Meunier over Rode Duivel: "Hij keert niet terug naar Standard"

door
Meunier over Rode Duivel:

Standard kende de voorbije jaren de nodige financiële problemen, maar kon in moeilijke tijden wel altijd op zijn ex-spelers rekenen. Zo kreeg de club zelfs financiële steun van twee Rode Duivels. Toen Bruno Venanzi het stadion verkocht aan een nieuw opgerichte holding, stapten immers ook Marouane Fellaini en Axel Witsel mee in dat verhaal.


Zij pompten hun centen in het immobedrijf en gaven Standard zo een belangrijk duwtje in de rug. Wie weet doen ze dat in de toekomst ook nog sportief. In de Duitse pers gingen de voorbije dagen alvast geruchten dat Witsel op zijn 33ste zou gaan terugkeren bij de Rouches. Borussia Dortmund is niet van plan zijn aflopende contract te verlengen.

Maar volgens Thomas Meunier moet Standard nog niet dromen. "Met Thorgan Hazard en Axel heb ik dat artikel gelezen. We hebben er samen om gelachen", verklaart hij immers aan RTBF. "Axel is een echte Luikenaar en op een gegeven moment zal hij misschien zeggen: 'Standard heeft een echt project, het zou leuk zijn daarvan deel uit te maken, de jongeren te begeleiden en mijn steentje bij te dragen om de club weer naar de top te brengen.' Maar nu wil hij nog spelen in een ambitieuze ploeg die in Europa voor de prijzen kan spelen."

OPTIES
Het is echter nog niet duidelijk waar de toekomst van Witsel wel zal liggen. Hij werd de voorbije maanden al gelinkt aan onder meer Juventus en Newcastle United en even was er sprake van dat hij nog deze maand Dortmund zou kunnen verlaten. Momenteel lijkt het er echter op dat Witsel gewoon het seizoen in Duitsland uit zal doen om in de zomer vervolgens transfervrij te verkassen.

LEES OOK: Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Zal Witsel ooit nog voor Standard spelen?

Meest recent

Gouden zet van Hasi: "Hij is zeer belangrijk voor Anderlecht"

Besnik Hasi maakt tot op heden weinig indruk als coach van RSC Anderlecht. Maar de trainer heeft wel ...

3
3
Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Dat Club Brugge versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Het bestuur weet dit ook en heeft vandaag ...

71
71
Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

93
93
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

66
66
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

158
158
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

166
166
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

321
321
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

69
69
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

182
182
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

129
129
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

81
81
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

32
32
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

135
135
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

180
180
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

409
409
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

339
339
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

242
242
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

407
407
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

54
54
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

503
503
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

375
375
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

742
742
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

489
489
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

359
359
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

79
79

Meer sportnieuws