'Liverpool doet City en co beven met transferbom'

1082 stemmen
'Liverpool doet City en co beven met transferbom'

Liverpool FC bleef vorig seizoen wat onder de verwachtingen, maar is inmiddels helemaal terug op topniveau. Het is veruit de enige ploeg die Manchester City nog van de Engelse titel kan houden en ook in de andere competities strijden de Reds volop mee voor de prijzen. Toch zou er op Anfield al aan versterking voor volgend seizoen worden gedacht.


Coach Jürgen Klopp beschikt bij Liverpool of een indrukwekkende voorlinie, met Sadio Mané en Mohamed Salah als de twee absolute speerpunten. Nu beide sterspelers op de Africa Cup vertoeven, wordt hun afwezigheid vooral collectief opgevangen. Zo zijn er meer infiltraties vanuit het middenveld, met name Fabinho kan de laatste weken niet stoppen met scoren. Maar op Anfield wil men richting komend seizoen een directe vervanger halen voor de topaanvallers. Iemand die in principe op alle drie posities voorin uit de voeten kan.

En daarvoor zou het vizier nu ook Italië zijn gericht. Zo meldt onder meer de bekende journalist Tancredi Palmeri dat Liverpool zijn oog heeft laten vallen op Paulo Dybala. De 28-jarige Argentijn is al jaren één van de smaakmakers bij Juventus, maar beschikt daar over een aflopend contract. De Reds zouden dan ook contact hebben opgenomen om zijn concrete situatie te achterhalen en hopen om Dybala transfervrij te kunnen binnenhalen na het seizoen

BETER BOD

Dat scenario wil Juve uiteraard voorkomen. In februari zou de Oude Dame opnieuw samenzitten met het kamp-Dybala om een verlenging te bespreken. Maar gezien de financiële situatie lijken de Italianen niet in staat om hem betere voorwaarden aan te bieden. Terwijl de aanvaller op Anfield naar alle waarschijnlijkheid meer kan verdienen én ook nog eens een interessanter sportief verhaal krijgt aangeboden. Dybala zou zelf dan ook oor hebben naar een overstap richting Merseyside.

BOOM!

Liverpool have got in contact with Dybala to monitor his situation about not extending contract to Juventus,
according to @TuttoMercatoWeb @alaimotmw

Dybala would be keen to move to Liverpool

— Tancredi Palmeri (@tancredipalmeri) January 26, 2022

LEES OOK: De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

Liverpool kan dit seizoen de CL winnen ...

Meest recent

De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

4
4
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

27
27
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

101
101
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

124
124
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

107
107
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

103
103
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

180
180
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

172
172
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

57
57
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

44
44
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

372
372
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

187
187
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

289
289
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

152
152
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

114
114
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

229
229
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

108
108
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

406
406
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

177
177
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

317
317
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

227
227
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

137
137
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

157
157
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

117
117
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

872
872

Meer sportnieuws