AA Gent laat Chakvetadze plots vertrekken

door
AA Gent laat Chakvetadze plots vertrekken

AA Gent hield het tot dusver opvallend rustig op de winterse transfermarkt. Versterking is nochtans welgekomen, zeker in het defensieve compartiment, maar de club wil geen financiële risico's nemen en kijkt de kat voorlopig uit de boom. Ondertussen werd wel tijdelijk afscheid genomen van Giorgi Chakvetadze.


Het is geen geheim dat Hein Vanhaezebrouck er graag nog versterking bij wil voor het sluiten van de mercato. "We zijn er nog steeds mee bezig hoor. Maar je moet de juiste pionnen vinden. Het moeten jongens zijn die zeker een versterking betekenen voor ons. Ze moeten willen komen én ze moeten vooral financieel haalbaar zijn", vertelde de coach maandag nog op zijn persbabbel.

Het wordt dus afwachten of manager Michel Louwagie in extremis nog een aanwinst uit zijn hoed tovert. In ieder geval werd donderdag wat extra ruimte vrijgemaakt binnen het salarisbudget. Zo nemen de Buffalo's tijdelijk afscheid van Chakvetadze. De Georgische spelmaker gaat zijn kans wagen in de Duitse tweede divisie en tekende een huurovereenkomst bij de gevallen traditieclub Hamburger SV.

AANHOUDEND BLESSURELEED
De 22-jarige Chakvetadze kwam al op jonge leeftijd bovendrijven bij de Buffalo's en er werd hem een grote toekomst voorspeld. Maar aanhoudend blessureleed zette een forse rem op zijn ontwikkeling. Ook dit seizoen kon hij niet aanknopen met zijn beste niveau. Toch geeft Gent hem nog niet volledig op gezien het gebrek aan een aankoopoptie in de huurovereenkomst. Komende zomer keert hij dus gewoon terug naar de Ghelamco Arena, waar hij nog een contract tot medio 2023 heeft.

LEES OOK: Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

Vanhaezebrouck heeft Chakvetadze te weinig kansen gegeven ...

Meest recent

Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

1
1
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

7
7
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

40
40
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

27
27
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

20
20
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

97
97
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

191
191
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

43
43
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

141
141
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

156
156
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

200
200
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

216
216
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

40
40
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

297
297
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

23
23
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

178
178
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

24
24
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

523
523
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

226
226
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

396
396
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

315
315
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

654
654
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

656
656
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

91
91
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

109
109

Meer sportnieuws