Pijnlijk puntenverlies niet zonder gevolgen bij Antwerp

door
Pijnlijk puntenverlies niet zonder gevolgen bij Antwerp

Antwerp FC zag dinsdagavond een einde komen aan zijn goede reeks in de Jupiler Pro League. Op eigen veld geraakte de Great Old na een matige partij niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen STVV. Een teleurstellend puntenverlies, dat behoorlijk hard aankwam op de Bosuil.


Niet in het minst bij voorzitter Paul Gheysens. Zo geraakte bekend dat de preses achteraf de kleedkamer was binnen gegaan om de puntjes op de i te zetten. Het is niet duidelijk wat er precies gezegd werd. Volgens Bjorn Engels zijn er geen 'harde woorden' gevallen. Maar de vloek van Gheysens bij het verlaten van de kleedkamer, was veelzeggend over de manier waarop en inhoud van zijn boodschap.

Coach Brian Priske liet dan weer een vrij aangeslagen indruk achter na de match. "Te veel spelers presteerden vandaag onder hun niveau. Ik vond ons spel te traag, te langzaam. Het moet beter, zeker als je hier thuis speelt", sakkerde hij bij Sporza. Dat met Ritchie De Laet en Manuel Benson ook nog eens twee sterkhouders uitvielen, zal het humeur van Priske er niet op verbeterd hebben.

WOEDENDE RADJA
Bij de spelers tot slot, hield vooral Radja Nainggolan zich niet in. Tijdens de wedstrijd liet de middenvelder de onvrede jegens zijn medespelers al regelmatig merken met geschreeuw en allerlei gebaren. Achteraf spaarde hij zijn kritiek dan weer niet. "We speelden te veel lange ballen en te weinig voetbal. In het middenveld stonden we meer naar boven te kijken dan dat we ballen raakten", zocht Nainggolan bij Het Laatste Nieuws naar oorzaken.

LEES OOK: Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Indien Antwerp dit seizoen de top 2 niet haalt, moet er een nieuwe coach komen ...

Meest recent

VAR-geluk voor Club? Analisten fileren afgekeurde goal Union

In de Champions' Play-Offs werd zondagavond de titelkraker tussen Union SG en Club Brugge afgewerkt. ...

21
21
Gent-fans spuwen titularis uit: scherp statement De Mil

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

64
64
'PSG nóg sterker: nieuwe smaakmaker naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain is andermaal bezig aan een puik seizoen en blijf goed in de running om zichzelf ...

97
97
Vanaken naast basiself in titelkraker: Leko geeft verklaring

Club Brugge wil zondagavond beslagen leggen op de leidersplaats in de Champions' Play-Offs. Daarvoor ...

102
102
Beslissing in Play-Downs: zware nederlaag doet Dender das om

Na amper drie speeldagen in de beslissing in de Relegation Play-Offs al gevallen. Zo is FCV Dender ...

93
93
Enorme verrassing: Vanaken op bank in grote titelclash

De strijd om het kampioenschap in de Jupiler Pro League bereikt zondagavond een eerste kookpunt. Zo ...

188
188
In extremis vreugde-uitbarsting Liverpool, Milan weer tweede

In de Premier League ligt de strijd om de Champions League-tickets stilaan in een beslissende plooi. ...

17
17
Verschaeren druipt af: Boeckx verklaart opvallende wissel

Door de blessure van Mario Stroeykens, mocht Yari Verschaeren zaterdagavond al snel invallend bij ...

243
243
'Met bonus van 13 miljoen: zomerse topaanwinst voor Club'

Terwijl Ivan Leko en zijn troepen volop strijden om het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

367
367
Miljoenenaankoop Genk in vergeetput: bliksemvertrek dreigt

KRC Genk boekte zaterdagavond een belangrijke overwinning op het veld van KVC Westerlo. Naast ...

285
285
Dankzij VAR en Roef: Gent en STVV blijven zegeloos in PO's

Na drie speeldagen blijven AA Gent en STVV nog steeds zonder overwinning achter in de Champions' ...

77
77
Eerste grote titelclash in JPL: "Dan zijn zíj́ de kampioen"

Zondagavond is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

449
449
Optater Anderlecht: Stroeykens krijgt zwaar eerste verdict

RSC Anderlecht wil zich in de Champions' Play-Offs verzekeren van een plek in de top vier, maar ...

240
240
Analist voorspelt: nieuwe Thiago-transfer bij Club?

Club Brugge zal komende zomer cashen op verschillende van zijn sterkhouders. Na zijn puike ...

372
372
Invloed Kompany: drastische beslissing Bayern-kleedkamer

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Duitse titelstrijd. Indien het Bayern München van ...

82
82
"Dramatisch" - pijnlijke 3 op 10 in basisploeg Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond opnieuw het maximum aan resultaat uit een mindere prestatie ...

189
189
Union of Club? "Voor hen is deze clash het belangrijkste"

De zenuwen in de Champions' Play-Offs staan zondagavond hooggespannen. Voor de eerste keer in deze ...

97
97
Ongeziene dominantie: Beveren pakt ook déze prijzen in CPL

Het doek is gevallen over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Tijdens de ...

200
200
Hoe Kompany meer en meer de Cruijff van België is

Vincent Kompany is net 40 jaar geworden en nu al heeft hij als coach Europa weten te ...

67
67
Vanderbiest onthult schokkende details uit verleden

Fred Vanderbiest beleefde met KV Mechelen een moeilijke start van de Champions’ Play-Offs. Met ...

57
57
Gouden mogelijkheid bij Club Brugge: grijpt hij eindelijk zijn kans?

Bij Club Brugge heb je uiteraard zoals bij elke club dragende en dienende spelers. Eén van ...

214
214
TRANSFERUURTJE: RSCA shopt bij Ajax, schoonmaak bij Real

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

180
180
Euvrard streng voor Standard na winst in Waalse derby

Standard Luik won met 1-2 op het veld van Sporting Charleroi in de Waalse Derby. Een beladen ...

83
83
Mourinho weer naar grootmacht? Portugees reageert gevat

José Mourinho heeft al heel wat watertjes doorzwommen en de Portugees is één ...

68
68
Marc Coucke slaat keihard terug na ongezien debacle

Marc Coucke kende niet meteen zijn beste maanden. Op sportief vlak kende Anderlecht (andermaal) een ...

179
179

Meer sportnieuws