Delcroix incasseert nieuwe mokerslag bij Anderlecht

300
Delcroix incasseert nieuwe mokerslag bij Anderlecht

RSC Anderlecht wou woensdagavond tegen Cercle Brugge een tweede zege op rij pakken. Maar de eerste helft verliep niet bepaald zoals gewenst voor de Brusselaars. Zo was coach Vincent Kompany genoodzaakt om nog voor de start van de tweede periode al twee van zijn wissels op te gebruiken.


RSCA begon degelijk aan de partij en kon ook meteen dreigen. Na een klein halfuurtje dreigde Rabbi Matondo echter om alleen op doel af te stevenen. Wesley Hoedt besloot dan ook om aan de noodrem te trekken. Dat leverde de Nederlander echter een rode kaart op. Kompany moest dus ingrijpen en slachtofferde Benito Raman om met Hannes Delcroix een extra verdediger tussen de lijnen te brengen.

Maar voor die laatste sloeg het noodlot andermaal toe. Zo werd hij aan de rust zelf vervangen door de jonge Zeno Debast. Blijkbaar had Delcroix een nieuwe blessure opgelopen, volgens Eleven Sports-commentator Peter Vandenbempt lag het probleem dit keer aan de adductoren. Opnieuw dus een flinke domper voor de 22-jarige Belg met Haïtiaanse roots, die maar blijft achtervolgd worden door blessure-perikelen.

GROTE PECHVOGEL
Delcroix startte het seizoen immers als titularis, maar viel al na enkele duels uit met een knieblessure. Uiteindelijk moest hij onder het mes gaan en stond hij maanden aan de kant. Afgelopen weekend maakte hij eindelijk zijn rentree en nu is hij dus opnieuw geblesseerd. In de komende dagen zal moeten blijken hoe ernstig zijn nieuwe kwetsuur is. Eind vorig seizoen stond Delcroix al maanden aan de kant. Ook toen was zijn knie de boosdoener.

LEES OOK: Anderlecht grijpt in: trio terug naar RSCA Futures

Indien Delcroix langer out is, moet RSCA nog een extra verdediger halen ...

Meest recent

Anderlecht grijpt in: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

7
7
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

64
64
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

85
85
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

72
72
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

35
35
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

136
136
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

110
110
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

155
155
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

82
82
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

89
89
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

190
190
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

122
122
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

225
225
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

299
299
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

90
90
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

447
447
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

556
556
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

210
210
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

136
136
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

141
141
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

212
212
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

203
203

Meer sportnieuws