Meunier over Rode Duivel: "Hij keert niet terug naar Standard"

door
Meunier over Rode Duivel:

Standard kende de voorbije jaren de nodige financiële problemen, maar kon in moeilijke tijden wel altijd op zijn ex-spelers rekenen. Zo kreeg de club zelfs financiële steun van twee Rode Duivels. Toen Bruno Venanzi het stadion verkocht aan een nieuw opgerichte holding, stapten immers ook Marouane Fellaini en Axel Witsel mee in dat verhaal.


Zij pompten hun centen in het immobedrijf en gaven Standard zo een belangrijk duwtje in de rug. Wie weet doen ze dat in de toekomst ook nog sportief. In de Duitse pers gingen de voorbije dagen alvast geruchten dat Witsel op zijn 33ste zou gaan terugkeren bij de Rouches. Borussia Dortmund is niet van plan zijn aflopende contract te verlengen.

Maar volgens Thomas Meunier moet Standard nog niet dromen. "Met Thorgan Hazard en Axel heb ik dat artikel gelezen. We hebben er samen om gelachen", verklaart hij immers aan RTBF. "Axel is een echte Luikenaar en op een gegeven moment zal hij misschien zeggen: 'Standard heeft een echt project, het zou leuk zijn daarvan deel uit te maken, de jongeren te begeleiden en mijn steentje bij te dragen om de club weer naar de top te brengen.' Maar nu wil hij nog spelen in een ambitieuze ploeg die in Europa voor de prijzen kan spelen."

OPTIES
Het is echter nog niet duidelijk waar de toekomst van Witsel wel zal liggen. Hij werd de voorbije maanden al gelinkt aan onder meer Juventus en Newcastle United en even was er sprake van dat hij nog deze maand Dortmund zou kunnen verlaten. Momenteel lijkt het er echter op dat Witsel gewoon het seizoen in Duitsland uit zal doen om in de zomer vervolgens transfervrij te verkassen.

LEES OOK: Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Zal Witsel ooit nog voor Standard spelen?

Meest recent

Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

45
45
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

50
50
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

27
27
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

200
200
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

64
64
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

195
195
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

192
192
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

622
622
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

89
89
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

164
164
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

381
381
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

53
53
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

277
277
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

304
304
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

115
115
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

603
603
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

52
52
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

99
99
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

196
196
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

799
799
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

280
280
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

107
107
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

388
388
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

302
302
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1577
1577

Meer sportnieuws