Pro League vindt nieuwe datum voor 4 inhaalmatchen

door
Pro League vindt nieuwe datum voor 4 inhaalmatchen

De voorbije dagen moesten er toch de nodige wedstrijden in de Jupiler Pro League uitgesteld worden, om uiteenlopende redenen. Een aantal teams kregen te maken met een uitbraak van het coronavirus en vroegen daarom uitstel aan, terwijl ze bij KRC Genk een aantal matchen mochten verschuiven omdat ze wel zeer zwaar getroffen zouden worden door de interlands die de komende dagen gespeeld worden.


In Azië en Noord- en Zuid-Amerika staan er namelijk WK-kwalificatiewedstrijden op het programma, terwijl ook de Africa Cup nog steeds aan de gang is. Genk zag daardoor zeven spelers uitzwermen richting hun nationale ploeg, waardoor het zijn matchen van de 24ste en 25ste speeldag mocht uitstellen. Daarvoor is nu een datum gevonden.

De match tegen KV Mechelen, die normaal gezien deze week gespeeld had moeten worden, zal plaatsvinden op woensdag 16 februari. De verplaatsing naar OHL, die normaal gezien voor komend weekend gepland stond, zal een week vroeger op 9 februari afgewerkt worden. Op dezelfde dag wordt ook Zulte Waregem-KV Oostende gespeeld. Die match werd uitgesteld omwille van een coronagolf bij Essevee.

OHL-KV MECHELEN
De Pro League vond ook een nieuwe datum voor de partij tussen Westerlo en Deinze in 1B, die ook door coronaproblemen uitgesteld werd. Ook die match wordt op 9 februari gespeeld. Over de match tussen OH Leuven en KV Mechelen werd nog geen beslissing genomen. KV Mechelen kwam vorige week niet opdraven aan Den Dreef omdat ze met te veel coronabesmettingen kampten, hoewel ze van de Pro League geen uitstel gekregen hadden. Daardoor riskeert Malinwa een forfaitnederlaag, maar daarover wordt pas vrijdag beslist.


LEES OOK: Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

Goede beslissing?

Meest recent

'Club bibbert en beeft: steunpilaar kiest nieuwe ploeg'

Club Brugge vat de komende mercato aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord te houden. ...

110
110
Anderlecht vangt jackpot: Renard & Hasi kopen krediet

De voorbije drie jaar leek hij gedoemd om in de categorie miscasts te belanden, maar samen met ...

104
104
'Genk-Club Brugge: Hayen & Leko hakken knopen door'

Op tweede kerstdag wordt de laatste speeldag van het jaar ingezet. De opvallendste affiche is ...

239
239
Harde cijfers tonen aan: Belgisch voetbal in verval

Naar jaarlijkse gewoonte verliet afgelopen zomer heel wat talent de Belgische velden. Doorgaans ...

84
84
Club Brugge versus Anderlecht: transferoorlog barst los

Vrede op aarde allemaal goed en wel, de voorbije weken had de Jupiler Pro League toch meer weg van ...

185
185
Hazard verbaast vriend en vijand met toekomstplannen

Na een fraaie reeks van 16 op 21 hoopt RSC Anderlecht het jaar vrijdag tegen Charleroi in schoonheid ...

204
204
Kerstmis in de JPL: het verlanglijstje van elke club

De komende dagen staan de laatste matchen van het jaar nog op het programma, maar op Kerstmis ...

142
142
'Raskin mag kruis maken over knaltransfer'

Voor Nicolas Raskin was 2025 het jaar van de grote doorbraak bij de Rode Duivels. De 24-jarige ...

60
60
Alweer straffe transfer Union: "Ik zei meteen ja"

Elk seizoen moet Union weer opnieuw beginnen, maar elk seizoen slaagt de landskampioen er toch weer ...

165
165
'Charleroi hakt trainersknoop door'

De voorbije weken was er een heuse trainerswals bij de Belgische topclubs. KRC Genk stelde na het ...

161
161
Godts krijgt schop onder de kont: "Als het eruit komt..."

Ajax beleefde een moeilijke eersteseizoenshelft, al leek er de laatste weken toch beterschap ...

45
45
'Arsenal grijpt mis bij Club Brugge'

Club Brugge zag in 2025 de nodige sterkhouders vertrekken en in 2026 lijkt dat scenario zich opnieuw ...

577
577
Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

92
92
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

494
494
'Club Brugge en co grijpen naast sensatie uit 1B'

De Challenger Pro League blijkt alsmaar meer een uitstekende kweekvijver voor talent voor de Jupiler ...

207
207
Buitenkansje voor Standard? "Ik zou het niet doen"

Standard vierde Kerstmis als de nummer zes in het klassement en dat was toch een verrassing. De ...

225
225
TRANSFERUURTJE: 'Broos naar Belgische topclub, sensationele comeback Origi'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

328
328
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

194
194
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

143
143
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

702
702
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

123
123
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

99
99
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

247
247
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

235
235
'Club bibbert: nieuwe ontwikkeling rond sterkhouder'

Club Brugge hoopt vrijdag in Genk om 2025 toch af te kunnen sluiten met een positieve noot, na ...

490
490

Meer sportnieuws