Wedden op Club-Union: pak jij 5000 euro met gratis pronostiek?

door
Wedden op Club-Union: pak jij 5000 euro met gratis pronostiek?

Donderdagavond is het zover, dan krijgen we een nieuwe clash tussen Club Brugge en Union SG. De verrassende leider trekt alvast met een pak vertrouwen én een voorsprong van 9 punten naar de titelverdediger. Om je aan een pronostiek te wagen op deze clash moet je uiteraard bij Unibet.be zijn, VoetbalNieuws overloopt voor u alvast enkele interessante bets.


1X2
Wie voor het seizoen had durven voorspellen dat Union na 23 speeldagen bovenaan het klassement zou staan met een voorsprong van 9 punten, was allicht voor gek verklaard. Maar het is wel degelijk de realiteit. Hoewel er bij de start van de PO's nog een puntenhalvering volgt, zal Club er dus alles aan moeten doen om een nederlaag tegen de Brusselaars te voorkomen. De bookmakers van Unibet.be geven dan ook het voordeel aan Blauw-Zwart. Zo staat een thuiszege gequoteerd aan 2.03, terwijl een overwinning van Union je 3.40 maal je inzet kan opleveren. Een gelijkspel is goed voor een quotering van 3.95.



ALTERNATIEVE BETS
Er zijn echter meer dan 300 alternatieve weddenschappen beschikbaar op dit duel. Denk je bijvoorbeeld dat Bas Dost voor de derde match op rij scoort? Dan kan je 2.16 maal je inzet terugverdienen. Of zie je in deze pittige clash een strafschop vallen aan één van beide zijden? Goed voor een quotering van 3.20. Een rode kaart voor één van de twee ploegen staat dan weer aan 4.60.

BET BUILDER
Via de 'Bet Builder' van Unibet.be, kan je in dezelfde match ook bepaalde weddenschappen combineren. Op die manier gaat je quotering uiteraard de hoogte in. Club Brugge dat bijvoorbeeld wint in een wedstrijd met minder dan 4 doelpunten, kan je 3.15 maal je inzet opleveren. Of zie je Union minstens een punt pakken na een doelpunt van Dante Vanzeir? Dan krijg je een mooie quotering van 3.70.

GOLDEN GOAL
Daarnaast heeft Unibet.be weer een fraaie promotie voorzien. Zo kan jij gratis voorspellen wie volgens jou het eerste doelpunt zal maken en in welke minuut dat zal gebeuren. De winnaar maakt kans op een jackpot van liefst 5.000 euro! Alle info een voorwaarden vind je via deze link. Daarnaast is zijn er nog veel meer interessante promo's. Aarzel dus niet en ga nu een kijkje nemen bij Unibet.be.


VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn. Speel verantwoord!

LEES OOK: 'Union SG doet weer zaken in Jupiler Pro League'

Wie eindigt dit seizoen het hoogst volgens u?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'AA Gent shopt bij Club, dat zelf ook nog toeslaat'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

28
28
Tranen bij Theate: emotionele boodschap bij Duivels

De Rode Duivels hebben overtuigend gewonnen van Liechtenstein. Na een aarzelende eerste helft kwam ...

24
24
“Ik mis je” – Emoties laaien hoog op bij Marc Degryse

Marc Degryse werd ook na zijn carrière één van de absolute boegbeelden in het ...

134
134
Kritiek na 0-6: deze Duivel valt compleet door de mand

De Rode Duivels hadden zoals verwacht niet veel moeite met Liechtenstein. Het werd 0-6 en vooral de ...

97
97
Duitsland in rep en roer: Nagelsmann verwoest eigen spelers

Duitsland kreeg een ferme tik te verwerken in de WK-kwalificatiepoule. Julian Nagelsmann zag zijn ...

60
60
De Cuyper eerlijk na glansrol: “Dat gaat niet gebeuren”

Maxim De Cuyper maakte deze zomer de overstap van Club Brugge naar Brighton en ook bij de Rode ...

