'Club Brugge beslist over verrassende vertrekker'

464 stemmen
'Club Brugge beslist over verrassende vertrekker'

In de laatste dagen van de transferperiode lijkt het nog druk te gaan worden bij Club Brugge. De landskampioen staat op het punt om de komst van Andreas Skov Olsen af te ronden, terwijl ook het vertrek van Tibo Persyn naar Westerlo afgerond werd. Er zitten mogelijk echter nog een aantal deals in de pijplijn.


Zo werd er al enkele dagen geleden vanuit Griekenland melding gemaakt dat AEK Athene werk maakt van de komst van Eder Balanta, die onder Alfred Schreuder geen basisspeler lijkt te zijn. De Nederlander gaf in zijn eerste wedstrijden de voorkeur aan Mats Rits en Ruud Vormer in steun van Hans Vanaken. Balanta moest zo vrede nemen met een korte invalbeurt tegen STVV, op Sclessin kwam hij zelfs niet van de bank.

De Griekse topclub kan hem wel een basisplaats bieden en volgens journalist Georgios Sideridis staan er donderdag ultieme gesprekken gepland met Club Brugge, dat meteen de knoop over een transfer zou doorhakken. AEK dringt immers aan voor een uitleenbeurt met aankoopoptie. Daar lijkt Club niet meteen veel bij te gaan winnen.

DUNNE SPOELING
Een extra obstakel is dat Club in dat geval ook op zoek zou moeten gaan naar een extra middenvelder, want veel alternatieven houdt Schreuder dan niet over voor Rits en Vormer. Hij houdt dan enkel nog zomeraankoop Owen Otasowie en jeugdproduct Lynnt Audoor over, maar zij kwamen dit seizoen nog geen seconde in actie en lijken nog niet klaar voor het grote werk.


LEES OOK: 'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Moet Club meewerken aan een transfer?

Meest recent

'Grote kuis Sibierski: abrupte exit bij Anderlecht'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

90
90
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

69
69
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

202
202
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

185
185
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

32
32
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

57
57
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

93
93
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

44
44
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

364
364
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

369
369
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

204
204
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

130
130
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

58
58
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

555
555
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

118
118
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

127
127
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

159
159
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

151
151
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

71
71
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

452
452
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

145
145
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

168
168
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

171
171
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

213
213

Meer sportnieuws