Belgische topclub mag hopen op komst Vanzeir

1461 stemmen
Belgische topclub mag hopen op komst Vanzeir

In de zomer volgt er zo goed als zeker een grote leegloop bij Union SG. Heel wat spelers willen dan een stap hogerop zetten. Eén van hen is Dante Vanzeir, die een terugkeer naar KRC Genk zeker niet uitsluit.


Racing Genk beging een kapitale blunder door Vanzeir in de zomer van 2020 definitief te laten vertrekken naar Union SG. Hij kreeg amper kansen in Limburg en in Brussel toonde hij dat Genk meer geduld had moeten hebben. Geduld dat er bij buitenlandse aankopen vaak wél is, een Belgisch verschijnsel. Vanzeir schittert al twee jaar in het Dudenpark.

Hij scoort aan de lopende band, eerst in Eerste Klasse B en nu in Eerste Klasse A. De balans van Vanzeir bij Union SG: 51 matchen met daarin 35 goals en 17 assists. Vanzeir werd ook al Rode Duivel en bij Genk kunnen ze een spits met zijn kwaliteiten zeer goed gebruiken.

HAALBAAR

Tegenover TVL Sportcafé liet de 23-jarige aanvaller weten dat een terugkeer naar Genk zeker een optie is. "Genk is geen afgesloten hoofdstuk. Je weet nooit wat er in de toekomst gaat gebeuren. Terugkeren via de grote poort? Waarom niet? Ik heb nooit een wrang gevoel gehad tegenover Genk", aldus de aanvaller. Een wintertransfer is geen optie, maar Genk kan in de zomer dus aankloppen. Vanzeir ligt nog tot medio 2024 onder contract bij Union SG en volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 5,5 miljoen euro. Genk, dat geen overschot heeft aan Belgen, bedong bij de transfer een doorverkooppercentage, waardoor het de transferprijs een beetje zou kunnen drukken. Bovendien hebben de Limburgers de financiële middelen om de Rode Duivel in de zomer terug naar Genk te halen.

Moet Genk in de zomer doorduwen voor Vanzeir?

Meest recent

Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

18
18
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

61
61
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

58
58
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

30
30
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

35
35
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

33
33
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

108
108
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

108
108
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

408
408
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

77
77
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

153
153
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

317
317
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

926
926
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

508
508
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

33
33
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

935
935
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

160
160
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

446
446
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

822
822
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

567
567
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

355
355
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

590
590

Meer sportnieuws