'Liverpool doet City en co beven met transferbom'

door
'Liverpool doet City en co beven met transferbom'

Liverpool FC bleef vorig seizoen wat onder de verwachtingen, maar is inmiddels helemaal terug op topniveau. Het is veruit de enige ploeg die Manchester City nog van de Engelse titel kan houden en ook in de andere competities strijden de Reds volop mee voor de prijzen. Toch zou er op Anfield al aan versterking voor volgend seizoen worden gedacht.


Coach Jürgen Klopp beschikt bij Liverpool of een indrukwekkende voorlinie, met Sadio Mané en Mohamed Salah als de twee absolute speerpunten. Nu beide sterspelers op de Africa Cup vertoeven, wordt hun afwezigheid vooral collectief opgevangen. Zo zijn er meer infiltraties vanuit het middenveld, met name Fabinho kan de laatste weken niet stoppen met scoren. Maar op Anfield wil men richting komend seizoen een directe vervanger halen voor de topaanvallers. Iemand die in principe op alle drie posities voorin uit de voeten kan.

En daarvoor zou het vizier nu ook Italië zijn gericht. Zo meldt onder meer de bekende journalist Tancredi Palmeri dat Liverpool zijn oog heeft laten vallen op Paulo Dybala. De 28-jarige Argentijn is al jaren één van de smaakmakers bij Juventus, maar beschikt daar over een aflopend contract. De Reds zouden dan ook contact hebben opgenomen om zijn concrete situatie te achterhalen en hopen om Dybala transfervrij te kunnen binnenhalen na het seizoen

BETER BOD

Dat scenario wil Juve uiteraard voorkomen. In februari zou de Oude Dame opnieuw samenzitten met het kamp-Dybala om een verlenging te bespreken. Maar gezien de financiële situatie lijken de Italianen niet in staat om hem betere voorwaarden aan te bieden. Terwijl de aanvaller op Anfield naar alle waarschijnlijkheid meer kan verdienen én ook nog eens een interessanter sportief verhaal krijgt aangeboden. Dybala zou zelf dan ook oor hebben naar een overstap richting Merseyside.

BOOM!

Liverpool have got in contact with Dybala to monitor his situation about not extending contract to Juventus,
according to @TuttoMercatoWeb @alaimotmw

Dybala would be keen to move to Liverpool

— Tancredi Palmeri (@tancredipalmeri) January 26, 2022

LEES OOK: Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Liverpool kan dit seizoen de CL winnen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

51
51
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

31
31
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

122
122
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

57
57
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

69
69
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

112
112
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

229
229
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

147
147
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

193
193
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

386
386
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

220
220
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

278
278
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

558
558
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

112
112
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

37
37
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

216
216
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

211
211
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

146
146
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

59
59
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

193
193
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

45
45
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

153
153
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

628
628
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

392
392
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

314
314
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

275
275

Meer sportnieuws