'Club Brugge bereidt slotoffensief op mercato voor'

door
'Club Brugge bereidt slotoffensief op mercato voor'

Club Brugge staat donderdagavond voor een cruciale thuiswedstrijd tegen leider Union SG, een partij die absoluut niet verloren mag worden. De druk op de spelersgroep is dus groot, al kan dat ook over de sportieve leiding gezegd worden. Het einde van de transferperiode nadert immers met rasse schreden.


En het is bij Blauw-Zwart wel degelijk de bedoeling om nog toe te slaan. Dat bevestigde coach Alfred Schreuder op zijn persbabbel van afgelopen vrijdag. "We zijn als Club Brugge altijd aan het kijken naar spelers die ons kunnen versterken. En dat zou in elke linie kunnen zijn. Maar een specifieke naam of positie noemen, dat hoeven we niet te doen", vertelde de Nederlander.

De meest concrete piste lijkt die van de Deense flankspeler Andreas Skov Olsen. Diverse bronnen meldden dat een akkoord in de lucht hangt. Club Brugge zou zo'n 5 tot 7 miljoen euro over hebben om hem weg te plukken bij Bologna FC. Maar witte rook laat voorlopig op zich wachten in dit dossier. Afwachten dus of het snel tot een doorbraak komt.

DEFENSIEVE VERSTERKING?
Er liggen echter nog meer potentiële deals op de tafel. Zo meldde ESPN onlangs dat Club concrete interesse toont in de jonge Amerikaanse doelman Chris Brady. Zijn dossier lijkt evenwel geen prioriteit deze mercato. Tot slot is het afwachten of er verdedigend nog iets bijkomt. Ook onder Schreuder blijft het gebrek aan defensieve stabiliteit een probleem. Bovendien is de spoeling centraal achterin redelijk dun indien er aan een driemansdefensie vastgehouden blijft worden. Emmanuel Agbadaou (Eupen) werd onlangs genoemd als potentieel target, maar er zullen ongetwijfeld nog meer alternatieven in beeld zijn.

LEES OOK: 'Huurdeal met optie: knaltransfer Club Brugge in januari'

Club moet zijn verdediging versterken ...

Meest recent

'Huurdeal met optie: knaltransfer Club Brugge in januari'

Binnen een dikke anderhalve maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Een aantal Belgische ...

10
10
Napoli implodeert: De Bruyne-cijfers schokken Italië

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli de rol moeten lossen aan de top van het ...

35
35
'Uitstel van executie: Anderlecht zet Renard op straat'

RSC Anderlecht wist zondag voor het eerst sinds lange tijd nog eens te winnen van Club Brugge. Een ...

129
129
Lardot velt verdict over speeldag 14 in Jupiler Pro League

Afgelopen weekend werd in de Jupiler Pro League speeldag 14 afgewerkt. Naar goede gewoonte ...

71
71
Na pijnlijke breuk: Ex Rik Verheye deelt pakkend bericht

Na tweeënhalf jaar eindigde onlangs het ogenschijnlijk 'sprookje' tussen Rik Verheye (38) en ...

134
134
Boeckx & Degryse maken Club Brugge met de grond gelijk

Een paar dagen na de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge met de billen bloot op het veld van ...

272
272
De Cat reageert: nieuw contract bij Anderlecht?

RSC Anderlecht boekte zondag een fraaie zege tegen Club Brugge, met Nathan De Cat andermaal als ...

314
314
‘Arsenal in shock: Trossard gooit nu nieuwe contractbom’

Trossard duwt achter de schermen een nieuwe contractbom richting het Arsenal-bestuur. En dat amper ...

145
145
Club Brugge likt zijn wonden: Hayen met groot probleem?

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Anderlecht. Het was een zeer makke prestatie van de ...

253
253
Doku verovert Manchester City: nummer 100 met gouden randje

Jérémy Doku is dé sterspeler van de Rode Duivels. Zeker als Kevin De Bruyne en ...

48
48
Hayen verklaart waar het compleet misliep tegen Anderlecht

Club Brugge bakte er helemaal niks van tegen RSC Anderlecht. Het verloor met 1-0 en dat was meer dan ...

273
273
'Exit Yari Verschaeren: toptransfer krijgt vorm'

Yari Verschaeren lijkt stilaan richting uitgang te worden geduwd. De aanvallende middenvelder komt ...

473
473
Club NXT verrast compleet met komst ex-JPL'er

Club NXT is bezig aan een ronduit dramatisch seizoen in de Challenger Pro League. De Bruggelingen ...

172
172
Anderlecht weldra het PSG van België?

RSC Anderlecht zoekt al jaren naar prijzen. Met Kenneth Bornauw en Michael Verschueren hopen ze ...

480
480
Clement niet naar topclub: "Hij is géén kandidaat"

Ajax verloor afgelopen weekend met 2-1 van FC Utrecht. De titel lijkt nu al weg te zijn in ...

91
91
Hasi vindt succesformule: coach geeft criticasters lik op stuk

RSC Anderlecht won verdiend met 1-0 van Club Brugge. Als er één man opgelucht heeft ...

184
184
Stijnen & co maken indruk: "Beste in 8 jaar als dit lukt"

KV Kortrijk won met 2-0 van Patro Eisden, maar vlot verliep dat zeker niet voor de Kerels. Bij de ...

93
93
Mokio en De Cat toch bij Duivels tot einde WK U17?

De Jonge Duivels hebben zich zondag weten te plaatsen voor de zestiende finales van het WK U17 ...

186
186
Hoe Guardiola plots Doku helemaal doet ontploffen

Manchester City lijkt na een minder seizoen weer mee te gaan spelen voor de titel in de Premier ...

57
57
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over Hayen en Celtic'

Club Brugge gaat de interlandbreak in met een kater na de pijnlijke nederlaag in de kraker op ...

252
252
Opgelet Duivels: Real brengt nieuws over blessure Courtois

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen in Tubeke om zich voor te bereiden op hun laatste ...

100
100
Na knalprestatie in topper: nieuwe uitdaging voor Anderlecht

Na de magere prestatie tegen Ninove in de beker leek er nog een crisis om de hoek te loeren bij ...

228
228
Kritiek op krasse uitspraak: Van Crombrugge slaat terug

We zijn intussen bijna halfweg de reguliere competitie, maar KRC Genk staat nog altijd niet in de ...

113
113
Rode Duivel stuurde Man Utd wandelen: "Woord al gegeven"

Met Senne Lammens haalde Manchester United afgelopen zomer nog eens een Rode Duivel binnen. De jonge ...

56
56
Hubert sakkert: "Herfsttitel? Interesseert me totaal niet"

Na de nederlaag van Club Brugge op Anderlecht had Union zondagavond een geweldige zaak kunnen doen ...

54
54

Meer sportnieuws