'Club Brugge beslist over verrassende vertrekker'

door
'Club Brugge beslist over verrassende vertrekker'

In de laatste dagen van de transferperiode lijkt het nog druk te gaan worden bij Club Brugge. De landskampioen staat op het punt om de komst van Andreas Skov Olsen af te ronden, terwijl ook het vertrek van Tibo Persyn naar Westerlo afgerond werd. Er zitten mogelijk echter nog een aantal deals in de pijplijn.


Zo werd er al enkele dagen geleden vanuit Griekenland melding gemaakt dat AEK Athene werk maakt van de komst van Eder Balanta, die onder Alfred Schreuder geen basisspeler lijkt te zijn. De Nederlander gaf in zijn eerste wedstrijden de voorkeur aan Mats Rits en Ruud Vormer in steun van Hans Vanaken. Balanta moest zo vrede nemen met een korte invalbeurt tegen STVV, op Sclessin kwam hij zelfs niet van de bank.

De Griekse topclub kan hem wel een basisplaats bieden en volgens journalist Georgios Sideridis staan er donderdag ultieme gesprekken gepland met Club Brugge, dat meteen de knoop over een transfer zou doorhakken. AEK dringt immers aan voor een uitleenbeurt met aankoopoptie. Daar lijkt Club niet meteen veel bij te gaan winnen.

DUNNE SPOELING
Een extra obstakel is dat Club in dat geval ook op zoek zou moeten gaan naar een extra middenvelder, want veel alternatieven houdt Schreuder dan niet over voor Rits en Vormer. Hij houdt dan enkel nog zomeraankoop Owen Otasowie en jeugdproduct Lynnt Audoor over, maar zij kwamen dit seizoen nog geen seconde in actie en lijken nog niet klaar voor het grote werk.


LEES OOK: Joos: "Anderlecht of Club moet deze JPL-smaakmaker pakken"

Moet Club meewerken aan een transfer?

Meest recent

Joos: "Anderlecht of Club moet deze JPL-smaakmaker pakken"

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

16
16
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

264
264
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

20
20
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

59
59
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

29
29
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

160
160
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

95
95
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

49
49
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

50
50
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

69
69
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

169
169
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

103
103
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

94
94
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

344
344
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

85
85
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

94
94
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

652
652
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

215
215
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

263
263
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

167
167
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

72
72
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

109
109
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

62
62
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

57
57
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

261
261

Meer sportnieuws