129
129
'Monstertransfer loert: Antwerp staat op ontploffen'

Royal Antwerp FC is nog druk in de weer op het slot van de zomertransferperiode. Ook al zijn de ...

551
551
Coucke smult, terwijl Anderlecht kraakt aan de top

De bestuurscrisis bij Anderlecht krijgt vandaag vermoedelijk een 'apotheose'. Wouter Vandenhaute ...

313
313
'KV Mechelen heeft beet en shopt in eigen land'

KV Mechelen zag Rob Schoofs naar Union SG vertrekken, maar Malinwa staat nog op het punt om toe te ...

220
220
'Hasi wilde bizarre Anderlecht-transfer forceren'

RSC Anderlecht had deze zomer zijn zinnen gezet op een snelle aanvaller. Dat werd Adriano ...

350
350
'Na Skoras nog een dure miskoop weg bij Club Brugge'

Club Brugge deed de afgelopen jaren heel wat goede transfers, maar er zaten ook de nodige miscasts ...

463
463
Degryse kan zijn ogen niet geloven bij de Rode Duivels

België won makkelijk met 0-6 van Liechtenstein. De Rode Duivels kunnen tegen een van de zwakste ...

180
180
'Beerschot pakt uit met waanzinnige stunttransfer'

Beerschot valt weldra in Japanse handen. Dat zorgt er ook voor dat de Japanse markt helemaal open is ...

426
426
Rode Duivel valt zwaar door de mand: Garcia velt oordeel

Bij de Rode Duivels wisten een aantal jongens zich te tonen tegen Liechtenstein, anderen deden het ...

353
353
Anderlecht in paniek: zoektocht naar spits levert 5 namen op

RSC Anderlecht moet een spits halen, anders heeft Besnik Hasi een groot probleem. Het zal toch ...

1031
1031
'Club Brugge verrast vriend en vijand met transferbom'

Club Brugge leek klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt, maar Blauw-Zwart gaat dan toch nog wat ...

904
904
Anderlecht schaamt zich diep: Hatenboer-farce escaleert

Hij moest het gezicht van een nieuw tijdperk worden. Vandaag zit Cédric Hatenboer bij de ...

872
872
Messi heeft héél verrassend nieuws te melden

Argentinië won gisteren met 3-0 van Venezuela. Lionel Messi scoorde twee keer in wat wellicht ...

211
211
‘Coucke kookt van woede: clash met Vandenhaute’

Bij RSC Anderlecht bakten ze er heel weinig sinds Marc Coucke de club overnam. De afgelopen vijf ...

1199
1199
Wat vindt De Bruyne écht van Garcia? Eerste oordeel

Kevin De Bruyne speelde een sobere partij tegen Liechtenstein. De middenvelder van Napoli scoorde ...

231
231
Garcia lyrisch: twee Duivels maken gigantische indruk

De Rode Duivels wonnen met 0-6 van Liechtenstein. Het was een oefenpotje tegen een tegenstander die ...

292
292
Explosieve dag bij Anderlecht: valt bestuur straks uit elkaar?

RSC Anderlecht gaat grote veranderingen doorvoeren. De Raad van Bestuur komt vandaag samen en de ...

312
312
Tielemans bejubelt mede-Duivel: "Hij was héél goed"

Youri Tielemans werd begin deze week aangeduid als de nieuwe vaste aanvoerder van de Rode Duivels. ...

287
287
Fofana doet straffe onthulling na Duivelse glansprestatie

De Rode Duivels zijn een potentiële smaakmaker rijker. Malick Fofana startte donderdag in ...

259
259
Kranten vernietigend: één grandioze buis na zege Duivels

De Rode Duivels hebben donderdagavond gedaan wat moest op het veld van Liechtenstein. Zoals verwacht ...

975
975

Meer sportnieuws