Pro League vindt nieuwe datum voor 4 inhaalmatchen

door
Pro League vindt nieuwe datum voor 4 inhaalmatchen

De voorbije dagen moesten er toch de nodige wedstrijden in de Jupiler Pro League uitgesteld worden, om uiteenlopende redenen. Een aantal teams kregen te maken met een uitbraak van het coronavirus en vroegen daarom uitstel aan, terwijl ze bij KRC Genk een aantal matchen mochten verschuiven omdat ze wel zeer zwaar getroffen zouden worden door de interlands die de komende dagen gespeeld worden.


In Azië en Noord- en Zuid-Amerika staan er namelijk WK-kwalificatiewedstrijden op het programma, terwijl ook de Africa Cup nog steeds aan de gang is. Genk zag daardoor zeven spelers uitzwermen richting hun nationale ploeg, waardoor het zijn matchen van de 24ste en 25ste speeldag mocht uitstellen. Daarvoor is nu een datum gevonden.

De match tegen KV Mechelen, die normaal gezien deze week gespeeld had moeten worden, zal plaatsvinden op woensdag 16 februari. De verplaatsing naar OHL, die normaal gezien voor komend weekend gepland stond, zal een week vroeger op 9 februari afgewerkt worden. Op dezelfde dag wordt ook Zulte Waregem-KV Oostende gespeeld. Die match werd uitgesteld omwille van een coronagolf bij Essevee.

OHL-KV MECHELEN
De Pro League vond ook een nieuwe datum voor de partij tussen Westerlo en Deinze in 1B, die ook door coronaproblemen uitgesteld werd. Ook die match wordt op 9 februari gespeeld. Over de match tussen OH Leuven en KV Mechelen werd nog geen beslissing genomen. KV Mechelen kwam vorige week niet opdraven aan Den Dreef omdat ze met te veel coronabesmettingen kampten, hoewel ze van de Pro League geen uitstel gekregen hadden. Daardoor riskeert Malinwa een forfaitnederlaag, maar daarover wordt pas vrijdag beslist.


LEES OOK: Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Goede beslissing?

Meest recent

'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

33
33
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

29
29
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

302
302
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

198
198
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

104
104
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

458
458
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

360
360
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

539
539
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

226
226
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

414
414
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

325
325
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

84
84
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

517
517
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

332
332
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

97
97
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

212
212
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

567
567
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

296
296
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

74
74
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

114
114
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

77
77
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

45
45
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

474
474
WK-droom De Bruyne op instorten: "Twijfel of we hem terugzien"

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

442
442
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

147
147

Meer sportnieuws