Kompany krijgt opstekers maar baalt: "Vaak in ons nadeel"

598 stemmen
Kompany krijgt opstekers maar baalt:

Cercle Brugge won verdiend met 0-2 bij RSC Anderlecht. Wesley Hoedt was ongewild de man van de match. Hij miste dé kans op 1-0 en even later kreeg hij rood. Vincent Kompany baalde.


"Een rode kaart is altijd een sleutelmoment”, zei Vincent Kompany. “Zeker zo vroeg in de wedstrijd. Ik moest terugdenken aan het moment met Raman op Mechelen, toen kwam de VAR niet tussen. Nu wel, dat zijn belangrijke details en die zitten ons op dit moment niet mee. Soms krijg ik het gevoel dat zulke twijfelgevallen steeds nét in ons nadeel uitdraaien", aldus Kompany na de match aan Het Laatste Nieuws.

DELCROIX

Hoedt kreeg een rode kaart en daar viel wel wat voor te zeggen. Killian Sardella was wel in de buurt, maar Matondo ging alleen naar doel. Toch had Kompany ook een punt, want vorige week kreeg Peyre geen rode kaart toen hij Raman neertrok. De VAR kwam toen niet tussen. Zo blijft de VAR voor opschudding zorgen in het Belgische voetbal en valt er geen lijn te trekken in de beslissingen.

Toch waren er ook nog twee opstekers voor Kompany. Hoedt zal zondag kunnen aantreden tegen Union SG. Het Bondsparket komt immers maandag pas samen. Over Delcroix sprak Kompany de volgende woorden. "Hannes is quasi een volledig jaar out geweest, dus dit was sowieso een riskant moment. Gelukkig lijkt de schade mee te vallen. Mogelijk is Hannes zondag alweer beschikbaar." Zondag moet Anderlecht winnen van Union, maar gisteren bleek ook dat RSCA momenteel nog geen titelkandidaat is. De ploeg kon de afwezigheid van Olsson en Murillo zeer moeilijk opvangen en op sommige posities is er geen weelde.

LEES OOK: Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

Was het rood volgens u?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

1
1
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

12
12
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

58
58
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

11
11
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

24
24
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

36
36
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

75
75
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

61
61
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

31
31
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

151
151
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

196
196
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

439
439
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

189
189
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

295
295
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

29
29
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

41
41
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

165
165
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

198
198
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

25
25
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

485
485
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

187
187
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

44
44
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

43
43
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

30
30
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

125
125

Meer sportnieuws