'Paniekerig Newcastle schakelt tandje bij op mercato'

door
'Paniekerig Newcastle schakelt tandje bij op mercato'

Newcastle United werd in het voorbije najaar overgenomen door een hyper-vermogend investeringsfonds uit Saudi-Arabië. En die nieuwe eigenaars hebben enorme ambities met de Engelse traditieclub. Maar eerst moet het behoud in de Premier League vrijwaard worden en dus is extra versterking nodig.


 Met de komst van Kieran Trippier en Chris Wood werd deze mercato alvast een stap in de goede richting gezet. Maar ook in de andere linies is versterking broodnodig. Zo werkt de clubleiding aan extra mankracht in het centrum van de defensie en vers bloed in de aanvalslinie. Enkele dagen voor het sluiten van de transferperiode dreigt Newcastle immers nul op het rekest te krijgen in de dossiers van onder meer spelmaker Jesse Lingard en verdediger Diego Carlos.

Hun respectievelijke clubs Manchester United en Sevilla FC beseffen maar al te goed dat NUFC over een pak geld beschikt en willen dus het onderste uit de kan halen. Maar volgens onder meer The Sun en The Daily Express is Newcastle niet van plan om zomaar mee te gaan in het opbod-spelletje. In beide gevallen zou een transfer dan ook serieus op de helling staan. En dus schakelen de Magpies een tandje bij in andere dossiers.

DUBBELE TOPTRANSFER
Volgens L'Equipe heeft Newcastle immers dinsdag een bod neergelegd bij Olympique Lyon om Bruno Guimaraes weg te halen. Ze zouden maar liefst 40 miljoen euro veil hebben voor de 24-jarige middenvelder. Daarnaast meldt The Daily Mail dat NUFC de dans leidt om de handtekening van Dele Alli. De Engelse international zit op een zijspoor bij Tottenham en mag in principe vertrekken. Newcastle hoopt alvast om toe te slaan, al heerst er concurrentie van verschillende andere Engelse clubs.

LEES OOK: Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

Denkt u dat Newcastle zich nog zal redden?

Meest recent

Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

13
13
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

122
122
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

140
140
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

73
73
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

23
23
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

218
218
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

70
70
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

259
259
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

142
142
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

204
204
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

64
64
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

244
244
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

317
317
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

53
53
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

165
165
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

106
106
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

220
220
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

196
196
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

209
209
De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

In de strijd om de Italiaanse Champions League-tickets heeft AC Milan nipt averij voorkomen. Na een ...

26
26
'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op Kos Karetsas in ...

226
226
"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

302
302
WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Eind deze maand staat voor de Rode Duivels een belangrijke afspraak op het programma met oog op het ...

313
313
'Deal van 30 miljoen: Barça verzilvert zege met toptransfer'

FC Barcelona heeft zaterdagnamiddag een belangrijke zege geboekt in La Liga. De Catalanen haalden ...

158
158
Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Money time is aangebroken in de strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs en ...

49
49

Meer sportnieuws