Openda krijgt uitstekend nieuws over schorsing

82 stemmen
Openda krijgt uitstekend nieuws over schorsing

Loïs Openda laat zich dit seizoen zien bij Vitesse. De huurling van Club Brugge vindt er vlot de weg naar doel, maar zal nu enkele wedstrijden vanaf de zijlijn moeten toekijken. Hij kreeg namelijk een schorsing voor een rode kaart in de thuiswedstrijd tegen FC Groningen.


Openda deelde in dat duel een elleboog uit aan Mike te Wierik en werd daarvoor uitgesloten. De aanklager kwam daarop met een schorsingsvoorstel van maar liefst vier wedstrijden (één voorwaardelijk). De speler en zijn club gingen daar echter niet mee akkoord en gingen in beroep. Dat heeft nu geloond, zo blijkt.

De schorsing van Openda wordt door de tuchtcommissie namelijk teruggebracht naar drie wedstrijden. Daarvan is er één voorwaardelijk. Dat meldt Het Nieuwsblad. Onze jonge landgenoot zal daardoor de komende duels tegen Twente en Ajax (beker) moeten missen. Toch wel een domper op het tot nog toe erg mooie seizoen voor Openda.

TERUG NAAR CLUB BRUGGE?

Maar waar ligt de toekomst van Openda? De aanvaller keert na dit seizoen terug naar moederclub Club Brugge, maar zelf lijkt hij eerder te azen op een vertrek. Zijn contract bij Blauw-Zwart loopt nog tot midden 2024, waardoor geïnteresseerde clubs met geld over de brug zullen moeten komen. Volgens Transfermarkt is Openda op dit moment zo'n 4 miljoen euro waard, al lijkt het reëel dat hij in de huidige mercato meer opbrengt. Een jonge, vlot scorende spits staat bij heel wat clubs namelijk met stip genoteerd in het boekje. Komende zomer weten we meer over toekomst van Openda.        

   

LEES OOK: Standard pakt uit en plukt Club Brugge-pion officieel weg

Moet hij een kans krijgen bij Club?

Meest recent

Standard pakt uit en plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

4
4
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

46
46
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

10
10
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

40
40
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

480
480
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

374
374
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

153
153
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

47
47
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

240
240
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

83
83
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

86
86
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

103
103
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

164
164
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

41
41
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

155
155
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

40
40
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

218
218
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

67
67
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

333
333
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

237
237
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

783
783
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

231
231
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

89
89
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

86
86
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

373
373

Meer sportnieuws