Pijnlijk puntenverlies niet zonder gevolgen bij Antwerp

door
Pijnlijk puntenverlies niet zonder gevolgen bij Antwerp

Antwerp FC zag dinsdagavond een einde komen aan zijn goede reeks in de Jupiler Pro League. Op eigen veld geraakte de Great Old na een matige partij niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen STVV. Een teleurstellend puntenverlies, dat behoorlijk hard aankwam op de Bosuil.


Niet in het minst bij voorzitter Paul Gheysens. Zo geraakte bekend dat de preses achteraf de kleedkamer was binnen gegaan om de puntjes op de i te zetten. Het is niet duidelijk wat er precies gezegd werd. Volgens Bjorn Engels zijn er geen 'harde woorden' gevallen. Maar de vloek van Gheysens bij het verlaten van de kleedkamer, was veelzeggend over de manier waarop en inhoud van zijn boodschap.

Coach Brian Priske liet dan weer een vrij aangeslagen indruk achter na de match. "Te veel spelers presteerden vandaag onder hun niveau. Ik vond ons spel te traag, te langzaam. Het moet beter, zeker als je hier thuis speelt", sakkerde hij bij Sporza. Dat met Ritchie De Laet en Manuel Benson ook nog eens twee sterkhouders uitvielen, zal het humeur van Priske er niet op verbeterd hebben.

WOEDENDE RADJA
Bij de spelers tot slot, hield vooral Radja Nainggolan zich niet in. Tijdens de wedstrijd liet de middenvelder de onvrede jegens zijn medespelers al regelmatig merken met geschreeuw en allerlei gebaren. Achteraf spaarde hij zijn kritiek dan weer niet. "We speelden te veel lange ballen en te weinig voetbal. In het middenveld stonden we meer naar boven te kijken dan dat we ballen raakten", zocht Nainggolan bij Het Laatste Nieuws naar oorzaken.

LEES OOK: ‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Indien Antwerp dit seizoen de top 2 niet haalt, moet er een nieuwe coach komen ...

Meest recent

De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

0
0
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

58
58
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

92
92
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

55
55
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

247
247
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

229
229
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

205
205
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

378
378
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

473
473
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

234
234
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

202
202
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

266
266
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

138
138
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

280
280
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

73
73
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

204
204
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

363
363
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

285
285
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

309
309
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

305
305
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

398
398
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

359
359
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

159
159
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

63
63
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

301
301

Meer sportnieuws