Meunier over Rode Duivel: "Hij keert niet terug naar Standard"

187 stemmen
Meunier over Rode Duivel:

Standard kende de voorbije jaren de nodige financiële problemen, maar kon in moeilijke tijden wel altijd op zijn ex-spelers rekenen. Zo kreeg de club zelfs financiële steun van twee Rode Duivels. Toen Bruno Venanzi het stadion verkocht aan een nieuw opgerichte holding, stapten immers ook Marouane Fellaini en Axel Witsel mee in dat verhaal.


Zij pompten hun centen in het immobedrijf en gaven Standard zo een belangrijk duwtje in de rug. Wie weet doen ze dat in de toekomst ook nog sportief. In de Duitse pers gingen de voorbije dagen alvast geruchten dat Witsel op zijn 33ste zou gaan terugkeren bij de Rouches. Borussia Dortmund is niet van plan zijn aflopende contract te verlengen.

Maar volgens Thomas Meunier moet Standard nog niet dromen. "Met Thorgan Hazard en Axel heb ik dat artikel gelezen. We hebben er samen om gelachen", verklaart hij immers aan RTBF. "Axel is een echte Luikenaar en op een gegeven moment zal hij misschien zeggen: 'Standard heeft een echt project, het zou leuk zijn daarvan deel uit te maken, de jongeren te begeleiden en mijn steentje bij te dragen om de club weer naar de top te brengen.' Maar nu wil hij nog spelen in een ambitieuze ploeg die in Europa voor de prijzen kan spelen."

OPTIES
Het is echter nog niet duidelijk waar de toekomst van Witsel wel zal liggen. Hij werd de voorbije maanden al gelinkt aan onder meer Juventus en Newcastle United en even was er sprake van dat hij nog deze maand Dortmund zou kunnen verlaten. Momenteel lijkt het er echter op dat Witsel gewoon het seizoen in Duitsland uit zal doen om in de zomer vervolgens transfervrij te verkassen.

LEES OOK: 'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Zal Witsel ooit nog voor Standard spelen?

Meest recent

Benteke spreekt duidelijke taal na niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

6
6
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

20
20
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

18
18
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

34
34
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

73
73
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

125
125
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

166
166
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

356
356
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

89
89
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

782
782
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

276
276
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

93
93
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

452
452
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

272
272
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

233
233
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

325
325
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

442
442
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

124
124
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

592
592
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

244
244
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

1046
1046
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

242
242
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

483
483
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

57
57
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

739
739

Meer sportnieuws