'Anderlecht laat zich kaas van het brood eten door Ajax'

door
'Anderlecht laat zich kaas van het brood eten door Ajax'

Anderlecht heeft zich deze maand tot dusver nog niet versterkt, maar het lijkt zeker niet uitgesloten dat er de komende dagen nog iets zal bewegen in het Lotto Park. Sowieso speurt CEO en sportieve baas Peter Verbeke altijd de markt nog af naar eventuele opportuniteiten, ook met het oog op volgend seizoen. In één dossier lijkt Paars-Wit wel te lang getalmd te hebben.


La Dernière Heure weet dat Anderlecht al sinds 2020 de ontwikkeling van Marko Milovanovic volgt. De 18-jarige Servische aanvaller geldt als een groot talent bij Partizan Belgrado en is daar nu ook bezig om helemaal door te breken. Hij kwam in totaal al veertien keer in actie voor het eerste elftal en scoorde daarin drie keer. De laatste weken heeft hij ook een basisplaats beet.

Dat heeft nu ook de aandacht getrokken van enkele andere clubs, want Milovanovic zou nu ook op de radar van Ajax en Internazionale staan. Op financieel en sportief vlak zal het zeer moeilijk worden om te wedijveren met die twee Europese grootmachten, al beschikt Anderlecht wel over twee troeven. Ten eerste zou het talent in het Lotto Park veel sneller op speelkansen kunnen rekenen.

OUDE BEKENDE
Anderzijds zijn ze bij Paars-Wit ook zeer bekend met de makelaar van Milovanovic, want die wordt vertegenwoordigd door niemand minder dan ex-spits Nenad Jestrovic. Door die goede banden zou Anderlecht dus een streepje voor kunnen hebben. Het is evenwel niet bekend hoe concreet de interesse van Anderlecht is, of die van de twee andere clubs.

LEES OOK: 'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

Moet Anderlecht hem proberen te halen?

Meest recent

'Afscheid in schoonheid: jackpot wenkt voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

29
29
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

268
268
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

119
119
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

120
120
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

73
73
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

159
159
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

71
71
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

258
258
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

35
35
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

906
906
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

285
285
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

321
321
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

86
86
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

409
409
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

186
186
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

23
23
'Bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

334
334
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

124
124
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

134
134
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

275
275
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

151
151
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

209
209
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

462
462
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

402
402
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

438
438

Meer sportnieuws