Pro League vindt nieuwe datum voor 4 inhaalmatchen

door
Pro League vindt nieuwe datum voor 4 inhaalmatchen

De voorbije dagen moesten er toch de nodige wedstrijden in de Jupiler Pro League uitgesteld worden, om uiteenlopende redenen. Een aantal teams kregen te maken met een uitbraak van het coronavirus en vroegen daarom uitstel aan, terwijl ze bij KRC Genk een aantal matchen mochten verschuiven omdat ze wel zeer zwaar getroffen zouden worden door de interlands die de komende dagen gespeeld worden.


In Azië en Noord- en Zuid-Amerika staan er namelijk WK-kwalificatiewedstrijden op het programma, terwijl ook de Africa Cup nog steeds aan de gang is. Genk zag daardoor zeven spelers uitzwermen richting hun nationale ploeg, waardoor het zijn matchen van de 24ste en 25ste speeldag mocht uitstellen. Daarvoor is nu een datum gevonden.

De match tegen KV Mechelen, die normaal gezien deze week gespeeld had moeten worden, zal plaatsvinden op woensdag 16 februari. De verplaatsing naar OHL, die normaal gezien voor komend weekend gepland stond, zal een week vroeger op 9 februari afgewerkt worden. Op dezelfde dag wordt ook Zulte Waregem-KV Oostende gespeeld. Die match werd uitgesteld omwille van een coronagolf bij Essevee.

OHL-KV MECHELEN
De Pro League vond ook een nieuwe datum voor de partij tussen Westerlo en Deinze in 1B, die ook door coronaproblemen uitgesteld werd. Ook die match wordt op 9 februari gespeeld. Over de match tussen OH Leuven en KV Mechelen werd nog geen beslissing genomen. KV Mechelen kwam vorige week niet opdraven aan Den Dreef omdat ze met te veel coronabesmettingen kampten, hoewel ze van de Pro League geen uitstel gekregen hadden. Daardoor riskeert Malinwa een forfaitnederlaag, maar daarover wordt pas vrijdag beslist.


LEES OOK: 'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Goede beslissing?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

103
103
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

4
4
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

14
14
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

67
67
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

69
69
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

100
100
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

185
185
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

157
157
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

663
663
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

125
125
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

80
80
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

116
116
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

158
158
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

48
48
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

277
277
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

48
48
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

399
399
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

22
22
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

311
311
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

209
209
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

566
566
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

236
236
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

101
101
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

254
254
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

418
418
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

119
119

Meer sportnieuws