Slotoffensief wenkt: Anderlecht in allerijl transfermarkt op?

door
Slotoffensief wenkt: Anderlecht in allerijl transfermarkt op?

De wintermercato is intussen ruim drie weken geopend, maar bij RSC Anderlecht valt er nog steeds uiterst weinig activiteit op te merken. Terwijl de Brusselaars afscheid namen van jeugdproduct Nayel Mehssatou en huurling Taylor Harwood-Bellis, streek er in januari immers nog geen enkele nieuwkomer neer in het Lotto Park. Daar kan binnenkort echter wel eens verandering in komen.


Enkele dagen voor de deadline dringt er zich namelijk toch een soort 'slotoffensief' op bij Paars-Wit, dat woensdag onderuit ging tegen Cercle Brugge. Daarbij werd andermaal duidelijk dat de spoeling op het middenveld bijzonder dun is, zeker omdat Majeed Ashimeru niet in de bovenste schuif ligt bij Vincent Kompany. Zelfs bij afwezigheid van Kristoffer Olsson moest de Ghanees het stellen met een invalbeurt.

Na de rode kaart van Wesley Hoedt kwam bovendien zowaar Yari Verschaeren centraal naast Josh Cullen terecht. Ondanks het geloof van de recordkampioen in jonge talenten als Marco Kana en Kristian Arnstad in de as, die voorlopig weliswaar nog te licht wegen, lijkt extra versterking hier dus geen overbodige luxe. Een dynamische middenvelder zeg maar, die vooral op defensief vlak zijn mannetje weet te staan.

DILEMMA DELCROIX
Daarnaast diende er zich tegen Cercle nóg een prioriteit aan, met name een centrale verdediger. Na het vertrek van Harwood-Bellis klonk het nog dat de Engelsman overbodig was geworden door de terugkeer van Hannes Delcroix, maar hij hield het woensdag slechts een kwartiertje vol. Hoewel de schade naar verluidt meevalt, lijkt het dan ook riskant om echt op hem te rekenen. Tot slot viel Killian Sardella wederom door de mand als vervanger van Michael Murillo, en blijft ook een rechtsachter daarom meer dan welkom. Werk aan de winkel dus voor Peter Verbeke.

LEES OOK: Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

De voornaamste prioriteit voor RSCA is volgens mij ...

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

211
211
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

78
78
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

11
11
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

65
65
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

50
50
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

70
70
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

264
264
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

37
37
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

408
408
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

265
265
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

356
356
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

28
28
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

35
35
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

69
69
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

92
92
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

119
119
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

72
72
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

446
446
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

168
168
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

340
340
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

131
131
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

482
482
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

297
297
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

244
244
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

184
184

Meer sportnieuws