'Liverpool doet City en co beven met transferbom'

door
'Liverpool doet City en co beven met transferbom'

Liverpool FC bleef vorig seizoen wat onder de verwachtingen, maar is inmiddels helemaal terug op topniveau. Het is veruit de enige ploeg die Manchester City nog van de Engelse titel kan houden en ook in de andere competities strijden de Reds volop mee voor de prijzen. Toch zou er op Anfield al aan versterking voor volgend seizoen worden gedacht.


Coach Jürgen Klopp beschikt bij Liverpool of een indrukwekkende voorlinie, met Sadio Mané en Mohamed Salah als de twee absolute speerpunten. Nu beide sterspelers op de Africa Cup vertoeven, wordt hun afwezigheid vooral collectief opgevangen. Zo zijn er meer infiltraties vanuit het middenveld, met name Fabinho kan de laatste weken niet stoppen met scoren. Maar op Anfield wil men richting komend seizoen een directe vervanger halen voor de topaanvallers. Iemand die in principe op alle drie posities voorin uit de voeten kan.

En daarvoor zou het vizier nu ook Italië zijn gericht. Zo meldt onder meer de bekende journalist Tancredi Palmeri dat Liverpool zijn oog heeft laten vallen op Paulo Dybala. De 28-jarige Argentijn is al jaren één van de smaakmakers bij Juventus, maar beschikt daar over een aflopend contract. De Reds zouden dan ook contact hebben opgenomen om zijn concrete situatie te achterhalen en hopen om Dybala transfervrij te kunnen binnenhalen na het seizoen

BETER BOD

Dat scenario wil Juve uiteraard voorkomen. In februari zou de Oude Dame opnieuw samenzitten met het kamp-Dybala om een verlenging te bespreken. Maar gezien de financiële situatie lijken de Italianen niet in staat om hem betere voorwaarden aan te bieden. Terwijl de aanvaller op Anfield naar alle waarschijnlijkheid meer kan verdienen én ook nog eens een interessanter sportief verhaal krijgt aangeboden. Dybala zou zelf dan ook oor hebben naar een overstap richting Merseyside.

BOOM!

Liverpool have got in contact with Dybala to monitor his situation about not extending contract to Juventus,
according to @TuttoMercatoWeb @alaimotmw

Dybala would be keen to move to Liverpool

— Tancredi Palmeri (@tancredipalmeri) January 26, 2022

LEES OOK: Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool kan dit seizoen de CL winnen ...

Meest recent

Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

40
40
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

19
19
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

54
54
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

59
59
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

11
11
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

114
114
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

110
110
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

168
168
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

128
128
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

176
176
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

22
22
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

213
213
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

73
73
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

223
223
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

274
274
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

137
137
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

44
44
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

215
215
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

43
43
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

109
109
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

255
255
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

111
111
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

95
95
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

197
197
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

115
115

Meer sportnieuws