'Verrassing: flankspeler per direct weg bij Club Brugge'

door
'Verrassing: flankspeler per direct weg bij Club Brugge'

Club Brugge staat donderdagavond voor de levensbelangrijke clash tegen leider Union SG. Ondertussen zijn de Bruggelingen zich in het slot van de mercato nog te roeren aan het transferfront. Met Andreas Skov Olsen is een extra aanwinst onderweg, daarnaast zou Blauw-Zwart ook afscheid nemen van een verrassende naam.


Coach Alfred Schreuder liet vorige week nog verstaan dat Club speurt naar extra opportuniteiten om zich te versterken. Maar ook dat de huidige kern wat groot is in de breedte. "We zijn continu in gesprek om te kijken of we de selectie nog kleiner kunnen maken. Philippe Clement had een punt dat de selectie vrij groot is. Ik heb daar natuurlijk wel met de club over gesproken", vertelde de Nederlander op zijn persbabbel.

En het bestuur maakt vlak voor het sluiten van de transferperiode ook zichtbaar werk van het afslanken van de kern. Zo werd Tibo Persyn woensdag nog aan KVC Westerlo verhuurd. En nu zou ook Ignace Van der Brempt op punt staan om Club Brugge te verlaten. Volgens Het Laatste Nieuws 19-jarige zijn carrière voort zetten bij de Oostenrijkse topclub RB Salzburg. Hij zou snel naar zijn nieuwe club afreizen om de deal af te ronden.

BASISPLAATS
Een mooie transfer dus voor het Brugse jeugdproduct, dat sinds vorig seizoen schippert tussen bank en basis. Zijn vertrek komt wel als een grote verrassing op Jan Breydel. Zo zou Schreuder van plan zijn geweest om Van der Brempt donderdag te laten starten tegen Union. Maar nu zou hij niet langer in de selectie zitten en moet de Nederlandse trainer zijn wedstrijdplan in extremis omgooien.

LEES OOK: Letterlijk code rood: bijzondere beelden op stage Club

Club moet nu sowieso een extra flankspeler halen ...

Meest recent

Letterlijk code rood: bijzondere beelden op stage Club

Om de tweede seizoenshelft tot in de puntjes voor te bereiden, trokken de meeste eersteklassers naar ...

26
26
Absolute nachtmerrie Vermeeren, Napoli wint brute veldslag

Het nieuwe kalenderjaar is dramatisch begonnen voor Athur Vermeeren. De middenvelder pakte zondag ...

73
73
Wéér slipper United: Engelse pers pakt Lammens onder de loep

Manchester United is niet bepaald goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. Zondagnamiddag raakten ...

77
77
'Anderlecht en Antwerp nek aan nek voor eerste winteraanwinst'

Officieel gaat de winterse transferperiode voor de Belgische ploegen pas open op 6 januari. Maar ...

249
249
Leko drukt stempel bij Club: drie spelers in vizier

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

556
556
'Vanzeir verlaat AA Gent: straffe JPL-transfer krijgt vorm'

Bij AA Gent willen ze af van een aantal spelers, vooral jongens die door een ander netwerk dan het ...

480
480
Manchester United blijft op de dool in de Premier League

Manchester United ging om 13u30 op bezoek bij Leeds United. Kon de gevallen Engelse topclub nog eens ...

58
58
Analisten lyrisch over Tielemans: "Een droom!"

Aston Villa is bezig aan een geweldig seizoen in de Premier League. Ze zijn zelfs outsider voor de ...

84
84
Kindermans rekent af met Neerpede-verhaal

Het was een opmerkelijk fenomeen. Bepaalde analisten riepen plots gezamenlijk dat de jeugd van RSC ...

276
276
Antwerp in actie: terugkeer plots wél op de tafel

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

342
342
Anderlecht aan de bak: club wil 'drama' vermijden

RSC Anderlecht eindigde 2025 met een fikse tegenvaller door met 1-2 te verliezen van Sporting ...

299
299
Standard doet zéér verrassende transfermove

Standard wil deze maand een aantal versterkingen halen, maar de Rouches hebben geen groot budget. De ...

87
87
Diamanten bij Club, RSCA en Genk: toppers op komst

We opperen voor meer kansen voor de Belgische jeugd. En of er nog meer dan genoeg talent zit aan te ...

235
235
Anderlecht en Genk: weldra wéér 2 jonkies bij wereldtop?

Neerpede is al vele jaren een garantie op doorstroming, net als de Jos Vaessen Academy in Genk. ...

228
228
Hallo, Belgische clubs? Deze 6 ‘vergeten’ Belgen schitteren

De Belgische clubs kijken veel te vaak naar buitenlanders om hun ploeg te versterken. Er zijn ook ...

204
204
RSCA, Club en Genk: drie buitenlandse parels op komst

Bij RSCA Futures, Club NXT en Jong Genk lopen ondertussen ook heel wat buitenlandse spelers rond. ...

705
705
TRANSFERUURTJE: 'Floptransfer weg bij RSCA, bod op Tzolis'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

196
196
Courtois ooit T1? Rode Duivel verklapt grootse plannen

Thibaut Courtois gaf een interview aan Sporza en de doelman sprak er onder meer over zijn toekomst. ...

97
97
‘Napoli genadeloos voor Noa Lang: topper op komst'

De transfer van Noa Lang naar Napoli is nog geen succes gebleken. De buitenspeler was een smaakmaker ...

142
142
Club Brugge incasseert ferme domper op winterstage

Veel Belgische clubs gaan deze winter op stage, meestal naar een warme bestemming. Dat was ook het ...

483
483
Straffe onthulling Courtois: “Dit riep Haaland naar mij”

Thibaut Courtois is één van de beste doelmannen ter wereld. Bij Real Madrid is hij de ...

397
397
Afrika Cup in de ban van Belgische mirakelman: “Een droom!”

Het gaat om de knikkers nu in de Afrika Cup. In het Afrikaanse landentornooi zien we enkele oude ...

192
192
Winterdeal afgerond: Anderlecht doet zaken met Westerlo

RSC Anderlecht en Westerlo doen zaken op de wintermercato. Op de officiële kanalen van De ...

222
222
Marc Coucke doet fans schrikken met donker toekomstbeeld

Marc Coucke staat bekend om zijn gevoel voor humor, maar zijn nieuwste Instagrambericht deed toch ...

221
221
Storm rond Herman Brusselmans krijgt onverwachte wending

Herman Brusselmans is opnieuw het middelpunt van een storm die veel groter werd dan enkel een ...

172
172

Meer sportnieuws