Wedden op Club-Union: pak jij 5000 euro met gratis pronostiek?

door
Wedden op Club-Union: pak jij 5000 euro met gratis pronostiek?

Donderdagavond is het zover, dan krijgen we een nieuwe clash tussen Club Brugge en Union SG. De verrassende leider trekt alvast met een pak vertrouwen én een voorsprong van 9 punten naar de titelverdediger. Om je aan een pronostiek te wagen op deze clash moet je uiteraard bij Unibet.be zijn, VoetbalNieuws overloopt voor u alvast enkele interessante bets.


1X2
Wie voor het seizoen had durven voorspellen dat Union na 23 speeldagen bovenaan het klassement zou staan met een voorsprong van 9 punten, was allicht voor gek verklaard. Maar het is wel degelijk de realiteit. Hoewel er bij de start van de PO's nog een puntenhalvering volgt, zal Club er dus alles aan moeten doen om een nederlaag tegen de Brusselaars te voorkomen. De bookmakers van Unibet.be geven dan ook het voordeel aan Blauw-Zwart. Zo staat een thuiszege gequoteerd aan 2.03, terwijl een overwinning van Union je 3.40 maal je inzet kan opleveren. Een gelijkspel is goed voor een quotering van 3.95.



ALTERNATIEVE BETS
Er zijn echter meer dan 300 alternatieve weddenschappen beschikbaar op dit duel. Denk je bijvoorbeeld dat Bas Dost voor de derde match op rij scoort? Dan kan je 2.16 maal je inzet terugverdienen. Of zie je in deze pittige clash een strafschop vallen aan één van beide zijden? Goed voor een quotering van 3.20. Een rode kaart voor één van de twee ploegen staat dan weer aan 4.60.

BET BUILDER
Via de 'Bet Builder' van Unibet.be, kan je in dezelfde match ook bepaalde weddenschappen combineren. Op die manier gaat je quotering uiteraard de hoogte in. Club Brugge dat bijvoorbeeld wint in een wedstrijd met minder dan 4 doelpunten, kan je 3.15 maal je inzet opleveren. Of zie je Union minstens een punt pakken na een doelpunt van Dante Vanzeir? Dan krijg je een mooie quotering van 3.70.

GOLDEN GOAL
Daarnaast heeft Unibet.be weer een fraaie promotie voorzien. Zo kan jij gratis voorspellen wie volgens jou het eerste doelpunt zal maken en in welke minuut dat zal gebeuren. De winnaar maakt kans op een jackpot van liefst 5.000 euro! Alle info een voorwaarden vind je via deze link. Daarnaast is zijn er nog veel meer interessante promo's. Aarzel dus niet en ga nu een kijkje nemen bij Unibet.be.


VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn. Speel verantwoord!

LEES OOK: 'Uittocht ingezet: Union vreest vertrek derde steunpilaar'

Trending:

Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

Wie eindigt dit seizoen het hoogst volgens u?

Meest recent

'Niet meer te houden: Anderlecht-vertrek krijgt vorm'

Anderlecht heeft zaterdag nog maar eens weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde de ...

149
149
Geen Anderlecht of Antwerp: Nonge verbaast met transfer

Bij Juventus lieten ze de voorbije jaren een aantal Belgen proeven van de A-ploeg, maar geen van hen ...

63
63
'Charleroi heeft volgende goalgetter op het oog'

Voor Charleroi komt de start van het nieuwe seizoen er al snel aan. Enkele dagen voor de ...

21
21
'Eerste verdict over horrorblessure Musiala'

Voor Bayern München zijn de kwartfinales zaterdag het eindstation geworden op het WK voor clubs ...

422
422
‘Boodschap Saelemaekers maakt alles duidelijk’

Voor een aantal Rode Duivels belooft het nog een drukke transferzomer te worden. Verschillende ...

47
47
Hasi spreekt klare taal over nieuwe Anderlecht-deals

Het nieuwe Anderlecht voor komend seizoen krijgt alsmaar meer vorm. Zaterdag boekte het zijn tweede ...

665
665
AA Gent pakt uit en legt toptalent langer vast

Bij AA Gent slaan ze dit seizoen nog maar eens een nieuwe richting in. Na de desastreuze play-offs ...

128
128
Essevee pakt zeer fraaie oefenzege tegen AZ

Zulte Waregem maakt straks na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. De stap ...

119
119
Anderlecht rondt spraakmakende terugkeer helemaal af

Anderlecht blijft deze zomer bijzonder actief op de transfermarkt. Er streken de voorbije weken al ...

260
260
WK Clubs: PSG nekt Bayern, Musiala-drama overschaduwt clash

Paris Saint-Germain blijft op koers om na de treble ook het WK voor clubs te winnen. De Franse ...

92
92
'Club rondt volgende transfer af: last-minute wijziging selectie'

Club Brugge reisde zaterdag af naar Groot-Brittanië voor een oefenwedstrijd en een stage. ...

709
709
Medespelers in schok: horror-blessure Musiala op WK Clubs

Zaterdag werd in Atlanta de mooiste affiche van de kwartfinales op het WK voor clubs afgewerkt. Zo ...

523
523
'Standard heeft negende (!) aanwinst helemaal beet'

Standard toont zich bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. De Rouches haalden inmiddels al ...

335
335
KV Mechelen klopt promovendus, Dender vermorzelt Lierse

Op 25 juli wordt de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Om zo goed mogelijk ...

210
210
Man in vorm bezorgt Anderlecht zege, aanwinst maakt indruk

RSC Anderlecht heeft zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding al winnend kunnen afsluiten. De ...

720
720
Derde peperdure aankoop Chelsea, Inter shopt in eigen land

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Chelsea FC pakte ...

50
50
Fink vol lof: verrassende uitblinker in oefenzege Genk

KRC Genk kan aanstaande maandag met een positief gevoel op stage naar Duitsland vertrekken. De ...

354
354
Miljoenendeal rond: Club Brugge kondigt vertrek De Cuyper aan

Club Brugge heeft zaterdag opnieuw afscheid genomen van één van zijn ...

346
346
Anderlecht heeft beet: aanwinst gespot op Neerpede

RSC Anderlecht werkte zaterdagnamiddag een oefenwedstrijd af tegen het Griekse Aris. De partij in ...

437
437
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft maar verder escaleren. Normaal gezien werd de middenvelder ...

1229
1229
Jonkie nekt Union in duel der Lage Landen-kampioenen

Union SG heeft zaterdagnamiddag zijn eerste nederlaag van de voorbereiding geleden. In de oefenmatch ...

73
73
'Club laat miljoenen rollen: twee topaanwinsten onderweg'

Club Brugge reist dit weekend naar Schotland af, waar zondag een oefenwedstrijd tegen Rangers ...

2095
2095
'Grote kuis United: vijf grote namen naar uitgang geduwd'

Na een ronduit dramatisch seizoen wil Manchester United zich in de komende jaargang herpakken. ...

141
141
Gent bedwingt Charleroi, STVV blijft foutloos tegen Westerlo

Binnen een drietal weken start het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De eersteklassers zijn ...

213
213
'Lammens hakt knoop door over Antwerp-vertrek'

Met Jelle Bataille zag Antwerp FC andermaal een sterkhouder vertrekken. En er zitten nog meer ...

1077
1077

Meer sportnieuws