Pijnlijk puntenverlies niet zonder gevolgen bij Antwerp

door
Pijnlijk puntenverlies niet zonder gevolgen bij Antwerp

Antwerp FC zag dinsdagavond een einde komen aan zijn goede reeks in de Jupiler Pro League. Op eigen veld geraakte de Great Old na een matige partij niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen STVV. Een teleurstellend puntenverlies, dat behoorlijk hard aankwam op de Bosuil.


Niet in het minst bij voorzitter Paul Gheysens. Zo geraakte bekend dat de preses achteraf de kleedkamer was binnen gegaan om de puntjes op de i te zetten. Het is niet duidelijk wat er precies gezegd werd. Volgens Bjorn Engels zijn er geen 'harde woorden' gevallen. Maar de vloek van Gheysens bij het verlaten van de kleedkamer, was veelzeggend over de manier waarop en inhoud van zijn boodschap.

Coach Brian Priske liet dan weer een vrij aangeslagen indruk achter na de match. "Te veel spelers presteerden vandaag onder hun niveau. Ik vond ons spel te traag, te langzaam. Het moet beter, zeker als je hier thuis speelt", sakkerde hij bij Sporza. Dat met Ritchie De Laet en Manuel Benson ook nog eens twee sterkhouders uitvielen, zal het humeur van Priske er niet op verbeterd hebben.

WOEDENDE RADJA
Bij de spelers tot slot, hield vooral Radja Nainggolan zich niet in. Tijdens de wedstrijd liet de middenvelder de onvrede jegens zijn medespelers al regelmatig merken met geschreeuw en allerlei gebaren. Achteraf spaarde hij zijn kritiek dan weer niet. "We speelden te veel lange ballen en te weinig voetbal. In het middenveld stonden we meer naar boven te kijken dan dat we ballen raakten", zocht Nainggolan bij Het Laatste Nieuws naar oorzaken.

LEES OOK: 'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Indien Antwerp dit seizoen de top 2 niet haalt, moet er een nieuwe coach komen ...

Meest recent

Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

32
32
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

125
125
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

92
92
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

281
281
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

89
89
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

78
78
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

98
98
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

236
236
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

386
386
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

450
450
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

45
45
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

246
246
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

244
244
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

65
65
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

168
168
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

511
511
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

208
208
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

137
137
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

206
206
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

120
120
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

241
241
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

157
157
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

61
61
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

119
119
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

410
410

Meer sportnieuws