'Verrassing: flankspeler per direct weg bij Club Brugge'

door
'Verrassing: flankspeler per direct weg bij Club Brugge'

Club Brugge staat donderdagavond voor de levensbelangrijke clash tegen leider Union SG. Ondertussen zijn de Bruggelingen zich in het slot van de mercato nog te roeren aan het transferfront. Met Andreas Skov Olsen is een extra aanwinst onderweg, daarnaast zou Blauw-Zwart ook afscheid nemen van een verrassende naam.


Coach Alfred Schreuder liet vorige week nog verstaan dat Club speurt naar extra opportuniteiten om zich te versterken. Maar ook dat de huidige kern wat groot is in de breedte. "We zijn continu in gesprek om te kijken of we de selectie nog kleiner kunnen maken. Philippe Clement had een punt dat de selectie vrij groot is. Ik heb daar natuurlijk wel met de club over gesproken", vertelde de Nederlander op zijn persbabbel.

En het bestuur maakt vlak voor het sluiten van de transferperiode ook zichtbaar werk van het afslanken van de kern. Zo werd Tibo Persyn woensdag nog aan KVC Westerlo verhuurd. En nu zou ook Ignace Van der Brempt op punt staan om Club Brugge te verlaten. Volgens Het Laatste Nieuws 19-jarige zijn carrière voort zetten bij de Oostenrijkse topclub RB Salzburg. Hij zou snel naar zijn nieuwe club afreizen om de deal af te ronden.

BASISPLAATS
Een mooie transfer dus voor het Brugse jeugdproduct, dat sinds vorig seizoen schippert tussen bank en basis. Zijn vertrek komt wel als een grote verrassing op Jan Breydel. Zo zou Schreuder van plan zijn geweest om Van der Brempt donderdag te laten starten tegen Union. Maar nu zou hij niet langer in de selectie zitten en moet de Nederlandse trainer zijn wedstrijdplan in extremis omgooien.

LEES OOK: Croky Cup: Union ontsnapt, hoofdrol VAR in OHL-Club, kermis op Bosuil

Club moet nu sowieso een extra flankspeler halen ...

Meest recent

Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

2
2
Croky Cup: Union ontsnapt, hoofdrol VAR in OHL-Club, kermis op Bosuil

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

77
77
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

500
500
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

122
122
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

132
132
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

272
272
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

23
23
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

140
140
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

556
556
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

26
26
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

61
61
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

34
34
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

170
170
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

85
85
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

118
118
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

108
108
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

114
114
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

112
112
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

297
297
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

35
35
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

297
297
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

174
174
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

145
145
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

210
210
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

158
158

Meer sportnieuws