Delcroix incasseert nieuwe mokerslag bij Anderlecht

300 stemmen
Delcroix incasseert nieuwe mokerslag bij Anderlecht

RSC Anderlecht wou woensdagavond tegen Cercle Brugge een tweede zege op rij pakken. Maar de eerste helft verliep niet bepaald zoals gewenst voor de Brusselaars. Zo was coach Vincent Kompany genoodzaakt om nog voor de start van de tweede periode al twee van zijn wissels op te gebruiken.


RSCA begon degelijk aan de partij en kon ook meteen dreigen. Na een klein halfuurtje dreigde Rabbi Matondo echter om alleen op doel af te stevenen. Wesley Hoedt besloot dan ook om aan de noodrem te trekken. Dat leverde de Nederlander echter een rode kaart op. Kompany moest dus ingrijpen en slachtofferde Benito Raman om met Hannes Delcroix een extra verdediger tussen de lijnen te brengen.

Maar voor die laatste sloeg het noodlot andermaal toe. Zo werd hij aan de rust zelf vervangen door de jonge Zeno Debast. Blijkbaar had Delcroix een nieuwe blessure opgelopen, volgens Eleven Sports-commentator Peter Vandenbempt lag het probleem dit keer aan de adductoren. Opnieuw dus een flinke domper voor de 22-jarige Belg met Haïtiaanse roots, die maar blijft achtervolgd worden door blessure-perikelen.

GROTE PECHVOGEL
Delcroix startte het seizoen immers als titularis, maar viel al na enkele duels uit met een knieblessure. Uiteindelijk moest hij onder het mes gaan en stond hij maanden aan de kant. Afgelopen weekend maakte hij eindelijk zijn rentree en nu is hij dus opnieuw geblesseerd. In de komende dagen zal moeten blijken hoe ernstig zijn nieuwe kwetsuur is. Eind vorig seizoen stond Delcroix al maanden aan de kant. Ook toen was zijn knie de boosdoener.

LEES OOK: Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Indien Delcroix langer out is, moet RSCA nog een extra verdediger halen ...

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

77
77
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

13
13
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

41
41
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

26
26
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

95
95
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

112
112
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

26
26
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

44
44
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

55
55
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

261
261
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

154
154
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

40
40
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

207
207
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

140
140
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

135
135
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

89
89
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

422
422
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

331
331
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

131
131
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

131
131
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

92
92
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

32
32
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

164
164
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

198
198
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws