Verklaring voor vroege wissel Noa Lang

943 stemmen
Verklaring voor vroege wissel Noa Lang

Club Brugge moest vanavond in principe winnen van leider Union, die voorafgaand aan de wedstrijd al negen punten voorsprong telden. Na afloop van de wedstrijd mag Blauw-Zwart zich echter gelukkig prijzen met een puntje, dat werd behaald na een 0-0 gelijkspel.


Voornamelijk in de eerste helft kwam Club schabouwelijk voor de dag, wat coach Alfred Schreuder al deed ingrijpen tijdens de rust. Tot ieders verbazing was het echter Noa Lang die in de kleedkamer mocht blijven, terwijl de Bruggelingen aanvallend sowieso al vrij onmondig waren. Eder Balanta kwam in de ploeg, en daar had de Nederlander een duidelijke reden voor.

Die deed assistent-coach Carl Hoefkens al tijdens de rust uit de doeken tegenover Eleven. “We moeten meer diepgang creëren. Anders kun je die ploeg niet uit elkaar trekken. Balanta komt erin, in de plaats van Noa lang. We willen Nielsen vastzetten, die is te vrij in de opbouw”, klonk het daar immers.

Goede ingreep volgens Schreuder
Dat bevestigde ook coach Alfred Schreuder na de wedstrijd, dat deze vervanging er kwam om meer controle te krijgen op het middenveld. De Nederlander vond ook dat deze beslissing goed uitdraaide. Bovendien acht hij Lang nog niet helemaal topfit. "Ik moest een tactische ingreep doen. Dat heeft dan even niks met Noa Lang te maken. Het gaat om het team. Dat is belangrijker dan een speler. Ik vond dat ik dit moest doen en ik weet uit de afgelopen weken dat Noa nog niet topfit is. Andere jongens hebben alles getraind en gespeeld.”

LEES OOK: Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Was het een goede ingreep van Schreuder?

Meest recent

Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

17
17
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

32
32
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

71
71
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

19
19
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

249
249
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

35
35
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

174
174
‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Het Inter Miami van Lionel Messi won vorig seizoen de MLS. De Argentijnse superster lokte al ...

21
21
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

126
126
Duivels trio al zeker van verrassende basisplaats op WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Op clubniveau worden de prijzen ...

160
160
'Union wil verbazen met transfer van 25 miljoen'

Voor Union eindigt het seizoen een beetje met een valse noot nadat het de titel verloor met een ...

120
120
OHL neemt afscheid van icoon en nog 2 spelers

Komend weekend wordt er een punt gezet achter het Belgische voetbalseizoen en dat betekent dat de ...

71
71
'Brazilië houdt de adem in: Neymar valt uit'

Maandenlang was het in Brazilië een thema of Neymar al dan niet mee zou mogen naar het WK. ...

57
57
'Club Brugge komt te laat: transfertarget gekaapt'

Club Brugge hoopt straks in Mechelen de landstitel helemaal over de streep te trekken. Daarna kan ...

292
292
Tielemans in de zevende hemel na eerste Europese trofee

De Europa League was donderdagavond een prooi voor Aston Villa. De Engelsen klopten in de finale ...

29
29
'Eerste knaltransfer STVV: 8 miljoen euro'

STVV is op twee speeldagen van het einde als enige in de Champions' Play-Off al zeker van zijn lot. ...

115
115
Slaat STVV alsnog grote transferslag?

STVV speelt nog twee galamatchen tegen RSC Anderlecht en KV Mechelen. Nadien zal blijken wie STVV ...

211
211
Anderlecht krijgt énorme buitenkans op ex-kampioenenmaker

RSC Anderlecht gaat komende zomer wellicht een nieuwe trainer aanstellen. De Brusselaars zullen de ...

664
664
Overmars geeft transferplannen van Antwerp prijs

Marc Overmars moet aan de bak. Hij zal zich nog eens moeten bewijzen als sportief directeur, want de ...

538
538
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

67
67
Jashari komt met straffe Club Brugge-onthulling

Ardon Jashari vertrok afgelopen zomer met slaande deuren bij Club Brugge. Hij trok naar AC Milan, ...

596
596
Grootste nachtmerrie Verhaeghe wordt plots werkelijkheid

Club Brugge viert sportief hoogdagen, maar achter de schermen hangt een groot probleem boven Jan ...

655
655
Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

Beerschot verloor in de Promotion Finale in de Challenger Pro League. Lommel SK was daarin een ...

335
335
'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

288
288
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

53
53

Meer sportnieuws