'Niet Liverpool, wel Man City gaat lopen met stunttransfer'

door
'Niet Liverpool, wel Man City gaat lopen met stunttransfer'

Manchester City overvleugelt dit seizoen opnieuw de concurrentie in de Premier League en heeft alweer een voorsprong van negen punten op eerste achtervolger Liverpool. Vorig weekend zag het wel een einde komen aan een zegereeks van twaalf wedstrijden, waardoor het besef heerst dat City nog niet al zijn schaapjes op het droge heeft. En dus rust de club niet op zijn lauweren.


City zou immers de markt afspeuren naar mogelijke versterking en zou van plan zijn om in de zomer een zeer stevige aanwinst aan boord te halen. Volgens La Gazzetta dello Sport hebben ze immers hun oog laten vallen op Paulo Dybala. De Argentijnse vedette is einde contract bij Juventus en de kans lijkt eerder klein dat hij in Turijn nog zal bijtekenen.

De interesse van City is opmerkelijk, want woensdagavond werd Dybala nog aan concurrent Liverpool gelinkt. In Italië menen ze overigens dat Dybala niet meteen van plan was om naar de Premier League te verhuizen, maar dat hij wel een uitzondering wil maken voor City. Het vooruitzicht op een samenwerking met Pep Guardiola, die ook een groot bewonderaar is van Dybala, zou hem wel bevallen.

DUBBELE CIJFERS
City zou alvast een salaris hebben klaarliggen dat 'dubbele cijfers' bereikt - meer dan 10 miljoen euro op jaarbasis dus. Dat kan Juventus zich momenteel niet veroorloven, zeker niet nu ze een smak geld spenderen aan de komst van Dusan Vlahovic. City lijkt dus een zeer reële kans te maken om Dybala straks gratis te mogen verwelkomen.

LEES OOK: ‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Zou Dybala een aanwinst zijn voor City?

Meest recent

Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

94
94
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

131
131
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

33
33
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

293
293
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

157
157
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

220
220
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

196
196
Twee verrassende Anderlecht-uitblinkers peuzelen STVV op

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-0 onderuit tegen Westerlo, maar de manschappen van Besnik ...

168
168
Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Samuel Bastien speelde in het verleden bij RSC Anderlecht en Standard Luik. Vincent Kompany haalde ...

24
24
‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League draait dit seizoen op volle toeren. Bij Club Brugge ...

336
336
Anderlecht krijgt boost: Bertaccini sprakeloos na STVV

Adriano Bertaccini maakte de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC Anderlecht en bij Paars-Wit is de ...

346
346
Rudi Garcia vergeet uitblinker "Of ik nog droom van het WK?"

Bij de Rode Duivels is er géén weelde in de aanval. Achter Romelu Lukaku gaapt er een ...

78
78
Hans Vanaken ontroert fans diep met emotionele beelden

Het zijn niet de meest fijne weken geweest voor de trouwe blauw-zwarte fans. De club van Bart ...

191
191
‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Napoli-sportdirecteur Giovanni Manna schuift een bizarre shortlist naar voren als opvolger van Kevin ...

45
45
Ruben Van Gucht in het nauw: Volgt dubbele mokerslag?

Er waait nog steeds een storm door het leven van Ruben Van Gucht. Het Sporza-gezicht verschijnt ...

91
91
Juiste keuze van Verhaeghe? "Club gaat JPL daarin domineren"

Club Brugge moet winnen op het veld van FCV Dender of de crisis is helemaal losgebarsten. Ivan Leko ...

334
334
Haalt De Mil vedette uit de vergeetput bij AA Gent?

Een nieuwe trainer biedt ook nieuwe kansen voor spelers die onder de vorige coach amper speelden. ...

802
802
Hasi komt met verrassende update over toekomst Hazard

RSC Anderlecht won met 2-1 van STVV. Een meer dan terechte overwinning voor de Brusselaars, die meer ...

350
350
‘Overmars geschokt: Gheyens beslissing slaat in als bom’

Op één avond draait Paul Gheysens de hele realiteit van Marc Overmars om. Maandenlang ...

954
954
Sebaoui scherp voor STVV: "Daardoor verlies je"

STVV speelde op het veld van RSC Anderlecht een matige match. De Truienaars speelden eigenlijk geen ...

99
99
'Standard met grote plannen: fans mogen dromen'

Standard kent alweer een matig seizoen. De Rouches blijven een grijze club, wat niet past bij het ...

317
317
Hasi doet na STVV een transferoproep aan Renard

Bij RSC Anderlecht haalden ze opgelucht adem. Het won met 2-1 van STVV en dat was verdiend. De ...

464
464
Uitblinker bij STVV: "Geen spijt dat ik ben gebleven"

STVV is aan een enorm goed seizoen bezig. Dat heeft als gevolg dat heel wat spelers interesse ...

70
70
Transferbommetje: "Heb geen gesprekken gevoerd met AA Gent"

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. Er werd snel een overeenkomst gevonden met ...

291
291
Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

51
51

Meer sportnieuws