'PSG-ster wil al na halfjaar weer vertrekken'

door
'PSG-ster wil al na halfjaar weer vertrekken'

Na een tegenvallend vorige seizoen, zette Paris Saint-Germain afgelopen zomer alle zeilen bij op de transfermarkt. Zo haalden de Fransen een hele lijst aan sterren, al dan niet op transfervrije basis, naar het Parc des Princes. Maar één van die topaanwinsten zou nu alweer op weg zijn naar de uitgang.


De kers op de taart van afgelopen zomer was natuurlijk het aantrekken van Lionel Messi. Daarnaast werden ook Gianluigi Donnarrumma, Achraf Hakimi, Nuno Mendes, Sergio Ramos en Georginio Wijnaldum binnen gehengeld. Die laatste kwam transfervrij over van Liverpool FC, waar zijn aflopende contract niet verlengd werd. PSG was onder meer FC Barcelona te snel af voor de Nederlandse middenvelder. Maar hij lijkt inmiddels spijt te hebben van zijn keuze.

De Oranje-international moet in het Parc des Princes doorgaans vrede nemen met een plek op de bank. En dat zou hem in de piek van zijn carrière dwars zitten. De middenvelder werd dan ook al een tijdje gelinkt aan een (tijdelijke) terugkeer naar de Premier League. Zijn ex-club Newcastle United passeerde de revue als mogelijke bestemming, Sky Sports meldt nu dat een overstap naar Arsenal veel meer voor de hand ligt.

WEDERZIJDSE LIEFDE
De Gunners kunnen wel wat versterking in de breedte gebruiken met oog op de strijd om de top 4 en de ervaring van Wijnaldum zou coach Mikel Arteta goed van pas kunnen komen. Ook de Nederlander zelf zou wel openstaan voor een avontuur in het Emirates Stadium. Afwachten nu of er nog een akkoord gevonden kan worden voor het sluiten van de wintermercato.

LEES OOK: Arsenal stuit op sterke Sels, Bayern haalt wéér uit

De huidige kern van PSG is té groot ...

Meest recent

'Kompany ontploft: één Bayern-topper krijgt volle lading'

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

21
21
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

97
97
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

163
163
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

14
14
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

148
148
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

112
112
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

157
157
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

102
102
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

249
249
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

394
394
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

118
118
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

76
76
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

48
48
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

57
57
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

212
212
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1314
1314
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

267
267
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

130
130
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

144
144
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

44
44
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

234
234
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

126
126
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

363
363
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

260
260
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

432
432

Meer sportnieuws