Verklaring voor vroege wissel Noa Lang

943 stemmen
Verklaring voor vroege wissel Noa Lang

Club Brugge moest vanavond in principe winnen van leider Union, die voorafgaand aan de wedstrijd al negen punten voorsprong telden. Na afloop van de wedstrijd mag Blauw-Zwart zich echter gelukkig prijzen met een puntje, dat werd behaald na een 0-0 gelijkspel.


Voornamelijk in de eerste helft kwam Club schabouwelijk voor de dag, wat coach Alfred Schreuder al deed ingrijpen tijdens de rust. Tot ieders verbazing was het echter Noa Lang die in de kleedkamer mocht blijven, terwijl de Bruggelingen aanvallend sowieso al vrij onmondig waren. Eder Balanta kwam in de ploeg, en daar had de Nederlander een duidelijke reden voor.

Die deed assistent-coach Carl Hoefkens al tijdens de rust uit de doeken tegenover Eleven. “We moeten meer diepgang creëren. Anders kun je die ploeg niet uit elkaar trekken. Balanta komt erin, in de plaats van Noa lang. We willen Nielsen vastzetten, die is te vrij in de opbouw”, klonk het daar immers.

Goede ingreep volgens Schreuder
Dat bevestigde ook coach Alfred Schreuder na de wedstrijd, dat deze vervanging er kwam om meer controle te krijgen op het middenveld. De Nederlander vond ook dat deze beslissing goed uitdraaide. Bovendien acht hij Lang nog niet helemaal topfit. "Ik moest een tactische ingreep doen. Dat heeft dan even niks met Noa Lang te maken. Het gaat om het team. Dat is belangrijker dan een speler. Ik vond dat ik dit moest doen en ik weet uit de afgelopen weken dat Noa nog niet topfit is. Andere jongens hebben alles getraind en gespeeld.”

LEES OOK: 'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Was het een goede ingreep van Schreuder?

Meest recent

'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

30
30
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

51
51
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

47
47
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

45
45
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

218
218
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

166
166
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

107
107
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

84
84
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

64
64
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

25
25
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

126
126
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

165
165
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

32
32
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

109
109
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

326
326
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

338
338
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

223
223
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

67
67
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

71
71
The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

150
150
Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

279
279
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

205
205
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

97
97
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

70
70
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

78
78

Meer sportnieuws