'Club Brugge beslist over verrassende vertrekker'

464
'Club Brugge beslist over verrassende vertrekker'

In de laatste dagen van de transferperiode lijkt het nog druk te gaan worden bij Club Brugge. De landskampioen staat op het punt om de komst van Andreas Skov Olsen af te ronden, terwijl ook het vertrek van Tibo Persyn naar Westerlo afgerond werd. Er zitten mogelijk echter nog een aantal deals in de pijplijn.


Zo werd er al enkele dagen geleden vanuit Griekenland melding gemaakt dat AEK Athene werk maakt van de komst van Eder Balanta, die onder Alfred Schreuder geen basisspeler lijkt te zijn. De Nederlander gaf in zijn eerste wedstrijden de voorkeur aan Mats Rits en Ruud Vormer in steun van Hans Vanaken. Balanta moest zo vrede nemen met een korte invalbeurt tegen STVV, op Sclessin kwam hij zelfs niet van de bank.

De Griekse topclub kan hem wel een basisplaats bieden en volgens journalist Georgios Sideridis staan er donderdag ultieme gesprekken gepland met Club Brugge, dat meteen de knoop over een transfer zou doorhakken. AEK dringt immers aan voor een uitleenbeurt met aankoopoptie. Daar lijkt Club niet meteen veel bij te gaan winnen.

DUNNE SPOELING
Een extra obstakel is dat Club in dat geval ook op zoek zou moeten gaan naar een extra middenvelder, want veel alternatieven houdt Schreuder dan niet over voor Rits en Vormer. Hij houdt dan enkel nog zomeraankoop Owen Otasowie en jeugdproduct Lynnt Audoor over, maar zij kwamen dit seizoen nog geen seconde in actie en lijken nog niet klaar voor het grote werk.


LEES OOK: Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Moet Club meewerken aan een transfer?

Meest recent

Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

0
0
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

27
27
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

9
9
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

73
73
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

24
24
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

14
14
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

8
8
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

24
24
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

271
271
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

71
71
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

73
73
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

51
51
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

136
136
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

258
258
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

89
89
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

302
302
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

137
137
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

52
52
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

38
38
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

84
84

Meer sportnieuws