Openda krijgt uitstekend nieuws over schorsing

door
Openda krijgt uitstekend nieuws over schorsing

Loïs Openda laat zich dit seizoen zien bij Vitesse. De huurling van Club Brugge vindt er vlot de weg naar doel, maar zal nu enkele wedstrijden vanaf de zijlijn moeten toekijken. Hij kreeg namelijk een schorsing voor een rode kaart in de thuiswedstrijd tegen FC Groningen.


Openda deelde in dat duel een elleboog uit aan Mike te Wierik en werd daarvoor uitgesloten. De aanklager kwam daarop met een schorsingsvoorstel van maar liefst vier wedstrijden (één voorwaardelijk). De speler en zijn club gingen daar echter niet mee akkoord en gingen in beroep. Dat heeft nu geloond, zo blijkt.

De schorsing van Openda wordt door de tuchtcommissie namelijk teruggebracht naar drie wedstrijden. Daarvan is er één voorwaardelijk. Dat meldt Het Nieuwsblad. Onze jonge landgenoot zal daardoor de komende duels tegen Twente en Ajax (beker) moeten missen. Toch wel een domper op het tot nog toe erg mooie seizoen voor Openda.

TERUG NAAR CLUB BRUGGE?

Maar waar ligt de toekomst van Openda? De aanvaller keert na dit seizoen terug naar moederclub Club Brugge, maar zelf lijkt hij eerder te azen op een vertrek. Zijn contract bij Blauw-Zwart loopt nog tot midden 2024, waardoor geïnteresseerde clubs met geld over de brug zullen moeten komen. Volgens Transfermarkt is Openda op dit moment zo'n 4 miljoen euro waard, al lijkt het reëel dat hij in de huidige mercato meer opbrengt. Een jonge, vlot scorende spits staat bij heel wat clubs namelijk met stip genoteerd in het boekje. Komende zomer weten we meer over toekomst van Openda.        

   

LEES OOK: 'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Moet hij een kans krijgen bij Club?

Meest recent

STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

23
23
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

51
51
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

52
52
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

61
61
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

55
55
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

265
265
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

63
63
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

250
250
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

98
98
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

606
606
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

390
390
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

103
103
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

494
494
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

568
568
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

890
890
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

157
157
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

112
112
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

136
136
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

172
172
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

201
201
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

74
74
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

255
255
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

92
92
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

102
102
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

566
566

Meer sportnieuws