'Paniekerig Newcastle schakelt tandje bij op mercato'

door
'Paniekerig Newcastle schakelt tandje bij op mercato'

Newcastle United werd in het voorbije najaar overgenomen door een hyper-vermogend investeringsfonds uit Saudi-Arabië. En die nieuwe eigenaars hebben enorme ambities met de Engelse traditieclub. Maar eerst moet het behoud in de Premier League vrijwaard worden en dus is extra versterking nodig.


 Met de komst van Kieran Trippier en Chris Wood werd deze mercato alvast een stap in de goede richting gezet. Maar ook in de andere linies is versterking broodnodig. Zo werkt de clubleiding aan extra mankracht in het centrum van de defensie en vers bloed in de aanvalslinie. Enkele dagen voor het sluiten van de transferperiode dreigt Newcastle immers nul op het rekest te krijgen in de dossiers van onder meer spelmaker Jesse Lingard en verdediger Diego Carlos.

Hun respectievelijke clubs Manchester United en Sevilla FC beseffen maar al te goed dat NUFC over een pak geld beschikt en willen dus het onderste uit de kan halen. Maar volgens onder meer The Sun en The Daily Express is Newcastle niet van plan om zomaar mee te gaan in het opbod-spelletje. In beide gevallen zou een transfer dan ook serieus op de helling staan. En dus schakelen de Magpies een tandje bij in andere dossiers.

DUBBELE TOPTRANSFER
Volgens L'Equipe heeft Newcastle immers dinsdag een bod neergelegd bij Olympique Lyon om Bruno Guimaraes weg te halen. Ze zouden maar liefst 40 miljoen euro veil hebben voor de 24-jarige middenvelder. Daarnaast meldt The Daily Mail dat NUFC de dans leidt om de handtekening van Dele Alli. De Engelse international zit op een zijspoor bij Tottenham en mag in principe vertrekken. Newcastle hoopt alvast om toe te slaan, al heerst er concurrentie van verschillende andere Engelse clubs.

LEES OOK: Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

Denkt u dat Newcastle zich nog zal redden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

122
122
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs komt ook de arbitrage steeds meer onder een ...

7
7
'Ramp voor Rode Duivels: steunpilaar out voor WK?'

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

49
49
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

57
57
'Verhaeghe vloekt: Feyenoord gaat all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

98
98
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

243
243
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

166
166
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

77
77
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

23
23
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

190
190
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

234
234
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

396
396
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

341
341
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

237
237
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

39
39
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

141
141
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

124
124
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

45
45
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

169
169
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

83
83
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

362
362
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

94
94
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

101
101
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

182
182
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

424
424

Meer sportnieuws