Standard leeft weer: "Voor Play-offs gaan"

door
Standard leeft weer:

Ondanks alle sportieve en financiële perikelen, is Standard degelijk aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. Nadat eerder al Anderlecht en Club Brugge in bedwang werden gehouden, pakten de Rouches woensdagavond ook hun eerste zege van 2022. Zo werd KAS Eupen met 0-2 geklopt.


Het werd weliswaar geen wedstrijd op hoog niveau aan de Kehrweg. Eupen was zelfs veruit de betere ploeg, maar kon het balbezit veel te weinig omzetten in doelgevaar. Enkel in het slot van de tweede helft was het thuisteam echt dreigend. Standard toonde zich dan weer dodelijk efficiënt. De teruggekeerde Renaud Emond scoorde vlak voor rust opnieuw een cruciaal doelpunt en in de slotminuten deed Denis Dragus de boeken helemaal toe.

Een belangrijke zege dus voor de Luikenaars. Al zag nieuwkomer Gilles Dewaele nog voldoende ruimte voor verbetering. "Het was van moeten vandaag", reageerde hij bij Sporza. "Na twee gelijke spelen doet het nog eens deugd om een driepunter te pakken. In de eerste helft waren we wel te slordig. We mogen dus niet helemaal tevreden zijn met onze prestatie."

DROMEN VAN PLAY-OFFS
Door deze overwinning kan Standard stilaan weer naar omhoog kijken in het klassement. Dewaele is dan ook ambitieus voor de rest van het seizoen. "Vandaag hebben we ook nog eens de 0 kunnen houden. Dat was de verdienste van de ploeg. Nu moeten we verder bouwen op die defensieve basis. Alles is nu nog mogelijk: waarom niet voor de Europe play-offs gaan?"

LEES OOK: ‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

Standard haalt alsnog PO II ...

Meest recent

'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

3
3
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

0
0
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

106
106
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

47
47
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

163
163
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

90
90
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

31
31
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

337
337
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

217
217
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

150
150
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

132
132
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

458
458
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

62
62
Géén Leko-effect: Arsenal genadeloos voorbij Club Brugge

Ivan Leko heeft daags na zijn aanstelling als hoofdcoach niet kunnen stunten met Club Brugge. In de ...

94
94
Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

67
67
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

576
576
Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

131
131
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

262
262
Optater Leko: Club slikt koude douche vlak voor Arsenal

Ivan Leko maakt woensdagavond voor de tweede keer in zijn carrière zijn debuut als hoofdcoach ...

194
194
UCL: Ajax buigt nieuwe afgang om, slechte zaak Belgische clubs

In de Champions League heeft Ajax eindelijk zijn eerste punten beet. Na onder meer een doelpunt van ...

62
62
'Fink speelt met vuur: tactische fout met zware gevolgen'

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

458
458
'Club Brugge blaast mercato op met eerste winterknaller'

Bij Club Brugge hunkert iedereen naar die ene wintertransfer die het hele seizoen doet kantelen, ...

469
469
Leko zorgt niet voor verrassingen, Arsenal spaart sterspeler

Club Brugge staat om 21u opnieuw voor een loodzware opdracht in de Champions League. In zijn zesde ...

111
111
Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

63
63
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

269
269

Meer sportnieuws