Openda krijgt uitstekend nieuws over schorsing

door
Openda krijgt uitstekend nieuws over schorsing

Loïs Openda laat zich dit seizoen zien bij Vitesse. De huurling van Club Brugge vindt er vlot de weg naar doel, maar zal nu enkele wedstrijden vanaf de zijlijn moeten toekijken. Hij kreeg namelijk een schorsing voor een rode kaart in de thuiswedstrijd tegen FC Groningen.


Openda deelde in dat duel een elleboog uit aan Mike te Wierik en werd daarvoor uitgesloten. De aanklager kwam daarop met een schorsingsvoorstel van maar liefst vier wedstrijden (één voorwaardelijk). De speler en zijn club gingen daar echter niet mee akkoord en gingen in beroep. Dat heeft nu geloond, zo blijkt.

De schorsing van Openda wordt door de tuchtcommissie namelijk teruggebracht naar drie wedstrijden. Daarvan is er één voorwaardelijk. Dat meldt Het Nieuwsblad. Onze jonge landgenoot zal daardoor de komende duels tegen Twente en Ajax (beker) moeten missen. Toch wel een domper op het tot nog toe erg mooie seizoen voor Openda.

TERUG NAAR CLUB BRUGGE?

Maar waar ligt de toekomst van Openda? De aanvaller keert na dit seizoen terug naar moederclub Club Brugge, maar zelf lijkt hij eerder te azen op een vertrek. Zijn contract bij Blauw-Zwart loopt nog tot midden 2024, waardoor geïnteresseerde clubs met geld over de brug zullen moeten komen. Volgens Transfermarkt is Openda op dit moment zo'n 4 miljoen euro waard, al lijkt het reëel dat hij in de huidige mercato meer opbrengt. Een jonge, vlot scorende spits staat bij heel wat clubs namelijk met stip genoteerd in het boekje. Komende zomer weten we meer over toekomst van Openda.        

   

LEES OOK: Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Moet hij een kans krijgen bij Club?

Meest recent

Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

7
7
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

117
117
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

34
34
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

71
71
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

308
308
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

249
249
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

73
73
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

192
192
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

136
136
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

211
211
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

279
279
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

265
265
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

292
292
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

177
177
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

124
124
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

199
199
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

635
635
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

298
298
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

119
119
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

105
105
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

294
294
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

276
276
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

458
458
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

336
336
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

257
257

Meer sportnieuws