AA Gent laat Chakvetadze plots vertrekken

254 stemmen
AA Gent laat Chakvetadze plots vertrekken

AA Gent hield het tot dusver opvallend rustig op de winterse transfermarkt. Versterking is nochtans welgekomen, zeker in het defensieve compartiment, maar de club wil geen financiële risico's nemen en kijkt de kat voorlopig uit de boom. Ondertussen werd wel tijdelijk afscheid genomen van Giorgi Chakvetadze.


Het is geen geheim dat Hein Vanhaezebrouck er graag nog versterking bij wil voor het sluiten van de mercato. "We zijn er nog steeds mee bezig hoor. Maar je moet de juiste pionnen vinden. Het moeten jongens zijn die zeker een versterking betekenen voor ons. Ze moeten willen komen én ze moeten vooral financieel haalbaar zijn", vertelde de coach maandag nog op zijn persbabbel.

Het wordt dus afwachten of manager Michel Louwagie in extremis nog een aanwinst uit zijn hoed tovert. In ieder geval werd donderdag wat extra ruimte vrijgemaakt binnen het salarisbudget. Zo nemen de Buffalo's tijdelijk afscheid van Chakvetadze. De Georgische spelmaker gaat zijn kans wagen in de Duitse tweede divisie en tekende een huurovereenkomst bij de gevallen traditieclub Hamburger SV.

AANHOUDEND BLESSURELEED
De 22-jarige Chakvetadze kwam al op jonge leeftijd bovendrijven bij de Buffalo's en er werd hem een grote toekomst voorspeld. Maar aanhoudend blessureleed zette een forse rem op zijn ontwikkeling. Ook dit seizoen kon hij niet aanknopen met zijn beste niveau. Toch geeft Gent hem nog niet volledig op gezien het gebrek aan een aankoopoptie in de huurovereenkomst. Komende zomer keert hij dus gewoon terug naar de Ghelamco Arena, waar hij nog een contract tot medio 2023 heeft.

LEES OOK: AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Vanhaezebrouck heeft Chakvetadze te weinig kansen gegeven ...

Meest recent

Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Portugal speelde gelijk tegen Colombia en zag zo het Zuid-Amerikaanse land de groepswinst pakken. ...

0
0
Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

De afgelopen seizoenen focuste Club Brugge zich op de eigen jeugd. Verschillende spelers braken dan ...

86
86
Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

98
98
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

39
39
'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

291
291
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

149
149
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

67
67
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

361
361
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

165
165
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

153
153
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

58
58
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

679
679
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

435
435
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

212
212
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

265
265
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

53
53
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

84
84
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

32
32
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

87
87
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

134
134
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

475
475
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

155
155
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

405
405
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

533
533
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

47
47

Meer sportnieuws