'Club Brugge bereidt slotoffensief op mercato voor'

door
'Club Brugge bereidt slotoffensief op mercato voor'

Club Brugge staat donderdagavond voor een cruciale thuiswedstrijd tegen leider Union SG, een partij die absoluut niet verloren mag worden. De druk op de spelersgroep is dus groot, al kan dat ook over de sportieve leiding gezegd worden. Het einde van de transferperiode nadert immers met rasse schreden.


En het is bij Blauw-Zwart wel degelijk de bedoeling om nog toe te slaan. Dat bevestigde coach Alfred Schreuder op zijn persbabbel van afgelopen vrijdag. "We zijn als Club Brugge altijd aan het kijken naar spelers die ons kunnen versterken. En dat zou in elke linie kunnen zijn. Maar een specifieke naam of positie noemen, dat hoeven we niet te doen", vertelde de Nederlander.

De meest concrete piste lijkt die van de Deense flankspeler Andreas Skov Olsen. Diverse bronnen meldden dat een akkoord in de lucht hangt. Club Brugge zou zo'n 5 tot 7 miljoen euro over hebben om hem weg te plukken bij Bologna FC. Maar witte rook laat voorlopig op zich wachten in dit dossier. Afwachten dus of het snel tot een doorbraak komt.

DEFENSIEVE VERSTERKING?
Er liggen echter nog meer potentiële deals op de tafel. Zo meldde ESPN onlangs dat Club concrete interesse toont in de jonge Amerikaanse doelman Chris Brady. Zijn dossier lijkt evenwel geen prioriteit deze mercato. Tot slot is het afwachten of er verdedigend nog iets bijkomt. Ook onder Schreuder blijft het gebrek aan defensieve stabiliteit een probleem. Bovendien is de spoeling centraal achterin redelijk dun indien er aan een driemansdefensie vastgehouden blijft worden. Emmanuel Agbadaou (Eupen) werd onlangs genoemd als potentieel target, maar er zullen ongetwijfeld nog meer alternatieven in beeld zijn.

LEES OOK: ‘Titelstrijd Club Brugge overschaduwd door Leko-ruzie’

Club moet zijn verdediging versterken ...

Meest recent

Kljestan geeft Anderlecht het recept voor nieuwe prijzen

Het blijven woelige tijden voor Anderlecht en dat doet pijn aan het hart voor heel wat oude bekenden ...

14
14
‘Titelstrijd Club Brugge overschaduwd door Leko-ruzie’

Bij Club Brugge staat alles op scherp. Ivan Leko bracht opnieuw vuur in de ploeg, maar tegelijk ...

45
45
Assistent onthult hét geheim van successeizoen STVV

STVV ging vorige week dan wel ietwat verrassend onderuit tegen Antwerp, maar de Kanaries blijven ...

9
9
‘Grote clash: Genk en AC Milan willen dezelfde speler’

KRC Genk staat voor cruciale weken. Het moet zijn zesde plaats in de Jupiler Pro League over de ...

27
27
Oude bekende van Anderlecht moet Marokko op WK leiden

Op 11 juni gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van start. Iets meer dan drie ...

13
13
Club Brugge vreest exodus: smaakmaker kondigt vertrek aan

Club Brugge belooft een hete transferzomer tegemoet te gaan. Het lijkt opnieuw de nodige smaakmakers ...

169
169
Still lokt volgende Anderlecht-pion naar Watford

RSC Anderlecht zag een kleine maand geleden hoe interim-trainer Edward Still plotseling naar het ...

112
112
Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

67
67
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

61
61
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

259
259
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

368
368
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

168
168
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

100
100
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

368
368
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

458
458
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

99
99
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

81
81
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

283
283
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

557
557
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

247
247
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

437
437
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

232
232
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

176
176
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

241
241
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

449
449

Meer sportnieuws