'Code rood bij Gent na nieuwe transferwending'

door
'Code rood bij Gent na nieuwe transferwending'

Voor AA Gent heeft het nieuwe kalenderjaar nog niet zoveel sportieve vreugde opgeleverd. De Buffalo's speelden dinsdag tegen KV Oostende voor de derde match op rij gelijk en deden zo opnieuw een slechte zaak in de strijd om de top 4. Bovendien dreigt de club één van haar sterkhouders te verliezen.


De Oost-Vlamingen hielden het tot dusver behoorlijk rustig op de wintermercato. Het is nochtans de bedoeling om extra versterking aan te trekken, maar de clubleiding wil logischerwijs geen financiële risico's nemen. Afwachten of er vlak voor het sluiten van de transferperiode nog iets uit de bus valt. Vers bloed in de defensie is alvast welgekomen. En mogelijk moet Gent ook naar een nieuwe doelman op zoek.

Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Sinan Bolat deze maand nog kan vertrekken. Het Turkse sluitstuk is na het seizoen einde contract in de Ghelamco Arena. Onder meer Galatasaray wou van die situatie gebruik om hem in de zomer transfervrij over te nemen. Maar volgens HLN wil de topclub uit Istanbul niet langer wachten en heeft ze zich officieel bij Gent gemeld voor een winterse transfer.

TRANSFERSOM
De Buffalo's staan niet te springen om hun steunpilaar vlak voor het sluiten van de mercato te laten gaan, er zou amper tijd zijn om een geschikte vervanger aan te trekken. Toch is een vertrek van Bolat zeker niet volledig uitgesloten. Alles zal afhangen van wat Galatasaray kan en wil bieden. Indien Gent nog een aardige som kan verdienen aan een speler die anders wellicht gratis de deur uitwandelt, zal het die kans niet zomaar laten liggen. Wordt dus vervolgd in de komende dagen.

LEES OOK: Volckaert verklapt: zo reageerde De Mil na cruciale zege

Bij een goed bod moet AA Gent Bolat laten gaan ...

Meest recent

'Anderlecht strikt Schreuder: omkadering krijgt al vorm'

In de zoektocht naar een nieuwe T1 richt RSC Anderlecht zijn pijlen momenteel vol op Alfred ...

10
10
'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Club Brugge kon in januari nog maar eens gouden zaken doen op de transfermarkt, maar hoewel ...

67
67
'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

150
150
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt cruciale update

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

57
57
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

175
175
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

26
26
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

218
218
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

168
168
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

394
394
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

83
83
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

614
614
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1081
1081
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

362
362
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

306
306
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

313
313
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

470
470
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

488
488
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

222
222
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

402
402
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

100
100
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

230
230
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

993
993
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

232
232
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

55
55
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

49
49

Meer sportnieuws