Pijnlijk puntenverlies niet zonder gevolgen bij Antwerp

912 stemmen
Pijnlijk puntenverlies niet zonder gevolgen bij Antwerp

Antwerp FC zag dinsdagavond een einde komen aan zijn goede reeks in de Jupiler Pro League. Op eigen veld geraakte de Great Old na een matige partij niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen STVV. Een teleurstellend puntenverlies, dat behoorlijk hard aankwam op de Bosuil.


Niet in het minst bij voorzitter Paul Gheysens. Zo geraakte bekend dat de preses achteraf de kleedkamer was binnen gegaan om de puntjes op de i te zetten. Het is niet duidelijk wat er precies gezegd werd. Volgens Bjorn Engels zijn er geen 'harde woorden' gevallen. Maar de vloek van Gheysens bij het verlaten van de kleedkamer, was veelzeggend over de manier waarop en inhoud van zijn boodschap.

Coach Brian Priske liet dan weer een vrij aangeslagen indruk achter na de match. "Te veel spelers presteerden vandaag onder hun niveau. Ik vond ons spel te traag, te langzaam. Het moet beter, zeker als je hier thuis speelt", sakkerde hij bij Sporza. Dat met Ritchie De Laet en Manuel Benson ook nog eens twee sterkhouders uitvielen, zal het humeur van Priske er niet op verbeterd hebben.

WOEDENDE RADJA
Bij de spelers tot slot, hield vooral Radja Nainggolan zich niet in. Tijdens de wedstrijd liet de middenvelder de onvrede jegens zijn medespelers al regelmatig merken met geschreeuw en allerlei gebaren. Achteraf spaarde hij zijn kritiek dan weer niet. "We speelden te veel lange ballen en te weinig voetbal. In het middenveld stonden we meer naar boven te kijken dan dat we ballen raakten", zocht Nainggolan bij Het Laatste Nieuws naar oorzaken.

LEES OOK: 'Grote Verschaeren-schok: nieuwe Belgische club op tafel'

Indien Antwerp dit seizoen de top 2 niet haalt, moet er een nieuwe coach komen ...

Meest recent

'Plottwist in Brugge: target Club tekent bij ... Cercle'

In de zoektocht naar een nieuwe flankaanvaller deden er de afgelopen weken tal van namen de ronde ...

39
39
'Anderlecht duwt door: Sibierski lanceert slotoffensief'

Met een 2-1 zege tegen La Louvière heeft RSC Anderlecht zijn competitiestart niet gemist. ...

127
127
'Leko klapt uit de biecht: vuurwerk bij Club Brugge'

Club Brugge heeft al een drukke zomer achter de rug, maar het huiswerk zit er nog steeds niet op in ...

192
192
'Kassa rinkelt bij KRC Genk: opvolger al onderweg'

Konstantinos Karetsas liet de kassa er al luider dan ooit rinkelen, terwijl Rafiu Durosinmi het ...

148
148
'Club Brugge kan cashen: stormloop voor sterkhouder'

Club Brugge begon aan het nieuwe seizoen met een vlotte 3-0 zege tegen KV Kortrijk. Zaterdag trekt ...

285
285
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

275
275
'Transferbommetje bij AA Gent: deal van bijna 5 miljoen'

AA Gent kan tevreden zijn over de start van het seizoen, maar er ligt nog werk op de transferplank. ...

170
170
Hasi shopt in Genk, Westerlo slaat toe bij Tottenham

De Jupiler Pro League mag dan wel begonnen zijn, de eersteklassers blijven druk in de weer op de ...

80
80
'Nieuwe miljoenenbom: Arsenal neemt contact op met Club'

Arsenal FC betaalde deze zomer zo'n 40 miljoen euro om Christos Tzolis over te nemen van Club ...

793
793
'Toptransfer Fernandez-Pardo: Lille vraagt hallucinante som'

Een uitgebreide rol zat er voor hem uiteindelijk niet in, maar Matias Fernandez-Pardo liet tijdens ...

126
126
'Fofana on the move: Champions League-club legt riante som klaar'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

411
411
'Akkoord met Adedeji schiet Leko in verkeerde keelgat'

Club Brugge blijft werk maken van Noah Adedeji-Sternberg, maar die mogelijke transfer krijgt plots ...

1545
1545
Vanhaezebrouck maakt refs al meteen met grond gelijk

Jonathan Lardot is naar eigen zeggen tevreden over het optreden van zijn korps op de eerste ...

362
362
Under Review: VAR in de fout, Lardot verdedigt Visser

De kop is eraf in de Jupiler Pro League, waar afgelopen weekend de eerste speeldag van de nieuwe ...

487
487
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

362
362
'Thorup spreekt klare taal: transferitis bij KRC Genk?'

Op de openingsspeeldag ging KRC Genk met 2-1 onderuit op het veld van Zulte Waregem. Een opdoffer ...

419
419
'Club Brugge blijft gaan: 20 miljoen voor opvolgers Tzolis'

Club Brugge haalde tot dusver al zes nieuwkomers in huis, voor wie het opgeteld ruim 42 miljoen op ...

1197
1197
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

365
365
Degreef ziet grote verandering onder Bruno

Anderlecht heeft na een moeilijke wedstrijd uiteindelijk de drie punten gepakt tegen La ...

307
307
Anderlecht verrast met nieuwe verdediger

Ook RSC Anderlecht blijft buitenlandse spelers aantrekken om zijn beloftenploeg te 'versterken'. De ...

314
314
Investeerder bij Standard: Wilmots speelt open kaart

De vraag die binnen Standard steeds nadrukkelijker op tafel ligt, is duidelijk: moet de club opnieuw ...

389
389
De Meyer wil deze versterking: STVV handelt meteen

STVV opende zijn seizoen met een 1-1-gelijkspel tegen Lommel SK. Dat kwam toch binnen als een ...

74
74
Stijnen geeft update over dossier van Rousseau

Patro Eisden opent volgende week zijn seizoen in de Challenger Pro League. Trainer Stijn Stijnen ...

64
64
Lukaku en Anderlecht: Defour velt oordeel

Romelu Lukaku is op weg naar Fenerbahçe. Bij een deeltje van de fans van RSC Anderlecht is er ...

574
574
Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

40
40

Meer sportnieuws