Cercle Brugge pakt uit met ex-spits van Anderlecht

door
Cercle Brugge pakt uit met ex-spits van Anderlecht

Cercle Brugge is zeer goed bezig en boekte een straffe 21 op 24. De Vereniging gaat zich de komende dagen wellicht nog versterken. Ze zouden een oude bekende van de Belgische competitie willen vastleggen, dat meldt Het Nieuwsblad.


Cercle Brugge wil Silvère Ganvoula op huurbasis overnemen van VfL Bochum, waar ze af willen van de spits. Ganvoula kwam er dit seizoen nog maar 190 minuten in actie en zit er op een zijspoor. Cercle Brugge zou de spits in eerste instantie, wellicht met aankoopoptie, willen huren van de Duitsers.

Anderlecht zal de situatie ook in de gaten houden, want 2,5 jaar geleden werd hij voor 400.000 euro verkocht aan Bochum. Er werd toen ook een doorverkooppercentage in de deal opgenomen. Toch zullen ze ook balen in Brussel. Ganvoula, die nooit doorbrak bij Paars-Wit, kende twee jaar geleden een topseizoen in de tweede Bundesliga. Hij scoorde toen 13 keer en even leek een toptransfer in de maak. Hij werd zelfs gelinkt aan Ajax en zijn waarde bedroeg toen 5 miljoen euro. Daar blijft nu niets meer van over, want de laatste achttien maanden scoorde hij amper 2 keer voor Bochum.

Bij Cercle Brugge hopen ze dat de voormalige aanvaller van KVC Westerlo, waar hij 9 keer scoorde in 26 wedstrijden, weer dat niveau van twee jaar geleden kan bereiken. Cercle deelde al een filmpje van iemand die medische testen aflegt en om 16u maken ze het nieuws officieel bekend. Wellicht gaat het dus om Ganvoula.

LEES OOK: ‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

Een goede transfer voor Cercle?

Meest recent

Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

2
2
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

21
21
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

49
49
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

106
106
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

282
282
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

80
80
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

63
63
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

149
149
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

85
85
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

71
71
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

123
123
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

92
92
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

255
255
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

231
231
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

68
68
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

170
170
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

55
55
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

312
312
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

150
150
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

136
136
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

70
70
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

135
135
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

48
48
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

475
475

Meer sportnieuws