Pro League vindt nieuwe datum voor 4 inhaalmatchen

door
Pro League vindt nieuwe datum voor 4 inhaalmatchen

De voorbije dagen moesten er toch de nodige wedstrijden in de Jupiler Pro League uitgesteld worden, om uiteenlopende redenen. Een aantal teams kregen te maken met een uitbraak van het coronavirus en vroegen daarom uitstel aan, terwijl ze bij KRC Genk een aantal matchen mochten verschuiven omdat ze wel zeer zwaar getroffen zouden worden door de interlands die de komende dagen gespeeld worden.


In Azië en Noord- en Zuid-Amerika staan er namelijk WK-kwalificatiewedstrijden op het programma, terwijl ook de Africa Cup nog steeds aan de gang is. Genk zag daardoor zeven spelers uitzwermen richting hun nationale ploeg, waardoor het zijn matchen van de 24ste en 25ste speeldag mocht uitstellen. Daarvoor is nu een datum gevonden.

De match tegen KV Mechelen, die normaal gezien deze week gespeeld had moeten worden, zal plaatsvinden op woensdag 16 februari. De verplaatsing naar OHL, die normaal gezien voor komend weekend gepland stond, zal een week vroeger op 9 februari afgewerkt worden. Op dezelfde dag wordt ook Zulte Waregem-KV Oostende gespeeld. Die match werd uitgesteld omwille van een coronagolf bij Essevee.

OHL-KV MECHELEN
De Pro League vond ook een nieuwe datum voor de partij tussen Westerlo en Deinze in 1B, die ook door coronaproblemen uitgesteld werd. Ook die match wordt op 9 februari gespeeld. Over de match tussen OH Leuven en KV Mechelen werd nog geen beslissing genomen. KV Mechelen kwam vorige week niet opdraven aan Den Dreef omdat ze met te veel coronabesmettingen kampten, hoewel ze van de Pro League geen uitstel gekregen hadden. Daardoor riskeert Malinwa een forfaitnederlaag, maar daarover wordt pas vrijdag beslist.


LEES OOK: Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

Goede beslissing?

Meest recent

''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

24
24
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

30
30
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

88
88
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

159
159
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

96
96
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

45
45
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

94
94
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

64
64
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

329
329
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

41
41
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

57
57
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

209
209
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

75
75
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

75
75
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

425
425
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

240
240
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

87
87
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

113
113
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

351
351
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

71
71
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

37
37
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

17
17
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

185
185
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

244
244
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

212
212

Meer sportnieuws