'Niet Liverpool, wel Man City gaat lopen met stunttransfer'

door
'Niet Liverpool, wel Man City gaat lopen met stunttransfer'

Manchester City overvleugelt dit seizoen opnieuw de concurrentie in de Premier League en heeft alweer een voorsprong van negen punten op eerste achtervolger Liverpool. Vorig weekend zag het wel een einde komen aan een zegereeks van twaalf wedstrijden, waardoor het besef heerst dat City nog niet al zijn schaapjes op het droge heeft. En dus rust de club niet op zijn lauweren.


City zou immers de markt afspeuren naar mogelijke versterking en zou van plan zijn om in de zomer een zeer stevige aanwinst aan boord te halen. Volgens La Gazzetta dello Sport hebben ze immers hun oog laten vallen op Paulo Dybala. De Argentijnse vedette is einde contract bij Juventus en de kans lijkt eerder klein dat hij in Turijn nog zal bijtekenen.

De interesse van City is opmerkelijk, want woensdagavond werd Dybala nog aan concurrent Liverpool gelinkt. In Italië menen ze overigens dat Dybala niet meteen van plan was om naar de Premier League te verhuizen, maar dat hij wel een uitzondering wil maken voor City. Het vooruitzicht op een samenwerking met Pep Guardiola, die ook een groot bewonderaar is van Dybala, zou hem wel bevallen.

DUBBELE CIJFERS
City zou alvast een salaris hebben klaarliggen dat 'dubbele cijfers' bereikt - meer dan 10 miljoen euro op jaarbasis dus. Dat kan Juventus zich momenteel niet veroorloven, zeker niet nu ze een smak geld spenderen aan de komst van Dusan Vlahovic. City lijkt dus een zeer reële kans te maken om Dybala straks gratis te mogen verwelkomen.

LEES OOK: Sels incasseert mokerslag, extra Belg naar Eredivisie

Zou Dybala een aanwinst zijn voor City?

Meest recent

Sels incasseert mokerslag, extra Belg naar Eredivisie

Het einde van de wintermercato is in zicht en dus worden nog volop deals beklonken. Een aantal van ...

4
4
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

164
164
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

138
138
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

264
264
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

283
283
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

70
70
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

56
56
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

63
63
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

200
200
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

226
226
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

108
108
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

337
337
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

512
512
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

72
72
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

272
272
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

114
114
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

104
104
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1238
1238
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

446
446
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

369
369
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

164
164
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

127
127
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

607
607
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

176
176
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

209
209

Meer sportnieuws