Slotoffensief wenkt: Anderlecht in allerijl transfermarkt op?

907 stemmen
Slotoffensief wenkt: Anderlecht in allerijl transfermarkt op?

De wintermercato is intussen ruim drie weken geopend, maar bij RSC Anderlecht valt er nog steeds uiterst weinig activiteit op te merken. Terwijl de Brusselaars afscheid namen van jeugdproduct Nayel Mehssatou en huurling Taylor Harwood-Bellis, streek er in januari immers nog geen enkele nieuwkomer neer in het Lotto Park. Daar kan binnenkort echter wel eens verandering in komen.


Enkele dagen voor de deadline dringt er zich namelijk toch een soort 'slotoffensief' op bij Paars-Wit, dat woensdag onderuit ging tegen Cercle Brugge. Daarbij werd andermaal duidelijk dat de spoeling op het middenveld bijzonder dun is, zeker omdat Majeed Ashimeru niet in de bovenste schuif ligt bij Vincent Kompany. Zelfs bij afwezigheid van Kristoffer Olsson moest de Ghanees het stellen met een invalbeurt.

Na de rode kaart van Wesley Hoedt kwam bovendien zowaar Yari Verschaeren centraal naast Josh Cullen terecht. Ondanks het geloof van de recordkampioen in jonge talenten als Marco Kana en Kristian Arnstad in de as, die voorlopig weliswaar nog te licht wegen, lijkt extra versterking hier dus geen overbodige luxe. Een dynamische middenvelder zeg maar, die vooral op defensief vlak zijn mannetje weet te staan.

DILEMMA DELCROIX
Daarnaast diende er zich tegen Cercle nóg een prioriteit aan, met name een centrale verdediger. Na het vertrek van Harwood-Bellis klonk het nog dat de Engelsman overbodig was geworden door de terugkeer van Hannes Delcroix, maar hij hield het woensdag slechts een kwartiertje vol. Hoewel de schade naar verluidt meevalt, lijkt het dan ook riskant om echt op hem te rekenen. Tot slot viel Killian Sardella wederom door de mand als vervanger van Michael Murillo, en blijft ook een rechtsachter daarom meer dan welkom. Werk aan de winkel dus voor Peter Verbeke.

LEES OOK: 'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

De voornaamste prioriteit voor RSCA is volgens mij ...

Meest recent

Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

8
8
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

26
26
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

45
45
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

27
27
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

192
192
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

62
62
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

217
217
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

238
238
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

714
714
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

120
120
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

500
500
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

160
160
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

165
165
Vanhaezebrouck doet straffe voorspelling over Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

284
284
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

94
94
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

476
476
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

188
188
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

282
282
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

152
152
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

205
205
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

119
119
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

1041
1041
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1247
1247
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

690
690

Meer sportnieuws