'Niet Liverpool, wel Man City gaat lopen met stunttransfer'

door
'Niet Liverpool, wel Man City gaat lopen met stunttransfer'

Manchester City overvleugelt dit seizoen opnieuw de concurrentie in de Premier League en heeft alweer een voorsprong van negen punten op eerste achtervolger Liverpool. Vorig weekend zag het wel een einde komen aan een zegereeks van twaalf wedstrijden, waardoor het besef heerst dat City nog niet al zijn schaapjes op het droge heeft. En dus rust de club niet op zijn lauweren.


City zou immers de markt afspeuren naar mogelijke versterking en zou van plan zijn om in de zomer een zeer stevige aanwinst aan boord te halen. Volgens La Gazzetta dello Sport hebben ze immers hun oog laten vallen op Paulo Dybala. De Argentijnse vedette is einde contract bij Juventus en de kans lijkt eerder klein dat hij in Turijn nog zal bijtekenen.

De interesse van City is opmerkelijk, want woensdagavond werd Dybala nog aan concurrent Liverpool gelinkt. In Italië menen ze overigens dat Dybala niet meteen van plan was om naar de Premier League te verhuizen, maar dat hij wel een uitzondering wil maken voor City. Het vooruitzicht op een samenwerking met Pep Guardiola, die ook een groot bewonderaar is van Dybala, zou hem wel bevallen.

DUBBELE CIJFERS
City zou alvast een salaris hebben klaarliggen dat 'dubbele cijfers' bereikt - meer dan 10 miljoen euro op jaarbasis dus. Dat kan Juventus zich momenteel niet veroorloven, zeker niet nu ze een smak geld spenderen aan de komst van Dusan Vlahovic. City lijkt dus een zeer reële kans te maken om Dybala straks gratis te mogen verwelkomen.

LEES OOK: City breekt Arsenal: pareltje Cherki doet titelstrijd kantelen

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

Kampioen Kompany naar City of Real? Bayern reageert
Kampioen Kompany naar City of Real? Bayern reageert
973

Zou Dybala een aanwinst zijn voor City?

Meest recent

'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op JPL-routinier'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

11
11
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

79
79
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

118
118
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

48
48
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

54
54
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

230
230
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

224
224
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

208
208
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

310
310
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

85
85
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

183
183
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

185
185
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1017
1017
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

87
87
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

123
123
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

375
375
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

155
155
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

514
514
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

50
50
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

204
204
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

177
177
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

246
246
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

276
276
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

175
175
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

213
213

Meer sportnieuws