Pro League vindt nieuwe datum voor 4 inhaalmatchen

door
Pro League vindt nieuwe datum voor 4 inhaalmatchen

De voorbije dagen moesten er toch de nodige wedstrijden in de Jupiler Pro League uitgesteld worden, om uiteenlopende redenen. Een aantal teams kregen te maken met een uitbraak van het coronavirus en vroegen daarom uitstel aan, terwijl ze bij KRC Genk een aantal matchen mochten verschuiven omdat ze wel zeer zwaar getroffen zouden worden door de interlands die de komende dagen gespeeld worden.


In Azië en Noord- en Zuid-Amerika staan er namelijk WK-kwalificatiewedstrijden op het programma, terwijl ook de Africa Cup nog steeds aan de gang is. Genk zag daardoor zeven spelers uitzwermen richting hun nationale ploeg, waardoor het zijn matchen van de 24ste en 25ste speeldag mocht uitstellen. Daarvoor is nu een datum gevonden.

De match tegen KV Mechelen, die normaal gezien deze week gespeeld had moeten worden, zal plaatsvinden op woensdag 16 februari. De verplaatsing naar OHL, die normaal gezien voor komend weekend gepland stond, zal een week vroeger op 9 februari afgewerkt worden. Op dezelfde dag wordt ook Zulte Waregem-KV Oostende gespeeld. Die match werd uitgesteld omwille van een coronagolf bij Essevee.

OHL-KV MECHELEN
De Pro League vond ook een nieuwe datum voor de partij tussen Westerlo en Deinze in 1B, die ook door coronaproblemen uitgesteld werd. Ook die match wordt op 9 februari gespeeld. Over de match tussen OH Leuven en KV Mechelen werd nog geen beslissing genomen. KV Mechelen kwam vorige week niet opdraven aan Den Dreef omdat ze met te veel coronabesmettingen kampten, hoewel ze van de Pro League geen uitstel gekregen hadden. Daardoor riskeert Malinwa een forfaitnederlaag, maar daarover wordt pas vrijdag beslist.


LEES OOK: Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

Goede beslissing?

Meest recent

Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

14
14
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

16
16
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

444
444
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

97
97
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

33
33
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

30
30
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

67
67
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

253
253
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

46
46
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

194
194
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

66
66
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

64
64
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

269
269
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

447
447
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

414
414
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

116
116
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

279
279
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

399
399
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

57
57
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

150
150
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

126
126
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

280
280
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

160
160
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

156
156
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

59
59

Meer sportnieuws