Openda krijgt uitstekend nieuws over schorsing

82 stemmen
Openda krijgt uitstekend nieuws over schorsing

Loïs Openda laat zich dit seizoen zien bij Vitesse. De huurling van Club Brugge vindt er vlot de weg naar doel, maar zal nu enkele wedstrijden vanaf de zijlijn moeten toekijken. Hij kreeg namelijk een schorsing voor een rode kaart in de thuiswedstrijd tegen FC Groningen.


Openda deelde in dat duel een elleboog uit aan Mike te Wierik en werd daarvoor uitgesloten. De aanklager kwam daarop met een schorsingsvoorstel van maar liefst vier wedstrijden (één voorwaardelijk). De speler en zijn club gingen daar echter niet mee akkoord en gingen in beroep. Dat heeft nu geloond, zo blijkt.

De schorsing van Openda wordt door de tuchtcommissie namelijk teruggebracht naar drie wedstrijden. Daarvan is er één voorwaardelijk. Dat meldt Het Nieuwsblad. Onze jonge landgenoot zal daardoor de komende duels tegen Twente en Ajax (beker) moeten missen. Toch wel een domper op het tot nog toe erg mooie seizoen voor Openda.

TERUG NAAR CLUB BRUGGE?

Maar waar ligt de toekomst van Openda? De aanvaller keert na dit seizoen terug naar moederclub Club Brugge, maar zelf lijkt hij eerder te azen op een vertrek. Zijn contract bij Blauw-Zwart loopt nog tot midden 2024, waardoor geïnteresseerde clubs met geld over de brug zullen moeten komen. Volgens Transfermarkt is Openda op dit moment zo'n 4 miljoen euro waard, al lijkt het reëel dat hij in de huidige mercato meer opbrengt. Een jonge, vlot scorende spits staat bij heel wat clubs namelijk met stip genoteerd in het boekje. Komende zomer weten we meer over toekomst van Openda.        

   

LEES OOK: 'Club maakt zich sterk: gepeperd prijskaartje Tresoldi'

Moet hij een kans krijgen bij Club?

Meest recent

Duivels likken wonde: Nederlanders zien énorme gemiste kans

De Rode Duivels hebben het wereldkampioenschap 2026 met een opgeven hoofd kunnen verlaten. In de ...

26
26
Tweede zondebok naast Lammens: "Ondermaats en niet wakker"

De Rode Duivels mogen tevreden terugblikken op hun WK, maar toch heerst het gevoel dat er tijdens de ...

115
115
Werk voor Anderlecht: aanwinst levert Bruno kopzorgen op

Bij RSC Anderlecht begint de voorbereiding te korten, binnen anderhalve week gaat het nieuwe seizoen ...

198
198
'Club maakt zich sterk: gepeperd prijskaartje Tresoldi'

Vertrekt Nicolo Tresoldi deze zomer dan toch bij Club Brugge? Een aantal buitenlandse ploegen, ...

258
258
'Recordtransfer KRC Genk: Barça steekt handje toe'

KRC Genk wil deze zomer zijn transferrecord verbreken voor Kos Karetsas. De voorbije weken was het ...

245
245
Argentinië zwaar bevoordeeld? FIFA-regels klaar en duidelijk

Argentinië blijft voorlopig op koers om zichzelf op te volgen als wereldkampioen. Lionel Messi ...

215
215
Garcia krijgt flinke draai om de oren: "Onwaarschijnlijk"

Voor de Rode Duivels zit het wereldkampioenschap erop. En dus moet weldra een evaluatie gemaakt ...

829
829
TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal Karetsas, topdoelman voor Club'

Terwijl het WK in Amerika zijn ontknoping nadert, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

349
349
Bondscoachdebat ontploft: “Hij is zéker een optie”

Na de uitschakeling van de Rode Duivels in de kwartfinales van het WK gaat het maar over ...

237
237
‘Einde Courtois bij België in zicht: verrassing op komst'

Thibaut Courtois zat in zak en as na de nederlaag tegen Spanje. De doelman van Real Madrid moest ...

407
407
Noorwegen in zak en as: dubbel bestolen tegen Engeland?

De kwartfinales van het WK blijven nog nazinderen. Ook tijdens Noorwegen – Engeland was er ...

141
141
Rudi Garcia krijgt evaluatie: grote naam als opvolger?

De Rode Duivels verloren in de kwartfinale van het WK van Spanje. Het was een bewogen tornooi met ...

262
262
Ongezien: Bellingham maakt bondscoach Tuchel af na zege

Engeland zit in de halve finale na de zege in de kwartfinale tegen Noorwegen. Het was niet ...

293
293
‘Opvallende opties na Garcia? Twee ex-Rode Duivels genoemd’

Het WK zit erop voor de Rode Duivels. België strandde in de kwartfinale tegen een sterk Spanje. ...

512
512
Onana komt met héél emotionele boodschap na WK én blessure

Amadou Onana heeft via Instagram gereageerd op de uitschakeling van de Rode Duivels en zijn zware ...

86
86
Tuchel is na kwalificatie snoeihard voor spelers van Engeland

Engeland hoopt nog steeds om na 60 jaar nog eens wereldkampioen te worden. Ze wisten Noorwegen met ...

110
110
Wéér opschudding: "Argentinië kreeg alles in hun voordeel"

Zwitserland ligt uit het WK nadat ze met 3-1 verloren van Argentinië. Na afloop van de partij ...

321
321
Zeven Duivels na WK-verhaal: wat is hun toekomst bij België?

Het WK ligt achter de rug en het was de laatste wereldbeker waar de Gouden Generatie nog aardig was ...

264
264
'KRC Genk ruikt jackpot: Karetsas zorgt voor clubrecord'

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk deze zomer verlaten, dat staat vast. De Limburgers weten dat ...

183
183
Pijnlijke waarheid over Hayen komt boven bij Genk

Bij Genk blijft na het vertrek van Nicky Hayen vooral een wrang gevoel achter. De club gaf hem na ...

1087
1087
Engeland en Argentinië slepen zich naar halve finales

De tweede halve finale is bekend. Engeland en Argentinië nemen het daar tegen elkaar op. Beiden ...

70
70
Waarom Anderlecht zijn fenomenen niet lang(er) kan houden

Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht na amper één seizoen in het eerste elftal verlaten. ...

379
379
Club Brugge droomt van scenario à la Jashari en Stankovic

Club Brugge heeft stevig geïnvesteerd in zijn eerste zomertransfer. De Bruggelingen betaalden ...

309
309
'Terugkeer Klopp als trainer in kannen en kruiken'

Twee jaar nadat hij afzwaaide bij Liverpool lijkt Jürgen Klopp klaar voor zijn grote terugkeer ...

165
165
'Ajax zet zinnen op volgende transferbom'

Ajax gooit het na een tegenvallend seizoen deze zomer alweer over een andere boeg. Sportief ...

81
81

Meer sportnieuws