'Verrassing: flankspeler per direct weg bij Club Brugge'

door
'Verrassing: flankspeler per direct weg bij Club Brugge'

Club Brugge staat donderdagavond voor de levensbelangrijke clash tegen leider Union SG. Ondertussen zijn de Bruggelingen zich in het slot van de mercato nog te roeren aan het transferfront. Met Andreas Skov Olsen is een extra aanwinst onderweg, daarnaast zou Blauw-Zwart ook afscheid nemen van een verrassende naam.


Coach Alfred Schreuder liet vorige week nog verstaan dat Club speurt naar extra opportuniteiten om zich te versterken. Maar ook dat de huidige kern wat groot is in de breedte. "We zijn continu in gesprek om te kijken of we de selectie nog kleiner kunnen maken. Philippe Clement had een punt dat de selectie vrij groot is. Ik heb daar natuurlijk wel met de club over gesproken", vertelde de Nederlander op zijn persbabbel.

En het bestuur maakt vlak voor het sluiten van de transferperiode ook zichtbaar werk van het afslanken van de kern. Zo werd Tibo Persyn woensdag nog aan KVC Westerlo verhuurd. En nu zou ook Ignace Van der Brempt op punt staan om Club Brugge te verlaten. Volgens Het Laatste Nieuws 19-jarige zijn carrière voort zetten bij de Oostenrijkse topclub RB Salzburg. Hij zou snel naar zijn nieuwe club afreizen om de deal af te ronden.

BASISPLAATS
Een mooie transfer dus voor het Brugse jeugdproduct, dat sinds vorig seizoen schippert tussen bank en basis. Zijn vertrek komt wel als een grote verrassing op Jan Breydel. Zo zou Schreuder van plan zijn geweest om Van der Brempt donderdag te laten starten tegen Union. Maar nu zou hij niet langer in de selectie zitten en moet de Nederlandse trainer zijn wedstrijdplan in extremis omgooien.

LEES OOK: De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Club moet nu sowieso een extra flankspeler halen ...

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

44
44
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

45
45
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

65
65
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

100
100
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

136
136
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

49
49
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

169
169
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

63
63
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

78
78
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

414
414
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

373
373
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

817
817
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

279
279
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

41
41
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

442
442
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

258
258
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1014
1014
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

338
338
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

393
393
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

219
219
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

108
108
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

663
663
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

273
273
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

127
127
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

583
583

Meer sportnieuws