Meunier over Rode Duivel: "Hij keert niet terug naar Standard"

door
Meunier over Rode Duivel:

Standard kende de voorbije jaren de nodige financiële problemen, maar kon in moeilijke tijden wel altijd op zijn ex-spelers rekenen. Zo kreeg de club zelfs financiële steun van twee Rode Duivels. Toen Bruno Venanzi het stadion verkocht aan een nieuw opgerichte holding, stapten immers ook Marouane Fellaini en Axel Witsel mee in dat verhaal.


Zij pompten hun centen in het immobedrijf en gaven Standard zo een belangrijk duwtje in de rug. Wie weet doen ze dat in de toekomst ook nog sportief. In de Duitse pers gingen de voorbije dagen alvast geruchten dat Witsel op zijn 33ste zou gaan terugkeren bij de Rouches. Borussia Dortmund is niet van plan zijn aflopende contract te verlengen.

Maar volgens Thomas Meunier moet Standard nog niet dromen. "Met Thorgan Hazard en Axel heb ik dat artikel gelezen. We hebben er samen om gelachen", verklaart hij immers aan RTBF. "Axel is een echte Luikenaar en op een gegeven moment zal hij misschien zeggen: 'Standard heeft een echt project, het zou leuk zijn daarvan deel uit te maken, de jongeren te begeleiden en mijn steentje bij te dragen om de club weer naar de top te brengen.' Maar nu wil hij nog spelen in een ambitieuze ploeg die in Europa voor de prijzen kan spelen."

OPTIES
Het is echter nog niet duidelijk waar de toekomst van Witsel wel zal liggen. Hij werd de voorbije maanden al gelinkt aan onder meer Juventus en Newcastle United en even was er sprake van dat hij nog deze maand Dortmund zou kunnen verlaten. Momenteel lijkt het er echter op dat Witsel gewoon het seizoen in Duitsland uit zal doen om in de zomer vervolgens transfervrij te verkassen.

LEES OOK: Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Zal Witsel ooit nog voor Standard spelen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

96
96
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

4
4
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

7
7
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

22
22
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

28
28
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

70
70
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

25
25
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

51
51
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

182
182
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1129
1129
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

120
120
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

43
43
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

140
140
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

290
290
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

65
65
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

123
123
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

50
50
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

43
43
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

165
165
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

87
87
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

322
322
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

72
72
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

86
86
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

19
19
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

90
90
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

94
94

Meer sportnieuws