'PSG-ster wil al na halfjaar weer vertrekken'

door
'PSG-ster wil al na halfjaar weer vertrekken'

Na een tegenvallend vorige seizoen, zette Paris Saint-Germain afgelopen zomer alle zeilen bij op de transfermarkt. Zo haalden de Fransen een hele lijst aan sterren, al dan niet op transfervrije basis, naar het Parc des Princes. Maar één van die topaanwinsten zou nu alweer op weg zijn naar de uitgang.


De kers op de taart van afgelopen zomer was natuurlijk het aantrekken van Lionel Messi. Daarnaast werden ook Gianluigi Donnarrumma, Achraf Hakimi, Nuno Mendes, Sergio Ramos en Georginio Wijnaldum binnen gehengeld. Die laatste kwam transfervrij over van Liverpool FC, waar zijn aflopende contract niet verlengd werd. PSG was onder meer FC Barcelona te snel af voor de Nederlandse middenvelder. Maar hij lijkt inmiddels spijt te hebben van zijn keuze.

De Oranje-international moet in het Parc des Princes doorgaans vrede nemen met een plek op de bank. En dat zou hem in de piek van zijn carrière dwars zitten. De middenvelder werd dan ook al een tijdje gelinkt aan een (tijdelijke) terugkeer naar de Premier League. Zijn ex-club Newcastle United passeerde de revue als mogelijke bestemming, Sky Sports meldt nu dat een overstap naar Arsenal veel meer voor de hand ligt.

WEDERZIJDSE LIEFDE
De Gunners kunnen wel wat versterking in de breedte gebruiken met oog op de strijd om de top 4 en de ervaring van Wijnaldum zou coach Mikel Arteta goed van pas kunnen komen. Ook de Nederlander zelf zou wel openstaan voor een avontuur in het Emirates Stadium. Afwachten nu of er nog een akkoord gevonden kan worden voor het sluiten van de wintermercato.

LEES OOK: Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

De huidige kern van PSG is té groot ...

Meest recent

'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

0
0
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

127
127
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

148
148
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

160
160
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

242
242
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

193
193
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

106
106
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

38
38
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

192
192
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

53
53
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

461
461
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

393
393
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

144
144
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

243
243
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

40
40
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

832
832
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

139
139
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

518
518
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

277
277
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

62
62
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

619
619
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

459
459
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

227
227
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

151
151

Meer sportnieuws