'PSG-ster wil al na halfjaar weer vertrekken'

door
'PSG-ster wil al na halfjaar weer vertrekken'

Na een tegenvallend vorige seizoen, zette Paris Saint-Germain afgelopen zomer alle zeilen bij op de transfermarkt. Zo haalden de Fransen een hele lijst aan sterren, al dan niet op transfervrije basis, naar het Parc des Princes. Maar één van die topaanwinsten zou nu alweer op weg zijn naar de uitgang.


De kers op de taart van afgelopen zomer was natuurlijk het aantrekken van Lionel Messi. Daarnaast werden ook Gianluigi Donnarrumma, Achraf Hakimi, Nuno Mendes, Sergio Ramos en Georginio Wijnaldum binnen gehengeld. Die laatste kwam transfervrij over van Liverpool FC, waar zijn aflopende contract niet verlengd werd. PSG was onder meer FC Barcelona te snel af voor de Nederlandse middenvelder. Maar hij lijkt inmiddels spijt te hebben van zijn keuze.

De Oranje-international moet in het Parc des Princes doorgaans vrede nemen met een plek op de bank. En dat zou hem in de piek van zijn carrière dwars zitten. De middenvelder werd dan ook al een tijdje gelinkt aan een (tijdelijke) terugkeer naar de Premier League. Zijn ex-club Newcastle United passeerde de revue als mogelijke bestemming, Sky Sports meldt nu dat een overstap naar Arsenal veel meer voor de hand ligt.

WEDERZIJDSE LIEFDE
De Gunners kunnen wel wat versterking in de breedte gebruiken met oog op de strijd om de top 4 en de ervaring van Wijnaldum zou coach Mikel Arteta goed van pas kunnen komen. Ook de Nederlander zelf zou wel openstaan voor een avontuur in het Emirates Stadium. Afwachten nu of er nog een akkoord gevonden kan worden voor het sluiten van de wintermercato.

LEES OOK: Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De huidige kern van PSG is té groot ...

Meest recent

Enorme euforie bij Gent: De Mil geeft fraaie beloning

Even werd het nog bibberen, maar AA Gent heeft zich zondag dan toch geplaatst voor de Champions' ...

1
1
Anderlecht keihard uitgefloten: schlemiel krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zich zondagavond geplaatst voor de Champions' Play-Offs. Maar daarmee is ook al ...

108
108
Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

73
73
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

80
80
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

36
36
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

79
79
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

291
291
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

345
345
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

221
221
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

237
237
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

269
269
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

513
513
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

106
106
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

163
163
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

221
221
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

121
121
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

65
65
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

93
93
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

172
172
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

54
54
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

28
28
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

82
82
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

85
85
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

235
235
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

61
61

Meer sportnieuws