'Anderlecht laat zich kaas van het brood eten door Ajax'

door
'Anderlecht laat zich kaas van het brood eten door Ajax'

Anderlecht heeft zich deze maand tot dusver nog niet versterkt, maar het lijkt zeker niet uitgesloten dat er de komende dagen nog iets zal bewegen in het Lotto Park. Sowieso speurt CEO en sportieve baas Peter Verbeke altijd de markt nog af naar eventuele opportuniteiten, ook met het oog op volgend seizoen. In één dossier lijkt Paars-Wit wel te lang getalmd te hebben.


La Dernière Heure weet dat Anderlecht al sinds 2020 de ontwikkeling van Marko Milovanovic volgt. De 18-jarige Servische aanvaller geldt als een groot talent bij Partizan Belgrado en is daar nu ook bezig om helemaal door te breken. Hij kwam in totaal al veertien keer in actie voor het eerste elftal en scoorde daarin drie keer. De laatste weken heeft hij ook een basisplaats beet.

Dat heeft nu ook de aandacht getrokken van enkele andere clubs, want Milovanovic zou nu ook op de radar van Ajax en Internazionale staan. Op financieel en sportief vlak zal het zeer moeilijk worden om te wedijveren met die twee Europese grootmachten, al beschikt Anderlecht wel over twee troeven. Ten eerste zou het talent in het Lotto Park veel sneller op speelkansen kunnen rekenen.

OUDE BEKENDE
Anderzijds zijn ze bij Paars-Wit ook zeer bekend met de makelaar van Milovanovic, want die wordt vertegenwoordigd door niemand minder dan ex-spits Nenad Jestrovic. Door die goede banden zou Anderlecht dus een streepje voor kunnen hebben. Het is evenwel niet bekend hoe concreet de interesse van Anderlecht is, of die van de twee andere clubs.

LEES OOK: 'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Moet Anderlecht hem proberen te halen?

Meest recent

Toch opsteker voor Gent: "Daarover mogen we positief zijn"

Voor AA Gent is donderdagavond een einde gekomen aan het bekeravontuur. Het sneuvelde in de ...

4
4
Anderlecht davert: Coosemans-breuk lijkt onafwendbaar

Het rommelt bij Anderlecht, en dit keer gaat het recht naar de kern. Colin Coosemans voelt zich ...

44
44
'Union trekt transferles en start onderhandelingen op'

Union was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt. Het liet Sofiane Boufal vertrekken ...

3
3
'Anderlecht doet geschiedenis herleven met nieuwe deal'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de halve finale van de beker en hoopt dat het daarmee ...

92
92
‘Guardiola wil sleutelpion van Club Brugge wegplukken’

Het is nog wachten op de eerste aanwinst van de winter bij Club Brugge. Aan uitgaande zijde beweegt ...

131
131
Ontsnapt aan rood? Zo oordeelt Kana zelf over fase

Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de halve finale van de beker na een nipte zege ...

125
125
Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

242
242
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

142
142
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

46
46
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

450
450
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

456
456
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

159
159
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

325
325
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

100
100
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

649
649
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

130
130
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

138
138
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

402
402
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

131
131
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

515
515
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

165
165
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

598
598
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

658
658
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

231
231
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

541
541

Meer sportnieuws