'Verrassing: flankspeler per direct weg bij Club Brugge'

door
'Verrassing: flankspeler per direct weg bij Club Brugge'

Club Brugge staat donderdagavond voor de levensbelangrijke clash tegen leider Union SG. Ondertussen zijn de Bruggelingen zich in het slot van de mercato nog te roeren aan het transferfront. Met Andreas Skov Olsen is een extra aanwinst onderweg, daarnaast zou Blauw-Zwart ook afscheid nemen van een verrassende naam.


Coach Alfred Schreuder liet vorige week nog verstaan dat Club speurt naar extra opportuniteiten om zich te versterken. Maar ook dat de huidige kern wat groot is in de breedte. "We zijn continu in gesprek om te kijken of we de selectie nog kleiner kunnen maken. Philippe Clement had een punt dat de selectie vrij groot is. Ik heb daar natuurlijk wel met de club over gesproken", vertelde de Nederlander op zijn persbabbel.

En het bestuur maakt vlak voor het sluiten van de transferperiode ook zichtbaar werk van het afslanken van de kern. Zo werd Tibo Persyn woensdag nog aan KVC Westerlo verhuurd. En nu zou ook Ignace Van der Brempt op punt staan om Club Brugge te verlaten. Volgens Het Laatste Nieuws 19-jarige zijn carrière voort zetten bij de Oostenrijkse topclub RB Salzburg. Hij zou snel naar zijn nieuwe club afreizen om de deal af te ronden.

BASISPLAATS
Een mooie transfer dus voor het Brugse jeugdproduct, dat sinds vorig seizoen schippert tussen bank en basis. Zijn vertrek komt wel als een grote verrassing op Jan Breydel. Zo zou Schreuder van plan zijn geweest om Van der Brempt donderdag te laten starten tegen Union. Maar nu zou hij niet langer in de selectie zitten en moet de Nederlandse trainer zijn wedstrijdplan in extremis omgooien.

LEES OOK: Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Club moet nu sowieso een extra flankspeler halen ...

Meest recent

Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

25
25
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

13
13
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

85
85
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

82
82
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

154
154
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

60
60
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

83
83
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

34
34
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

271
271
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

187
187
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

256
256
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

311
311
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

138
138
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

270
270
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1094
1094
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

107
107
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

51
51
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

117
117
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

649
649
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

257
257
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

708
708
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

186
186
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

259
259
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

46
46
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

56
56

Meer sportnieuws