AA Gent laat Chakvetadze plots vertrekken

door
AA Gent laat Chakvetadze plots vertrekken

AA Gent hield het tot dusver opvallend rustig op de winterse transfermarkt. Versterking is nochtans welgekomen, zeker in het defensieve compartiment, maar de club wil geen financiële risico's nemen en kijkt de kat voorlopig uit de boom. Ondertussen werd wel tijdelijk afscheid genomen van Giorgi Chakvetadze.


Het is geen geheim dat Hein Vanhaezebrouck er graag nog versterking bij wil voor het sluiten van de mercato. "We zijn er nog steeds mee bezig hoor. Maar je moet de juiste pionnen vinden. Het moeten jongens zijn die zeker een versterking betekenen voor ons. Ze moeten willen komen én ze moeten vooral financieel haalbaar zijn", vertelde de coach maandag nog op zijn persbabbel.

Het wordt dus afwachten of manager Michel Louwagie in extremis nog een aanwinst uit zijn hoed tovert. In ieder geval werd donderdag wat extra ruimte vrijgemaakt binnen het salarisbudget. Zo nemen de Buffalo's tijdelijk afscheid van Chakvetadze. De Georgische spelmaker gaat zijn kans wagen in de Duitse tweede divisie en tekende een huurovereenkomst bij de gevallen traditieclub Hamburger SV.

AANHOUDEND BLESSURELEED
De 22-jarige Chakvetadze kwam al op jonge leeftijd bovendrijven bij de Buffalo's en er werd hem een grote toekomst voorspeld. Maar aanhoudend blessureleed zette een forse rem op zijn ontwikkeling. Ook dit seizoen kon hij niet aanknopen met zijn beste niveau. Toch geeft Gent hem nog niet volledig op gezien het gebrek aan een aankoopoptie in de huurovereenkomst. Komende zomer keert hij dus gewoon terug naar de Ghelamco Arena, waar hij nog een contract tot medio 2023 heeft.

LEES OOK: 'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

Vanhaezebrouck heeft Chakvetadze te weinig kansen gegeven ...

Meest recent

JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

11
11
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

100
100
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

30
30
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

46
46
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

136
136
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

100
100
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

142
142
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

443
443
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

85
85
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

412
412
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

129
129
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

188
188
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

141
141
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

18
18
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

126
126
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

354
354
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

139
139
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

593
593
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

198
198
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

241
241
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

245
245
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

139
139
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

378
378
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

216
216
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

283
283

Meer sportnieuws