Haaland geeft zijn 3 beste spelers te wereld

door
Haaland geeft zijn 3 beste spelers te wereld

Erling Haaland viel afgelopen weekend geblesseerd uit bij Borussia Dortmund. De Noorse spits hoopt zo snel mogelijk zijn rentree te kunnen vieren, maar zal minstens een aantal wedstrijden aan de kant de staan bij zijn club. Dat geeft hem echter de tijd om de andere Europese topclubs aan het werk zien.


Hoewel Haaland allesbehalve een typische profvoetballer is, is hij wel verlekkerd op het spelletje. De spits zit er ook niet verlegen om zijn mening met de buitenwereld te delen. In een interview met ViaPlay werd hij bijvoorbeeld gepolst naar wie volgens hem de beste voetballers van het voorbije jaar waren.

En de Noorse international was niet te beroerd om zijn grote concurrent uit de Bundesliga de erkenning te geven die hij verdient. "Je moet wel zeggen dat Robert Lewandowski op één staat", klonk het duidelijk. "Daarna heb je voor mij Karim Benzema, die uitstekend speelt. Maar ook Lionel Messi is geweldig. Benzema en Messi delen dus de tweede en derde plaats."

ZWAARSTE TEGENSTANDER
Voorts werd Haaland onder meer gepolst naar zijn favoriete eten (kebab) en drankje (pina colada), maar ook wie voor hem de zwaarste tegenstander tot dusver was. "Virgil van Dijk. Hij was echt goed. Zijn kracht, zijn lengte, zijn snelheid maar ook zijn timing. Ik denk niet dat ik één duel tegen hem heb gewonnen. Maar Sergio Ramos was ook heel goed en slim, dus één van hun twee."

LEES OOK: Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Haaland hoort nu al bij de vijf beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

23
23
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

33
33
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

31
31
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

32
32
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

89
89
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

23
23
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

34
34
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

217
217
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

163
163
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

153
153
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

116
116
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

95
95
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

18
18
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

157
157
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

53
53
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

94
94
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

277
277
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

128
128
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

423
423
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

151
151
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

385
385
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

124
124
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

243
243
Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen, de clubs kunnen even tot rust komen in ...

130
130
Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

572
572

Meer sportnieuws