Verklaring voor vroege wissel Noa Lang

door
Verklaring voor vroege wissel Noa Lang

Club Brugge moest vanavond in principe winnen van leider Union, die voorafgaand aan de wedstrijd al negen punten voorsprong telden. Na afloop van de wedstrijd mag Blauw-Zwart zich echter gelukkig prijzen met een puntje, dat werd behaald na een 0-0 gelijkspel.


Voornamelijk in de eerste helft kwam Club schabouwelijk voor de dag, wat coach Alfred Schreuder al deed ingrijpen tijdens de rust. Tot ieders verbazing was het echter Noa Lang die in de kleedkamer mocht blijven, terwijl de Bruggelingen aanvallend sowieso al vrij onmondig waren. Eder Balanta kwam in de ploeg, en daar had de Nederlander een duidelijke reden voor.

Die deed assistent-coach Carl Hoefkens al tijdens de rust uit de doeken tegenover Eleven. “We moeten meer diepgang creëren. Anders kun je die ploeg niet uit elkaar trekken. Balanta komt erin, in de plaats van Noa lang. We willen Nielsen vastzetten, die is te vrij in de opbouw”, klonk het daar immers.

Goede ingreep volgens Schreuder
Dat bevestigde ook coach Alfred Schreuder na de wedstrijd, dat deze vervanging er kwam om meer controle te krijgen op het middenveld. De Nederlander vond ook dat deze beslissing goed uitdraaide. Bovendien acht hij Lang nog niet helemaal topfit. "Ik moest een tactische ingreep doen. Dat heeft dan even niks met Noa Lang te maken. Het gaat om het team. Dat is belangrijker dan een speler. Ik vond dat ik dit moest doen en ik weet uit de afgelopen weken dat Noa nog niet topfit is. Andere jongens hebben alles getraind en gespeeld.”

LEES OOK: Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Was het een goede ingreep van Schreuder?

Meest recent

Hoe KRC Genk dankzij Union SG zijn lesje heeft geleerd

KRC Genk staat voor een zeer moeilijke verplaatsing naar Union SG. De Limburgers lopen daar een oude ...

0
0
'Jackpot KRC Genk in zicht: extra WK-ganger in de maak'

KRC Genk lijkt komende zomer opnieuw te gaan cashen op verschillende spelers. Eén van de ...

0
0
Gentse natrap op Leko: "Dan hoor je hier misschien niet thuis"

Mathematisch is nog steeds heel wat mogelijk, maar AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' ...

19
19
Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Een kleine maand geleden lag RSC Anderlecht nog tegen de touwen en was de crisis bij de ...

75
75
Kompany in bres voor Bayern-schietschijf: "Sinds ik hier ben ..."

Bayern München lijkt helemaal klaar voor de hervatting van de Champions League. Het won vrijdag ...

14
14
"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

142
142
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

170
170
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

29
29
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

32
32
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

201
201
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

126
126
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

128
128
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

99
99
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

226
226
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

166
166
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

194
194
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

541
541
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

163
163
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de ...

102
102
‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

322
322
Ommekeer in de maak: opnieuw Rode Duivel voor Genk?

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

403
403
'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

293
293
KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

285
285
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

59
59

Meer sportnieuws