Pijnlijk puntenverlies niet zonder gevolgen bij Antwerp

door
Pijnlijk puntenverlies niet zonder gevolgen bij Antwerp

Antwerp FC zag dinsdagavond een einde komen aan zijn goede reeks in de Jupiler Pro League. Op eigen veld geraakte de Great Old na een matige partij niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen STVV. Een teleurstellend puntenverlies, dat behoorlijk hard aankwam op de Bosuil.


Niet in het minst bij voorzitter Paul Gheysens. Zo geraakte bekend dat de preses achteraf de kleedkamer was binnen gegaan om de puntjes op de i te zetten. Het is niet duidelijk wat er precies gezegd werd. Volgens Bjorn Engels zijn er geen 'harde woorden' gevallen. Maar de vloek van Gheysens bij het verlaten van de kleedkamer, was veelzeggend over de manier waarop en inhoud van zijn boodschap.

Coach Brian Priske liet dan weer een vrij aangeslagen indruk achter na de match. "Te veel spelers presteerden vandaag onder hun niveau. Ik vond ons spel te traag, te langzaam. Het moet beter, zeker als je hier thuis speelt", sakkerde hij bij Sporza. Dat met Ritchie De Laet en Manuel Benson ook nog eens twee sterkhouders uitvielen, zal het humeur van Priske er niet op verbeterd hebben.

WOEDENDE RADJA
Bij de spelers tot slot, hield vooral Radja Nainggolan zich niet in. Tijdens de wedstrijd liet de middenvelder de onvrede jegens zijn medespelers al regelmatig merken met geschreeuw en allerlei gebaren. Achteraf spaarde hij zijn kritiek dan weer niet. "We speelden te veel lange ballen en te weinig voetbal. In het middenveld stonden we meer naar boven te kijken dan dat we ballen raakten", zocht Nainggolan bij Het Laatste Nieuws naar oorzaken.

LEES OOK: 'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Indien Antwerp dit seizoen de top 2 niet haalt, moet er een nieuwe coach komen ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

13
13
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

22
22
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

67
67
Wesley Sonck totaal van slag na misselijkmakend moment

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

14
14
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

52
52
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

69
69
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

108
108
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

127
127
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

44
44
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

142
142
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

111
111
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

281
281
Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

673
673
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

65
65
Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Volgende week zal Rudi Garcia zijn selectie bekend maken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

81
81
Opluchting voor Genk: Hayen meldt dubbele opsteker

KRC Genk boekte donderdagavond een knap resultaat door Freiburg te kloppen. Daarmee heeft het niet ...

139
139
'Strasbourg haalt opvolger Penders in JPL'

Strasbourg ging donderdagavond met 1-2 winnen op het veld van Rijeka en zette zo een grote stap ...

100
100
Biglia schokt Anderlecht: ‘Blaast hij alle bruggen op?’

Lucas Biglia zet de deur naar België opnieuw open. Net dat zal in Anderlecht hard binnenkomen, ...

350
350
Van Handenhoven vreest voor rampscenario bij KV Mechelen

Komend weekend krijgen we sowieso zekerheid over een vierde deelnemer aan de Champions' Play-Off. In ...

238
238
'Nico Williams maakt eindelijk toptransfer'

Sinds hij op het EK in 2024 schitterde met Spanje en de Europese titel veroverde, werd Nico ...

117
117
Louwagie onthult bijzonder transferplan AA Gent

AA Gent ontdekte vorig weekend een nieuwe parel. Tegen KV Mechelen maakte de 18-jarige Ibrahima ...

199
199
Hayen spreekt El Ouahdi tegen: "Hij wist het wél"

KRC Genk heeft donderdag een goede uitgangspositie veroverd in de achtste finales van de Europa ...

174
174
Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

122
122
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

94
94
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

98
98

Meer sportnieuws