'Club Brugge bereidt slotoffensief op mercato voor'

door
'Club Brugge bereidt slotoffensief op mercato voor'

Club Brugge staat donderdagavond voor een cruciale thuiswedstrijd tegen leider Union SG, een partij die absoluut niet verloren mag worden. De druk op de spelersgroep is dus groot, al kan dat ook over de sportieve leiding gezegd worden. Het einde van de transferperiode nadert immers met rasse schreden.


En het is bij Blauw-Zwart wel degelijk de bedoeling om nog toe te slaan. Dat bevestigde coach Alfred Schreuder op zijn persbabbel van afgelopen vrijdag. "We zijn als Club Brugge altijd aan het kijken naar spelers die ons kunnen versterken. En dat zou in elke linie kunnen zijn. Maar een specifieke naam of positie noemen, dat hoeven we niet te doen", vertelde de Nederlander.

De meest concrete piste lijkt die van de Deense flankspeler Andreas Skov Olsen. Diverse bronnen meldden dat een akkoord in de lucht hangt. Club Brugge zou zo'n 5 tot 7 miljoen euro over hebben om hem weg te plukken bij Bologna FC. Maar witte rook laat voorlopig op zich wachten in dit dossier. Afwachten dus of het snel tot een doorbraak komt.

DEFENSIEVE VERSTERKING?
Er liggen echter nog meer potentiële deals op de tafel. Zo meldde ESPN onlangs dat Club concrete interesse toont in de jonge Amerikaanse doelman Chris Brady. Zijn dossier lijkt evenwel geen prioriteit deze mercato. Tot slot is het afwachten of er verdedigend nog iets bijkomt. Ook onder Schreuder blijft het gebrek aan defensieve stabiliteit een probleem. Bovendien is de spoeling centraal achterin redelijk dun indien er aan een driemansdefensie vastgehouden blijft worden. Emmanuel Agbadaou (Eupen) werd onlangs genoemd als potentieel target, maar er zullen ongetwijfeld nog meer alternatieven in beeld zijn.

LEES OOK: 'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club moet zijn verdediging versterken ...

Meest recent

Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

23
23
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

267
267
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

41
41
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

105
105
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

23
23
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

96
96
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

53
53
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

90
90
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

223
223
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

233
233
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

104
104
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

264
264
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

198
198
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

228
228
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

698
698
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

233
233
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

625
625
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

110
110
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

77
77
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

145
145
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

69
69
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

97
97
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

467
467
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

263
263
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

87
87

Meer sportnieuws