'Sensatie Cercle stuurt aan op toptransfer'

337 stemmen
'Sensatie Cercle stuurt aan op toptransfer'

Cercle Brugge bleek de jongste weken dé ploeg in vorm in de Jupiler Pro League, met zeven overwinningen in de laatste acht wedstrijden. Door die straffe reeks is de Vereniging stilaan helemaal verlost van degradatiezorgen en lonkt het zelfs naar de top acht. Die ambitie kan het extra kracht bijzetten door woensdagavond te stunten op het veld van Anderlecht.


Daarvoor rekenen ze bij Cercle ongetwijfeld op Rabbi Matondo. De pijlsnelle aanvaller groeide de voorbije weken uit tot een absolute sensatie en was in zijn laatste zes competitiewedstrijden goed voor vijf doelpunten en een assist. De 21-jarige lijkt zijn status als toptalent eindelijk waar te gaan maken en dat maakt dat hij ongetwijfeld de komende maanden zeer gegeerd zal zijn op de transfermarkt.

Cercle huurt Matondo dit seizoen van Schalke 04 en heeft ook een aankoopoptie. Desondanks lijkt de Welshe international er niet meteen rekening mee te houden dat hij volgend seizoen nog in het Jan Breydelstadion speelt. "Alleen God weet waar ik volgend seizoen speel. Dat kan terug in Schalke zijn, maar ik sluit niks uit. Frankrijk, Spanje en Italië zijn ook leuke competities. Alles is mogelijk", verklaart hij immers in Het Laatste Nieuws. "Ja, natuurlijk hoop ik ooit in de Premier League te spelen, dat blijft een onvervulde jeugddroom. God only knows."

MILJOENEN
Over Cercle rept Matondo dus met geen woord in zijn betoog, wat erop lijkt te wijzen dat hij dus vooral denkt aan een vertrek. Cercle zou daarmee ongetwijfeld enkele miljoenen kunnen opstrijken, als het zijn aankoopoptie licht en hem meteen doorverkoopt. De waarde van Matondo wordt momenteel door Transfermarkt geschat op 3 miljoen euro, maar dat kan nog stijgen. In 2019 betaalde Schalke nog 9 miljoen om hem uit de jeugd van Manchester City weg te kapen.

LEES OOK: 'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Moet hij nog een jaar bij Cercle blijven?

Meest recent

Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

76
76
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

43
43
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

698
698
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

76
76
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

135
135
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

121
121
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

40
40
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

271
271
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

293
293
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

121
121
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

141
141
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

176
176
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

159
159
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

43
43
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

367
367
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

45
45
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

359
359
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

123
123
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

340
340
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

138
138
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

257
257
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

203
203
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

135
135
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

46
46
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

115
115

Meer sportnieuws