'Verjongingskuur Real: 6 toptalenten op verlanglijst'

270
'Verjongingskuur Real: 6 toptalenten op verlanglijst'

Real Madrid lijkt na een sterke eindejaar periode en dito begin van 2022 op weg naar een nieuwe Spaanse landstitel. Met vier punten voorsprong op nummer twee Sevilla staan ze er alleszins goed voor. Echter begint de kern van Real wel wat ouder te worden, en moet er dan ook voor opvolging worden gezorgd.


Marcelo, Benzema, Modric, Kroos,… allemaal worden ze wel een dagje ouder. Uiteraard lopen er met Rodrygo, Vinicius en andere Camavinga’s wel al wat jonge goudhaantjes rond, maar Real kijkt toch reikhalzend uit naar andere talenten. Zo zouden ze er volgens MARCA alvast zes op hun verlanglijstje hebben prijken.

Te beginnen met Ryan Gravenberch, die de toekomstige centrale middenvelder van Real moet worden. "De negentienjarige Ajacied wordt als ideale kandidaat gezien", weet ESPN immers. "Het contract van Gravenberch bij Ajax loopt in 2023 af en hij heeft nog altijd geen overeenstemming weten te bereiken over een verlenging. Naar verluidt hebben de Madrilenen zelfs al contact gezocht met zaakwaarnemer Mino Raiola over een mogelijke transfer."

Stevige verlanglijst
Mochten de Madrilenen er niet in slagen om het Ajax-talent te verleiden, geldt Aurélien Tchouaméni van AS Monaco als de eerste vervanger. Maar daar houdt het niet bij op. Zo prijken op de cover van MARCA immers ook de namen van Jude Bellingham (Dortmund), Florian Wirtz (Leverkusen), Wesley Fofana (Leicester) en de jonge Braziliaan Endrick (Palmeiras). Allemaal mannen die een grootse toekomst worden voorspeld, en net als Haaland en Mbappé dus op de verlanglijst van de Spaanse hoofdstedelingen zouden prijken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

Wie zou jij verkiezen?

Meest recent

Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

2
2
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

41
41
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

101
101
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

82
82
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

31
31
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

104
104
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

234
234
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

75
75
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

39
39
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

262
262
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

371
371
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

103
103
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

107
107
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

182
182
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

80
80
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

274
274
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

359
359
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

53
53
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

506
506
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

391
391
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

120
120
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

204
204
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

33
33
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

77
77
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

53
53

Meer sportnieuws