'Club Brugge vol aan de bak in slot mercato'

door
'Club Brugge vol aan de bak in slot mercato'

Club Brugge is vrij wisselvallig begonnen aan het nieuwe kalenderjaar en bleef na zijn eerste drie duels van 2022 steken op een 5 op 9. Donderdag mocht de titelverdediger zelfs blij zijn met een puntje op eigen veld tegen leider Union. Coach Alfred Schreuder hoopt dan ook dat er alsnog versterking volgt.


Voorlopig heeft de trainerswissel dus nog niet het gewenste succes opgeleverd bij Blauw-Zwart. Schreuder maakte er dan ook geen geheim van dat hij mikt op extra aanwinsten om zijn visie verder te kunnen doordrukken. "We hebben gezien dat wij nog wat versterkingen nodig hebben. Ik neem aan dat die er ook zullen komen", verklaarde de Nederlander donderdag nog na de puntendeling tegen Union.

Met Andreas Skov Olsen lijkt alvast een extra flankspeler onderweg. Zijn komst zou dit weekend nog afgerond moeten worden. Verder is het geen geheim dat de Bruggelingen speuren naar een extra spits. Gabriel Charpentier werd alvast genoemd, maar volgens L'Inchiesta blijft de Fransman gewoon bij Frosinone. Vincent Mannaert en co zullen dus andere pistes moeten bewandelen als ze vlak voor het sluiten van de wintermercato nog een nieuwe concurrent voor Bas Dost willen halen.

BALANTA BLIJFT
Daarnaast kan ook de defensie nog wat mankracht gebruiken. Na het vertrek van Tibo Persyn (verhuurd aan Westerlo) en Ignace Van der Brempt (op weg naar RB Salzburg) is een doublure voor Clinton Mata geen overbodige luxe. Club lijkt dus nog een druk slot van de transferperiode tegemoet te gaan. Al hoeven de fans zich nog geen zorgen te maken, afgelopen zomer pakte de landskampioen tijdens Deadline Day ook al uit met een stevig offensief. Overigens zou al geen vervanger nodig zijn voor Eder Balanta. De Colombiaanse middenvelder werd even gelinkt aan AEK Athene, maar volgens Griekse bronnen zou die deal inmiddels van de baan zijn.

LEES OOK: Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Waar heeft Club het meeste nood aan?

Meest recent

Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

53
53
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

83
83
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

134
134
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

431
431
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

42
42
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

56
56
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

249
249
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

42
42
Rode Duivel zwaar onder vuur: "Zijn selectie is héél slecht signaal"

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

167
167
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

273
273
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

245
245
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

589
589
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

320
320
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

165
165
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

175
175
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

211
211
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

427
427
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

446
446
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

175
175
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

190
190
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

546
546
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

40
40
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

301
301
'Garcia hakt selectieknoop door na dubbele opdoffer'

De Rode Duivels willen in juni in optimale omstandigheden aan de start van het WK verschijnen. ...

281
281
Lecce haalt Belgisch jeugdinternational naar Serie A

Sinds de integratie van beloftenteams in het volwassenenvoetbal krijgen jonge Belgische talenten ...

33
33

Meer sportnieuws