Meunier over Rode Duivel: "Hij keert niet terug naar Standard"

187 stemmen
Meunier over Rode Duivel:

Standard kende de voorbije jaren de nodige financiële problemen, maar kon in moeilijke tijden wel altijd op zijn ex-spelers rekenen. Zo kreeg de club zelfs financiële steun van twee Rode Duivels. Toen Bruno Venanzi het stadion verkocht aan een nieuw opgerichte holding, stapten immers ook Marouane Fellaini en Axel Witsel mee in dat verhaal.


Zij pompten hun centen in het immobedrijf en gaven Standard zo een belangrijk duwtje in de rug. Wie weet doen ze dat in de toekomst ook nog sportief. In de Duitse pers gingen de voorbije dagen alvast geruchten dat Witsel op zijn 33ste zou gaan terugkeren bij de Rouches. Borussia Dortmund is niet van plan zijn aflopende contract te verlengen.

Maar volgens Thomas Meunier moet Standard nog niet dromen. "Met Thorgan Hazard en Axel heb ik dat artikel gelezen. We hebben er samen om gelachen", verklaart hij immers aan RTBF. "Axel is een echte Luikenaar en op een gegeven moment zal hij misschien zeggen: 'Standard heeft een echt project, het zou leuk zijn daarvan deel uit te maken, de jongeren te begeleiden en mijn steentje bij te dragen om de club weer naar de top te brengen.' Maar nu wil hij nog spelen in een ambitieuze ploeg die in Europa voor de prijzen kan spelen."

OPTIES
Het is echter nog niet duidelijk waar de toekomst van Witsel wel zal liggen. Hij werd de voorbije maanden al gelinkt aan onder meer Juventus en Newcastle United en even was er sprake van dat hij nog deze maand Dortmund zou kunnen verlaten. Momenteel lijkt het er echter op dat Witsel gewoon het seizoen in Duitsland uit zal doen om in de zomer vervolgens transfervrij te verkassen.

LEES OOK: Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

🚀

Zal Witsel ooit nog voor Standard spelen?

Meest recent

Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

20
20
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

56
56
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

183
183
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

173
173
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

242
242
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

174
174
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

48
48
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

395
395
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

287
287
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

306
306
Ngoy slaat op tafel na Egypte: “Tuurlijk ontgoocheling”

België kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste wedstrijd op het WK ...

149
149
Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

55
55
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

253
253
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

305
305
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

448
448
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

246
246
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

1532
1532
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

590
590
Union niet te stuiten: aanwinst vier binnen, nummer vijf op komst

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

253
253
Reden tot zorgen? Garcia geeft reden voor povere Doku

Voor aanvang van het toernooi werd Jérémy Doku bestempeld als één van de ...

162
162
Rode Duivels schrikken: schade veel groter dan gedacht

De 1-1 tegen Egypte lijkt op het eerste zicht geen ramp voor de Rode Duivels. België heeft ...

355
355
Kranten schieten met scherp: grote riseé bij Rode Duivels

De Rode Duivels zullen nog minstens tot aanstaande zondag moeten wachten op hun eerste WK-zege sinds ...

330
330
Alderweireld bewierookt onverwachte Duivel: "Als één man er stond ..."

Wat een hoopvolle start van het WK had moeten worden, is uitgedraaid op een behoorlijk tegenvallende ...

1001
1001
Internationale pers hard voor Belgen: één Duivel in spotlights

De Rode Duivels hebben niet de WK-start genomen waar ze op hoopten. In Seattle moesten ze maandag ...

392
392
Saudi's zorgen voor nieuwe stunt, spectaculair gelijkspel in poule België

Op het wereldkampioenschap blijven de verrassende uitslagen zich opstapelen. Zo slaagde ...

144
144

Meer sportnieuws