van Tibo Persyn (verhuurd aan Westerlo) en Ignace Van der Brempt (op weg naar RB Salzburg) is een doublure voor Clinton Mata geen overbodige luxe. Club lijkt dus nog een druk slot van de transferperiode tegemoet te gaan. Al hoeven de fans zich nog geen zorgen te maken, afgelopen zomer pakte de landskampioen tijdens Deadline Day ook al uit met een stevig offensief. Overigens zou al geen vervanger nodig zijn voor Eder Balanta. De Colombiaanse middenvelder werd even gelinkt aan AEK Athene, maar volgens Griekse bronnen zou die deal inmiddels van de baan zijn.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

Waar heeft Club het meeste nood aan?

Meest recent

Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

7
7
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

25
25
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

38
38
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

34
34
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

218
218
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

279
279
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

48
48
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

158
158
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

200
200
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

208
208
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

57
57
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

144
144
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

51
51
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

26
26
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

359
359
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

461
461
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

390
390
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

52
52
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

40
40
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

323
323
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

346
346
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

325
325
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

323
323
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

270
270
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

108
108

Meer sportnieuws