'Kompany onder indruk: middenvelder tekent bij RSCA'

door
'Kompany onder indruk: middenvelder tekent bij RSCA'

Door het recente aandeelhoudersakkoord heeft RSC Anderlecht opnieuw de nodige ademruimte op financieel vlak, maar de schuldenberg is allesbehalve volledig weggewerkt. Ook in de komende periode zal er dus nog bespaard moeten worden. Daarnaast blijft de eigen jeugdopleiding een belangrijke inkomstenbron.


Paars-Wit wist in de voorbije seizoenen heel wat jongeren te vormen tot volwaardige profs en ze vervolgens met een flinke meerwaarde door te verkopen. Die strategie willen de Brusselaars blijven hanteren. Maar dan moeten ze er wel in slagen om hun grootste talenten aan boord te houden. Eén daarvan zou zich alvast voor langere termijn aan de club hebben verbonden.

Zo meldt La Dernière Heure dat Noah Sadiki zijn eerste profovereenkomst heeft getekend bij de recordkampioen. De 17-jarige middenvelder mocht al regelmatig met de A-kern meetrainen en zou tijdens die sessies indruk hebben gemaakt op coach Vincent Kompany. De onderhandelingen over zijn profcontract liepen naar verluidt al een tijdje, ook omdat verschillende andere clubs aan zijn mouw trokken. Maar Anderlecht kon hem dus toch overtuigen.

GESPREKKEN MET STROEYKENS
Verder schrijft LDH dat de sportieve leiding ook onderhandelt met Mario Stroeykens en zijn entourage. De 17-jarige aanvaller geldt als één van de grotere talenten die momenteel op Neerpede rondlopen. Hij mocht ook al regelmatig minuten maken bij de eerste ploeg. Woensdag liet hij nog een goede indruk achter tegen Cercle Brugge. Anderlecht wil hem dan ook een langdurige overeenkomst voorschotelen. Dat kan wel pas vanaf 29 september als Stroeykens 18 wordt. Paars-Wit heeft dus nog voldoende tijd, toch zouden de eerste gesprekken al opgestart zijn.

LEES OOK: 'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

Kompany moet weer meer kansen geven aan de eigen jeugd ...

Meest recent

Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

28
28
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

116
116
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

86
86
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

278
278
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

87
87
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

78
78
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

98
98
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

233
233
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

382
382
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

449
449
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

45
45
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

246
246
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

243
243
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

65
65
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

168
168
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

511
511
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

206
206
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

137
137
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

206
206
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

120
120
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

241
241
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

157
157
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

61
61
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

117
117
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

410
410

Meer sportnieuws