Openda krijgt uitstekend nieuws over schorsing

door
Openda krijgt uitstekend nieuws over schorsing

Loïs Openda laat zich dit seizoen zien bij Vitesse. De huurling van Club Brugge vindt er vlot de weg naar doel, maar zal nu enkele wedstrijden vanaf de zijlijn moeten toekijken. Hij kreeg namelijk een schorsing voor een rode kaart in de thuiswedstrijd tegen FC Groningen.


Openda deelde in dat duel een elleboog uit aan Mike te Wierik en werd daarvoor uitgesloten. De aanklager kwam daarop met een schorsingsvoorstel van maar liefst vier wedstrijden (één voorwaardelijk). De speler en zijn club gingen daar echter niet mee akkoord en gingen in beroep. Dat heeft nu geloond, zo blijkt.

De schorsing van Openda wordt door de tuchtcommissie namelijk teruggebracht naar drie wedstrijden. Daarvan is er één voorwaardelijk. Dat meldt Het Nieuwsblad. Onze jonge landgenoot zal daardoor de komende duels tegen Twente en Ajax (beker) moeten missen. Toch wel een domper op het tot nog toe erg mooie seizoen voor Openda.

TERUG NAAR CLUB BRUGGE?

Maar waar ligt de toekomst van Openda? De aanvaller keert na dit seizoen terug naar moederclub Club Brugge, maar zelf lijkt hij eerder te azen op een vertrek. Zijn contract bij Blauw-Zwart loopt nog tot midden 2024, waardoor geïnteresseerde clubs met geld over de brug zullen moeten komen. Volgens Transfermarkt is Openda op dit moment zo'n 4 miljoen euro waard, al lijkt het reëel dat hij in de huidige mercato meer opbrengt. Een jonge, vlot scorende spits staat bij heel wat clubs namelijk met stip genoteerd in het boekje. Komende zomer weten we meer over toekomst van Openda.        

   

LEES OOK: Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Moet hij een kans krijgen bij Club?

Meest recent

Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

15
15
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

55
55
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

55
55
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

97
97
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

188
188
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

191
191
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

516
516
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

211
211
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

94
94
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

88
88
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

81
81
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

233
233
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

117
117
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

169
169
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

86
86
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

278
278
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

245
245
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

297
297
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

404
404
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

335
335
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

151
151
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

197
197
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

212
212
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

456
456

Meer sportnieuws