'Code rood bij Gent na nieuwe transferwending'

door
'Code rood bij Gent na nieuwe transferwending'

Voor AA Gent heeft het nieuwe kalenderjaar nog niet zoveel sportieve vreugde opgeleverd. De Buffalo's speelden dinsdag tegen KV Oostende voor de derde match op rij gelijk en deden zo opnieuw een slechte zaak in de strijd om de top 4. Bovendien dreigt de club één van haar sterkhouders te verliezen.


De Oost-Vlamingen hielden het tot dusver behoorlijk rustig op de wintermercato. Het is nochtans de bedoeling om extra versterking aan te trekken, maar de clubleiding wil logischerwijs geen financiële risico's nemen. Afwachten of er vlak voor het sluiten van de transferperiode nog iets uit de bus valt. Vers bloed in de defensie is alvast welgekomen. En mogelijk moet Gent ook naar een nieuwe doelman op zoek.

Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Sinan Bolat deze maand nog kan vertrekken. Het Turkse sluitstuk is na het seizoen einde contract in de Ghelamco Arena. Onder meer Galatasaray wou van die situatie gebruik om hem in de zomer transfervrij over te nemen. Maar volgens HLN wil de topclub uit Istanbul niet langer wachten en heeft ze zich officieel bij Gent gemeld voor een winterse transfer.

TRANSFERSOM
De Buffalo's staan niet te springen om hun steunpilaar vlak voor het sluiten van de mercato te laten gaan, er zou amper tijd zijn om een geschikte vervanger aan te trekken. Toch is een vertrek van Bolat zeker niet volledig uitgesloten. Alles zal afhangen van wat Galatasaray kan en wil bieden. Indien Gent nog een aardige som kan verdienen aan een speler die anders wellicht gratis de deur uitwandelt, zal het die kans niet zomaar laten liggen. Wordt dus vervolgd in de komende dagen.

LEES OOK: Vanhaezebrouck verrast: 'Raman terug naar AA Gent?'

Bij een goed bod moet AA Gent Bolat laten gaan ...

Meest recent

Vanhaezebrouck verrast: 'Raman terug naar AA Gent?'

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

2
2
Garcia opgelet: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

18
18
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

205
205
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

175
175
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

88
88
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

26
26
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

33
33
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

119
119
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

130
130
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

429
429
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

99
99
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

187
187
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

40
40
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

141
141
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

141
141
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

328
328
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

138
138
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

93
93
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

385
385
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

74
74
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

155
155
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

167
167
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

342
342
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

472
472
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

152
152

Meer sportnieuws