'Verjongingskuur Real: 6 toptalenten op verlanglijst'

door
'Verjongingskuur Real: 6 toptalenten op verlanglijst'

Real Madrid lijkt na een sterke eindejaar periode en dito begin van 2022 op weg naar een nieuwe Spaanse landstitel. Met vier punten voorsprong op nummer twee Sevilla staan ze er alleszins goed voor. Echter begint de kern van Real wel wat ouder te worden, en moet er dan ook voor opvolging worden gezorgd.


Marcelo, Benzema, Modric, Kroos,… allemaal worden ze wel een dagje ouder. Uiteraard lopen er met Rodrygo, Vinicius en andere Camavinga’s wel al wat jonge goudhaantjes rond, maar Real kijkt toch reikhalzend uit naar andere talenten. Zo zouden ze er volgens MARCA alvast zes op hun verlanglijstje hebben prijken.

Te beginnen met Ryan Gravenberch, die de toekomstige centrale middenvelder van Real moet worden. "De negentienjarige Ajacied wordt als ideale kandidaat gezien", weet ESPN immers. "Het contract van Gravenberch bij Ajax loopt in 2023 af en hij heeft nog altijd geen overeenstemming weten te bereiken over een verlenging. Naar verluidt hebben de Madrilenen zelfs al contact gezocht met zaakwaarnemer Mino Raiola over een mogelijke transfer."

Stevige verlanglijst
Mochten de Madrilenen er niet in slagen om het Ajax-talent te verleiden, geldt Aurélien Tchouaméni van AS Monaco als de eerste vervanger. Maar daar houdt het niet bij op. Zo prijken op de cover van MARCA immers ook de namen van Jude Bellingham (Dortmund), Florian Wirtz (Leverkusen), Wesley Fofana (Leicester) en de jonge Braziliaan Endrick (Palmeiras). Allemaal mannen die een grootse toekomst worden voorspeld, en net als Haaland en Mbappé dus op de verlanglijst van de Spaanse hoofdstedelingen zouden prijken.

LEES OOK: 'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Wie zou jij verkiezen?

Meest recent

"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

36
36
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

7
7
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

18
18
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

162
162
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

29
29
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

179
179
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

189
189
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

79
79
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

418
418
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

251
251
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

341
341
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

262
262
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

144
144
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

285
285
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

229
229
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1114
1114
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

257
257
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

187
187
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1173
1173
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

468
468
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

189
189
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

288
288
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

1122
1122
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

431
431

Meer sportnieuws