'Verrassing: flankspeler per direct weg bij Club Brugge'

door
'Verrassing: flankspeler per direct weg bij Club Brugge'

Club Brugge staat donderdagavond voor de levensbelangrijke clash tegen leider Union SG. Ondertussen zijn de Bruggelingen zich in het slot van de mercato nog te roeren aan het transferfront. Met Andreas Skov Olsen is een extra aanwinst onderweg, daarnaast zou Blauw-Zwart ook afscheid nemen van een verrassende naam.


Coach Alfred Schreuder liet vorige week nog verstaan dat Club speurt naar extra opportuniteiten om zich te versterken. Maar ook dat de huidige kern wat groot is in de breedte. "We zijn continu in gesprek om te kijken of we de selectie nog kleiner kunnen maken. Philippe Clement had een punt dat de selectie vrij groot is. Ik heb daar natuurlijk wel met de club over gesproken", vertelde de Nederlander op zijn persbabbel.

En het bestuur maakt vlak voor het sluiten van de transferperiode ook zichtbaar werk van het afslanken van de kern. Zo werd Tibo Persyn woensdag nog aan KVC Westerlo verhuurd. En nu zou ook Ignace Van der Brempt op punt staan om Club Brugge te verlaten. Volgens Het Laatste Nieuws 19-jarige zijn carrière voort zetten bij de Oostenrijkse topclub RB Salzburg. Hij zou snel naar zijn nieuwe club afreizen om de deal af te ronden.

BASISPLAATS
Een mooie transfer dus voor het Brugse jeugdproduct, dat sinds vorig seizoen schippert tussen bank en basis. Zijn vertrek komt wel als een grote verrassing op Jan Breydel. Zo zou Schreuder van plan zijn geweest om Van der Brempt donderdag te laten starten tegen Union. Maar nu zou hij niet langer in de selectie zitten en moet de Nederlandse trainer zijn wedstrijdplan in extremis omgooien.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Club moet nu sowieso een extra flankspeler halen ...

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

78
78
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

41
41
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

39
39
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

32
32
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

532
532
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

248
248
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

106
106
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

392
392
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

136
136
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

210
210
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

186
186
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

144
144
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

98
98
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

108
108
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

121
121
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

70
70
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

314
314
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

88
88
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

153
153
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

155
155
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

531
531
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

380
380
Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Er zijn van die namen die blijven nazinderen, ook lang nadat het stadionlicht is gedoofd. Sven Kums ...

123
123
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

528
528
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

400
400

Meer sportnieuws