AA Gent laat Chakvetadze plots vertrekken

door
AA Gent laat Chakvetadze plots vertrekken

AA Gent hield het tot dusver opvallend rustig op de winterse transfermarkt. Versterking is nochtans welgekomen, zeker in het defensieve compartiment, maar de club wil geen financiële risico's nemen en kijkt de kat voorlopig uit de boom. Ondertussen werd wel tijdelijk afscheid genomen van Giorgi Chakvetadze.


Het is geen geheim dat Hein Vanhaezebrouck er graag nog versterking bij wil voor het sluiten van de mercato. "We zijn er nog steeds mee bezig hoor. Maar je moet de juiste pionnen vinden. Het moeten jongens zijn die zeker een versterking betekenen voor ons. Ze moeten willen komen én ze moeten vooral financieel haalbaar zijn", vertelde de coach maandag nog op zijn persbabbel.

Het wordt dus afwachten of manager Michel Louwagie in extremis nog een aanwinst uit zijn hoed tovert. In ieder geval werd donderdag wat extra ruimte vrijgemaakt binnen het salarisbudget. Zo nemen de Buffalo's tijdelijk afscheid van Chakvetadze. De Georgische spelmaker gaat zijn kans wagen in de Duitse tweede divisie en tekende een huurovereenkomst bij de gevallen traditieclub Hamburger SV.

AANHOUDEND BLESSURELEED
De 22-jarige Chakvetadze kwam al op jonge leeftijd bovendrijven bij de Buffalo's en er werd hem een grote toekomst voorspeld. Maar aanhoudend blessureleed zette een forse rem op zijn ontwikkeling. Ook dit seizoen kon hij niet aanknopen met zijn beste niveau. Toch geeft Gent hem nog niet volledig op gezien het gebrek aan een aankoopoptie in de huurovereenkomst. Komende zomer keert hij dus gewoon terug naar de Ghelamco Arena, waar hij nog een contract tot medio 2023 heeft.

LEES OOK: AA Gent recupereert smaakmaker: Leko dumpt Vanzeir

Vanhaezebrouck heeft Chakvetadze te weinig kansen gegeven ...

Meest recent

De Ketelaere roept statement naar Garcia

De Rode Duivels staan er goed voor in de WK-kwalificatiepoule. Wales werd met 2-4 opzijgezet terwijl ...

126
126
Pocognoli toont meteen harde hand bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli is de nieuwe hoofdtrainer van AS Monaco. De Belgische oefenmeester verlaat Union ...

92
92
De Bruyne even over de rooie: clash met Garcia?

De Rode Duivels hebben een grote stap richting het WK 2026 gezet. In Wales werd er met 2-4 gewonnen. ...

225
225
Hubert beseft: "Misschien voor niemand het ideale moment"

David Hubert werd vandaag aangesteld als de nieuwe manager van Union SG. De coach krijgt zo een ...

48
48
Rode Duivels maken statement en kunnen WK al ruiken

De Rode Duivels namen het vanavond op tegen Wales. België begon dramatisch aan de match, maar ...

98
98
België gered door de VAR? Analisten fileren penaltyfase

De Rode Duivels begonnen maandagavond dramatisch aan het cruciale WK-kwalificatiematch op Wales en ...

189
189
Crouch verrast: "Hij was nog beter dan Cristiano Ronaldo"

Peter Crouch speelde in het verleden voor Liverpool. De Britse aanvaller was een speler met een ...

89
89
Duivels herpakken zich na rampstart: titularis afgemaakt

De Rode Duivels konden maandag een grote stap richting de WK-eindronde van komende zomer. Zelfs een ...

194
194
Mignolet spreekt live op tv over Club Brugge-toekomst

Club Brugge staat vlak na de interland-break opnieuw voor een loodzwaar programma, met onder meer de ...

420
420
Hubert slechts plan-C? Verrassende trainers-onthulling Union

Union SG kondigde maandag de komst van David Hubert aan als nieuwe hoofdcoach. Een opvallende zet ...

123
123
'Liverpool blijft gaan: volgende supertransfer staat vast'

Liverpool FC spendeerde afgelopen zomer een godsvermogen op de transfermarkt, maar daarmee is de ...

148
148
Garcia ontketent volkswoede: "Schandalig dat hij niet start"

De Rode Duivels spelen maandagavond een belangrijke WK-kwalificatiewedstrijd op het veld van Wales. ...

513
513
'Anderlecht wil oude bekende: Renard broedt op ruildeal'

Dankzij een deugddoende zege tegen Standard ging RSC Anderlecht als derde in de stand de ...

331
331
De 11 namen: Garcia voert 3 wissels door bij Rode Duivels

D-Day voor de Rode Duivels, die in de WK-voorronde plots met hun rug tegen de muur staan. Mits een ...

202
202
AA Gent recupereert smaakmaker: Leko dumpt Vanzeir

Zoals vooraf voorspeld door Ivan Leko gaan de resultaten sinds het sluiten van de zomermercato in ...

462
462
Union verrast met ex-speler Antwerp & Club Brugge

Het zijn drukke dagen in het Dudenpark, waar David Hubert zopas werd aangesteld als opvolger van ...

144
144
Club Brugge incasseert nieuwe mokerslag uit ziekenboeg

Op papier heeft Club Brugge wellicht de breedste kern van het land. De vele alternatieven die Nicky ...

201
201
Anderlecht jaagt De Cat weg: exit komt akelig dichtbij

RSCA houdt Nathan De Cat (17) thuis van het WK U17 in Qatar. Dat is een winst op korte termijn, maar ...

514
514
Rudi Garcia met dé ultieme verrassing tegen Wales?

D-day voor de Rode Duivels. De Belgen kunnen maar best winnen in Wales, dan gaat alle kritiek liggen ...

485
485
Vandenbempt scherp: “Pijnlijk dat hij geen coach werd bij Union”

Union SG heeft vandaag David Hubert voorgesteld als de opvolger van de naar AS Monaco vertrokken ...

222
222
Erik Van Looy schiet raak bij knappe BV: "Heel heftig"

Erik Van Looy is al jaren één van de meest geliefde televisiegezichten van Vlaanderen. ...

161
161
'Anderlecht met grote plannen: twee clubiconen genoemd'

Marc Coucke gaat weldra met een nieuwe structuur op de proppen komen bij RSC Anderlecht. Hij gaf ...

831
831
Nainggolan: "Of dit mijn laatste seizoen is als prof?"

Radja Nainggolan kende een geweldige carrière in de Serie A. De voormalige Rode Duivel speelt ...

74
74
Rampscenario Rode Duivels: "Al van 2012 geleden"

De Rode Duivels moeten vanavond flink aan de bak. Winnen bezorgt hen quasi zekerheid over ...

94
94
'Drama voor Club Brugge: topaankoop out tot 2026'

Club Brugge krijgt plots af te rekenen met heel wat blessures. Na Simon Mignolet en Raphael Onyedika ...

646
646

Meer sportnieuws