'Anderlecht laat zich kaas van het brood eten door Ajax'

408 stemmen
'Anderlecht laat zich kaas van het brood eten door Ajax'

Anderlecht heeft zich deze maand tot dusver nog niet versterkt, maar het lijkt zeker niet uitgesloten dat er de komende dagen nog iets zal bewegen in het Lotto Park. Sowieso speurt CEO en sportieve baas Peter Verbeke altijd de markt nog af naar eventuele opportuniteiten, ook met het oog op volgend seizoen. In één dossier lijkt Paars-Wit wel te lang getalmd te hebben.


La Dernière Heure weet dat Anderlecht al sinds 2020 de ontwikkeling van Marko Milovanovic volgt. De 18-jarige Servische aanvaller geldt als een groot talent bij Partizan Belgrado en is daar nu ook bezig om helemaal door te breken. Hij kwam in totaal al veertien keer in actie voor het eerste elftal en scoorde daarin drie keer. De laatste weken heeft hij ook een basisplaats beet.

Dat heeft nu ook de aandacht getrokken van enkele andere clubs, want Milovanovic zou nu ook op de radar van Ajax en Internazionale staan. Op financieel en sportief vlak zal het zeer moeilijk worden om te wedijveren met die twee Europese grootmachten, al beschikt Anderlecht wel over twee troeven. Ten eerste zou het talent in het Lotto Park veel sneller op speelkansen kunnen rekenen.

OUDE BEKENDE
Anderzijds zijn ze bij Paars-Wit ook zeer bekend met de makelaar van Milovanovic, want die wordt vertegenwoordigd door niemand minder dan ex-spits Nenad Jestrovic. Door die goede banden zou Anderlecht dus een streepje voor kunnen hebben. Het is evenwel niet bekend hoe concreet de interesse van Anderlecht is, of die van de twee andere clubs.

LEES OOK: Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Moet Anderlecht hem proberen te halen?

Meest recent

Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

9
9
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

4
4
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

155
155
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

31
31
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

103
103
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

223
223
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

33
33
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

144
144
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

72
72
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

284
284
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

417
417
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

369
369
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

140
140
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

80
80
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

380
380
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

201
201
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

485
485
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

133
133
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

331
331
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

566
566
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

316
316
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

1002
1002
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

469
469
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

358
358

Meer sportnieuws