Joos ergert zich mateloos aan 2 titularissen Anderlecht

door
Joos ergert zich mateloos aan 2 titularissen Anderlecht

Anderlecht werd de voorbije weken alweer stilletjes naar voor geschoven als titelkandidaat, maar werd woensdagavond weer met de voetjes op de grond gezet. Paars-Wit werd in het eigen Lotto Park een neus gezet door ploeg in vorm Cercle Brugge, dat hen met 0-2 kwam verrassen. Anderlecht riep het onheil wel deels zelf over zich af.


Het moest immers driekwart wedstrijd met een man minder spelen na een rode kaart voor Wesley Hoedt. Bij Anderlecht waren ze er na de partij als de kippen bij om aan te klagen dat er gediscussieerd kon worden over die uitsluiting, maar het neemt niet weg dat de defensie toch kwetsbaar blijkt. Filip Joos stelt zich daar toch vragen bij de keuzes van Vincent Kompany.

"Ik blijf toch met grote ogen kijken naar die Magallan. Hoe kan een topverdediger als Kompany voor zo'n speler gaan?", is de commentator snoeihard in de podcast 90 minutes. "Een centraal duo samen met Hoedt, dat werkt nooit, zeker niet zodra er snelheid aan te pas komt. Hoedt moeten we nu ineens top vinden, maar het is niet omdat je 5 goeie matchen hebt gespeeld dat je aan een goed seizoen bezig bent. Harwood-Bellis is in mijn ogen beter dan die twee. Als centraal duo is dat niet goed genoeg."

TERUG NAAR ENGELAND
Magallan werd eind augustus gehuurd van Ajax om de blessure van Hannes Delcroix op te vangen. De Argentijn kwam wel pas in november in het elftal, want tot dan deed Taylor Harwood-Bellis het naast Hoedt meer dan degelijk. De jonge Engelsman kwam daarna plots niet meer aan bod, ondanks twijfelachtige prestaties van Magallan. Manchester City haalde hem daarom eerder deze maand terug en verhuurde hem aan Stoke City.

LEES OOK: 'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

Had Anderlecht Harwood-Bellis moeten houden?

Meest recent

'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

3
3
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

44
44
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

43
43
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

53
53
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

126
126
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

51
51
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

100
100
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

991
991
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

51
51
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

62
62
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

421
421
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

203
203
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

111
111
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

136
136
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

127
127
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

31
31
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

978
978
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

121
121
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

57
57
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

360
360
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

828
828
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

127
127
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

81
81
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

421
421
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

639
639

Meer sportnieuws